Author Topic: SHOLLYM PATCH 2011 - WINTER UPDATE + CLASSIC PATCH!  (Read 108671 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Userneme 9

• CROPES-ovac od 2011
Re: SHOLLYM PATCH 2011 - WINTER UPDATE + CLASSIC PATCH!
« Reply #540 on: November 06, 2011, 12:48:13 »
Evo mene opet :tuzan2: Trebam pomoć. Napravio sam sve ovo...
1. Kopirajte downloadani kitserver u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\  folder, prethodno obrišite cijeli stari kitserver
2. Kopirajte 0_text, e_text, 0_sound, e_sound i opmov u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\dat
3. Kopirajte Option File preko starog u My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1
4. Kopirajte PES6.exe u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\
5. U folderu kitserver pronađitei lodcfg file, otvorite ga i namjestite svih 5 podešavanja za LOD na Very high
6. Kopirajte folder stadiums u C:\Program files\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB

I sada kad pokrenem igru pokazuje da ima taj patch, ali klubovi npr. u seria a su dinamo, hajduk i tako izmješani. Kad uzmem Hajduk igra se na poljudu i čuje se Torcida, ali su transparenti od Grobara, aigrači su neki sasvim nepoznati dok ovi jači klubovi npr. Ronaldo je još u Manchersteru, Raul u Realu i sl. Uz sav trud nisam izgleda nešto dobro napravio pa ako može pomoć bio bi jako zahvalan. Inaće, patch je ludilo. Nisam to očekivao, predobro :party2:

Userneme 9

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #541 on: November 06, 2011, 23:48:52 »
Isprika što pišem več treći post za redom, al stvarno mi treba pomoć. Sve sam nanovo instalirao i sada su dresovi, stadioni, navijanje i transparenti sve ok osim igrača. C.Ronaldo još u M.U., Raul u Realu i sl. Znaći ekipe su iz orginala PES 6. Gdje griješim i kako da to uradim i stavim nove ekipe?

munja14 9

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
« Reply #542 on: December 15, 2011, 19:18:30 »
mene ovaj novi shollym patch stalno izbacuje iz igre, molim rješenje!!