Author Topic: Vicevi  (Read 76923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: Vicevi
« Reply #660 on: November 24, 2013, 16:59:35 »
:fpalm:

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #661 on: November 24, 2013, 18:51:40 »
Negdje u Zagorju u gostionicu jednog dana uđe purger i reče:
"Čuo sam, da ste vi u ovim krajevima dobro baždareni, ali sam uvjeren da ste obični amateri. Ajmo se kladit, da nitko od vas ne može eksati 4 litre vina, jedno za drugim, bez odmora. Ak' nekom od vas to uspije, isti tren mu dam 1000 eura!"
U gostionici nastane muk.... Nitko se nije javio, samo je Štef otišao iz gostionice, kao da mu je neugodno. Purger zadovoljno sjedne i naruči piće. Pola sata kasnije, vrati se Štef koji je prije napustio gostionicu, priđe purgeru i potapša ga po ramenu:
- " Čuj, a jel' tvoja ponuda još valja ?"
Purger kimne glavom i naruči konobarici neka posloži na stol ispred Štefa 4 litre vina. Štef zgrabi prvu litru i eksa k'o iz šale. Susjedi su ga veselo bodrili. Litre su polako nestajalo, dok niz grlo nije skliznula i zadnja kapljica. Svi u gostionici su bili euforični i sretni sto je Štefu to uspjelo. Purger zaprepašten sjedne i izbroji Štefu 1000 eura. Međutim, vidjelo se da ga još nesto muči, pa nije dugo izdržao te upita Štefa:
- " Čuj Štef, oprosti, al' nešto me zanima. Kamo si nestao onih pola sata koliko te nije bilo u birtiji ?"
- " Aaaa ..., to misliš !" - oglasi se Štef - " Išel sam v klet probati jel' ja to morem !"

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #662 on: December 11, 2013, 00:02:47 »
Konobar: Izvolite!
Cura: Ja cu sok od cole!
Decko: Meni samar da zapamtim kad sam izasao s njom!

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
« Reply #663 on: December 11, 2013, 18:23:41 »
Zašto vecina žena ne igra nogomet?
Nemogu biti u istoj odjeći 90 minuta.

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
« Reply #664 on: January 19, 2014, 09:14:53 »
Dečko: Kaži 8
Cura: 8?
Dečko: Na ku*cu te nosam.

Cura: Kaži ti sad 7
Dečko: 7
Cura: Večeras ti ne dam!

Dečko: Kaži 2
Cura: 2?
Dečko: Druga će da da.

Pa cura sva bijesna: KAŽI TI 9 -.-''
Dečko: 9?
Cura: Probaj, pa ćeš da legneš u bolnički krevet

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #665 on: January 19, 2014, 15:42:24 »
:fpalm:

nikola_ba 5

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #666 on: May 06, 2014, 16:32:06 »
Zoran Milanović ulazi u poslovnicu Zagrebačke Banke na Trgu Bana Jelačića, dolazi do šaltera i kaže:
- Dobar dan. Molim vas, možete li mi unovčiti ovaj ček?
Šalterska službenica:
- Naravno, gospodine. Možete li mi dati Vaši osobnu?
ZM: Paaa, zapravo, ni ne nosim svoju osobnu sa sobom. Nekako mislim da mi ni ne treba. Valjda znate tko sam, je li...
ŠS: Da, znam tko ste, nasmije se, ali, to su pravila naše banke. Žao mi je što inzistiram, ali to sam obavezna napraviti
ZM: Ali možete pitati bilo koga ovdje, sigurno svi znaju tko sam
ŠS: Gledajte, ja Vam to vjerujem, ali ipak trebam neki dokaz
ZM: Preklinjem Vas, isplatite mi ovaj novac, nemam sad osobnu sa sobom, to sam ja, premijer.
ŠS: Mogu Vam samo ispričati jedan sličan primjer. Prekjučer je tu ušao Mario Mandžukić, također bez osobne iskaznice. Nakon rasprave, jedan čovjek koji je bio u redu na drugom šalteru je viknuo – Mandžo, ide lopta. Mandžukić se okrenuo, skočio i škaricama pogodio loptu i zabio je u rašlje ulaznih vrata. Nakon toga, svima je bilo jasno da je to Mario Mandžukić, pa smo mu napravili isplatu. Eto, možda nam i Vi možete nečim dokazati da ste to baš upravo Vi.
ZM: Uh, sad ste me baš zatekli. Totalno sam bez ideje. Nemam pojma što bih napravio, ništa mi ne pada na pamet...
ŠS: Jel Vam odgovaraju novčanice od 500 i 200 kuna ili da sve isplatim po 100?

plavi08 26

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #667 on: October 02, 2014, 22:11:09 »
Ovo mi se čini najprikladniji topic za ovo:

Sredio WLAN kao nitko do tada...

Zove mene kolega da mu "pogledam" Internet u stanu u koji je firsko uselio. Nema frke. Dodjem i pitam gdje mu je komp. Odvede me u svoj kućni ured. Na stolu laptop. On ode pripremiti kavu dok ja zabootam laptop. Primjetim da se laptop nakon bootanja spojio na wifi mrežu. O super, bar je spojio ruter, manje posla za mene.

Vidim da wifi mreža nema zaštite i da je default gateway 192.168.1.1. Odem na tu adresu i dobijem zyxel prompt.
Zyxeli defaultno imaju pass 1234, a pošto on nije tech genije - šifra je ostala nepromjenjena. Logiram se i nakon čeprkanja po meniju vidim da su na wifi nakačena dva klijenta. Pitam ga koliko računala ima?  On odvrati: "Pa jedno, to pred tobom". Kažem mu ja da se netko nakačio na njegovu mrežu. On poludi, kaže: "Skidaj ga da ga ja ne skinem sa mreže!".

Stavim wpa2 šifru na mrežu, promijenim joj ime, stavim čak i mac filter koji dopusta samo njegovom laptopu i mobitelu da se spoji, promijenim default pass za pristup routeru i zaključim posao. On na to sav sretan pita jel sve sada ok? Naravno da je - potvrdim mu.
Pita on mene: - „A što ćemo s ovim?“, i na stol stavi neotvorenu kutiju za samoinstalaciju internet paketa... 

Ja sam čovjeka s vlastite mreže izbacio radi ovog tuduma...
(Tomislav Marinović)

Link na vijest http://www.bug.hr/bolex/nagradni-natjecaj-najbolju-pricu/97038.aspx
« Last Edit: October 02, 2014, 22:22:29 by plavi08 »

Kranči 10

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #668 on: October 30, 2014, 16:54:25 »
Štrajka 5000 Crnogoraca u Podgorici zbog nezaposlenosti. Nekim slučajem naiđe jedan gospodin u novom crnom Mercedesu, zaustavi se i pita jednog od strajkača:
- Je li, a šta to radite?
Ovaj mu odgovori da štrajkaju zato što nema posla.
Gospodin izvadi vizitku iz džepa i kaže:
- Evo, možeš odmah sutra početi raditi u mojoj firmi.
A strajkač će njemu:
- Pa đe nađe baš mene od ovih 5000 ljudi...

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #669 on: July 01, 2015, 13:13:01 »
Mujo: – Huso!
Huso: – Šta je, Mujo?
Mujo: – Jesi čuo novost?
Huso: – Jok! Šta se desilo?
Mujo: – Pa, Fata na samrti.
Huso: – Joj, moram hitno do nje!!!
Mujo: – Što? Jel’ da se oprostiš?