Author Topic: Manchester United FC  (Read 10341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: Manchester United FC
« Reply #30 on: May 24, 2008, 23:07:41 »
dvije plavuse na napuhavanje...

BBBManiac

« Reply #31 on: May 25, 2008, 12:03:15 »
Ferguson: Povlačim se za tri godine
Menadžer Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson (66) izjavio je da će još tri godine voditi Crvene vragove te da će se onda povući u mirovinu.

"Na 70. rođendan više neću biti na klupi Manchester Uniteda. Ostat ću još tri godine, u to sam siguran", izjavio je Ferguson za The Mail on Sunday.

Škot je priznao i to da je htio otići u mirovinu još prije šest godina:

"Tada me je supruga Cathy nagovorila da ostanem. No, sada se i ona slaže sa mnom. Došlo je vrijeme da počnem misliti na obitelj, moja žena je to zaslužila", istaknuo je Ferguson, koji je ovu sezonu okončao uz dvostruku krunu, naslov prvaka Engleske i naslov prvaka Europe.

Ferguson je u Manchester Unitedu od 1986. i pod njegovim je vodstvom klub sveukupno osvojio 29 trofeja, među kojima čak deset naslova prvaka Engleske.

Hina|Net.hr

BBBManiac

« Reply #32 on: June 14, 2008, 21:17:54 »
Marca: Ronaldo se neće vratiti na Old Trafford

Madridski dnevni list Marca nastavlja propagandu oko dovođenja Cristiana Ronalda u redove Real Madrida...

- Volio bih igrati za Real Madrid, ali to ne ovisi o meni, već o drugima – izjavio je Ronaldo za Marcu.

Španjolski list dodaje da je Ronaldov agent otkrio da više ne želi igrati za Manchester United, te de je nakon osvajanja Lige prvaka željan novih izazova.

Iako je Manchester United službeno tužio Real Madrid Fifi zbog javnog zanimanja i pokušaja dovođenja igrača pod ugovorom u svoje redove, u Realu ne odustaju od njegove kupnje i nastavljanju pritisak na momčad s Old Trafforda.

n-m

bcvitan 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • ja volim samo spam, taj predivan spam...
« Reply #33 on: June 20, 2008, 00:12:17 »
znači nastavlja se prepirka oko c. ronalda :D

nije glumac

je glumac

dobro igra

dobro ne igra

čovjek je najbolji :D

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #34 on: June 20, 2008, 00:13:00 »
Sezona lova je otvorena.

Germinal

« Reply #35 on: June 20, 2008, 18:24:21 »
e ajmo. za mene je cr7 igrac, dobar ima sve, kompletan je u tehnickom smislu. ali psihicki mi smrdi? zasto? ne trpi poraze, onda... glumata po terenu ko strina nekakva, orgija, partija, nakon udarca udaljenog od gola 20 m on pravi grimase na licu kao da je promasio prazan gol, a te se grimase najvise iskoristavaju kada pada, to je idila. aj, aj, aj, aj... za mali faulic. mozda on i nije takav 100% ali se u dosta situacija takav i dokazao. ostalo sve igra momak fantasticno, samo je preprepre zelen, sto je da je...

1995Mateo

« Reply #36 on: October 15, 2008, 13:22:06 »
e ajmo. za mene je cr7 igrac, dobar ima sve, kompletan je u tehnickom smislu. ali psihicki mi smrdi? zasto? ne trpi poraze, onda... glumata po terenu ko strina nekakva, orgija, partija, nakon udarca udaljenog od gola 20 m on pravi grimase na licu kao da je promasio prazan gol, a te se grimase najvise iskoristavaju kada pada, to je idila. aj, aj, aj, aj... za mali faulic. mozda on i nije takav 100% ali se u dosta situacija takav i dokazao. ostalo sve igra momak fantasticno, samo je preprepre zelen, sto je da je...
da malo je ufuran....a jbga mora i takvih bit...

Raven

« Reply #37 on: October 16, 2008, 08:56:48 »

slažem se.....Ferguson bi ga trebo dovest u red........Ronaldo je odličan igrač ali previše mu je bitno biti popularan.....ima veliki talent i dobro ga je iskoristio samo da malo sazrije.......

žuj@ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • ... POPESKU
« Reply #38 on: October 16, 2008, 10:13:59 »
ma on se nikada neće promjeniti jbg takav je kakav je, važnije mu je kako on pojedinačno odigra nego kakav će biti ishod na kraju tekme

Raven

« Reply #39 on: October 16, 2008, 20:07:22 »
ma on se nikada neće promjeniti jbg takav je kakav je, važnije mu je kako on pojedinačno odigra nego kakav će biti ishod na kraju tekme
zato i nisam neki njegov fan......mislim Unitedov igrač je i sve to ali nisam neki obožavatelj....draži su mi Rio i takvi timski igrači....

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #40 on: June 05, 2009, 15:46:52 »
Stigla friška para friški sponzor nova majica novi logo :D

L I N K

A ovaj logo bu ziher bar zgledo bolje od onog jadnog AIG-ovog

dynamyte 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #41 on: June 11, 2009, 18:26:20 »
meni iskreno onaj aig znak bas dobar... a i aon ce im pisat na dresovima tek od 2010/2011

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #42 on: June 11, 2009, 22:10:38 »
ma nema do SHARPA
on je najmocnije izgleda!!!

PESoholic 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #43 on: June 18, 2009, 13:38:23 »
E to je istina i to su im i bili najljepši dresovi :D

roko 10

• CROPES-ovac od 2007
  • izgleda da je pero uteko
« Reply #44 on: December 30, 2009, 17:27:54 »
Jel ovo istina što Marca piše?
35 mil. € za Vidića, u ManU ga mijenja za Brunu Alveša?

SAF je već debelo sjebao sezonu, valjda nije lud da ga pusti.