Author Topic: Olimpijske igre u Pekingu  (Read 25950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: Olimpijske igre u Pekingu
« Reply #30 on: August 12, 2008, 11:03:12 »
Ah, nisam spavao cijelu noć... najprije rutinska pobjeda ptotiv Brazilaca i onda prava poslasticu... U odličnoj utakmici pali su i europski prvaci... Kirilenka su Barać i Lončar pospremili u džep, a nije mogao ni preko Prke... Holden isto nije ništa uspio napraviti... Ova momčad može igrati protiv Litve i Argentine... Da je pobjeda bar protiv jednih od tih dviju momčadi uz naravno rutinsku pobjedu protiv Irana, eto nas već u polufinalu u borbi za medalju ;) Samo da se izbjegnu Španjolci i Ameri, iako se i sa njima može igrati :twisted:

Za barakaude stvarno više nisam imao snage, ali i to je pobjeda koja nam donosi dobar plasman u skupini, lakog protivnika u četvrfinalu i sigurno polufinale :)

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #31 on: August 12, 2008, 11:07:46 »
Ako si prvi u skupini u vaterpolu ides direkt u polufinale..

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #32 on: August 12, 2008, 11:11:06 »
Ala nisan ni sinja to, onda prva liga :)

mbrna 9

• CROPES-ovac od 2008
  • PES 6 player
« Reply #33 on: August 12, 2008, 11:17:21 »
bas predobro, skidam im kapu svima...kosarkasi su me posebno iznenadili dobrim kolektivom i žarom za pobjede...svaka im cast!

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #34 on: August 12, 2008, 13:04:05 »
Pogledal sam rukometaše, a na poluvremenu košarkaša sam zaspal, tak da ćus ad pogledat 2. pol.

A ovaj mali Ricky Rubio razbil Kinu.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #35 on: August 12, 2008, 17:54:47 »
Čestitam na zlatu, ipak je odlučilo to što ste pobedili nas SRBIJU u polufinalu, to vam je dalo elan, a i naši momci pre utakmice sa vama su rekli da su HRVATI ove godine jači nego ikad, ipak se prekinula naša serija osvajanja medalja koja traje od 2000, ali zato se vraćamo na OLIMPIJADI i uzimamo zlato ponovo!!!

ovo je zapravo jedini razlog zast sam se logirao sad :D

sjetio sam se ovog posta i osjecao sam moralnu potrebu javno se podsjetiti na njega :)

ma nije crno nista, mare :D

..a evo..danas sam se probudio u 3, bio budan do 8, odspavao sat vremena pa barakude..ali vrijedi..sutra isti ritam, ali radi plivanja :D

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #36 on: August 13, 2008, 01:09:56 »
Draganja se nije uspio plasirati u polufinale na 100 m... očekivao sam da će biti jako teško, na ovoj olimpijadi konkurencija je u svim disciplinama (plivačkim) prejaka...

mbrna 9

• CROPES-ovac od 2008
  • PES 6 player
« Reply #37 on: August 13, 2008, 01:26:19 »
A posebno je nevjerovatno kako se lako ruse svjetski rekordi u plivanju! jednostavno nevjerovatno

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #38 on: August 13, 2008, 13:39:26 »
Skelini zadnji u polufinalnoj utrci :(

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #39 on: August 13, 2008, 14:15:36 »
Ali kaj Phelps radi u plivanju, 5 plivanja i 5 srusenih rekorda, prestrašno..

mbrna 9

• CROPES-ovac od 2008
  • PES 6 player
« Reply #40 on: August 13, 2008, 16:41:54 »
Da, taj Phelps je nevjerovatan...
Jel tko gledao danas tekmu Italija-Kamerun?
Ako nije, onda ste propustili najgoru tekmu koju sam ja ikad pogledao u zivotu, posto im je remi omogucavao da obje momcadi prođu, tako su i igrali, ako se uopce moze reci da su igrali...to je bilo nevjerovatno, nikakva zainteresiranost u napadu...a i kad bi jedna ekipa dosla na 30 m do gola, vratila bi na svoju polovicu i štoperi bi se dodavali, stvarno grozno, preocigledno je da su se dogovorili.

fila

« Reply #41 on: August 13, 2008, 19:25:35 »
Skelini zadnji u polufinalnoj utrci :(

pošto malo više pratim veslanje koncentrirao sam se više na Vekića i Kušurina

momci stvarno nisu imali sreće

kasno su digli finiš..i zaostatak je bio 73 stotinke

a prije toga je njihov bus imao sudar sa kombijem..3 ljudi poginulo..trener ozlijedio glavu i prevezen u bolnicu :(

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #42 on: August 14, 2008, 12:03:54 »
http://www.index.hr/sport/clanak/associated-press-odusevljen-brkatim-barakudama/398271.aspx

ASSOCIATED PRESS donosi priču o hrvatskim vaterpolistima, nazivajući izabranike Ratka Rudića prvim favoritima za osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama.

Ipak, novinsku agenciju fascinira nešto drugo, a to su brkovi na našim reprezentativcima, pa su objašnjenje potražili kod Mara Jokovića:

"Željeli smo napraviti nešto posebno, nešto što će biti samo naše, nešto što nije uobičajeno kod drugih reprezentacija", kazao je Joković koji se ne može pohvaliti baš gustim brkovima.

Hrvatski izbornik nema ništa protiv ekshibicije svojih igrača, dapače, to mu je zabavno.

"Meni je smiješno vidjeti ih takve, no oni uživaju i šale se na taj račun. To donosi dobru atmosferu u sastav. Rekli su, gledat ćemo ista lica dva mjeseca, pa hajdemo napraviti nešto da ih promijenimo. To je bio razlog", tvrdi Rudić, čijem će se brku pojedinci još neko vrijeme teško približiti.

Prije svih spomenuti Joković.

"Možda bi ih neki trebali obojiti", našalio se Rudić na kraju.

Još jedna pobjeda barakuda... i sve smo bliže polufinalu :)

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #43 on: August 15, 2008, 16:54:51 »
Evo sad igra Nadal protiv Djokovica usko je prvi set je zavrsio 6-5 za nadala cini mi se.

Daja 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 3
  • Daja [G]OWNA[R] :D
« Reply #44 on: August 15, 2008, 17:24:54 »
kako su me nasi plivaci razocarali niko nemre normalno plivat...nikak da dojdu do finala a stafeta je bila katastrofalna,ali ne mislim na ove plivace koi se oprastaju nego na draganju i sanju fkt uzas