Author Topic: Koji mobitel imate?  (Read 39358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nikola_ba 5

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
Re: Koji mobitel imate?
« Reply #345 on: July 03, 2014, 22:07:04 »
Nije komplicirano, samo polako. Radi normalno.

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #346 on: July 03, 2014, 22:41:52 »
tnx. Ali to sam za sada ostavio kao drugu opciju...sutra ću skoknut do Vip partnera tu kod mene na ovom otoku...čitam na netu da Vip besplatno mijenja mini-SIM za micro-SIM svojim pretplatnicima.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #347 on: July 04, 2014, 10:36:29 »
Evo ovaj method 1, za svaki slucaj prvo c/p codec u neki drugi folder prije nego ga obrises
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2531673
kad ovo napravis samo iskljuci/ukljuci mob

konacno mi dopizdio tihi zvuk pa reko idem ovo probat al nijedna od opcija kod mene u mobu ne postoji -.- xD

nikola11 7

• *
  • CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2017
  • PESCD Edit Team
« Reply #348 on: July 04, 2014, 11:48:04 »
tnx. Ali to sam za sada ostavio kao drugu opciju...sutra ću skoknut do Vip partnera tu kod mene na ovom otoku...čitam na netu da Vip besplatno mijenja mini-SIM za micro-SIM svojim pretplatnicima.

Odabir ti je odličan (mislim na taj cjenovni rang). :)
Mobitel je kvalitetan, lijepo dizajniran, kompaktan, tanak, ima sve što ti treba. Ima i nadogradnju za 4.3 što je za taj rang više nego odlično.
Što se tiče tih rezanja simica, otiđeš do vip, t, tele2 centra di već i zatražiš novu mirco sim karticu. Ako ti se neda ili nemožeš čekat, oni ti ju tamo mogu za sekundu izrezat. Oni tamo imaju neku "klamaricu" za to pa ju po mjerama precizno izrežu.

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #349 on: July 04, 2014, 19:50:21 »
Mobitel mi je super, slažem se...jedina primjedba za sada mi je tipkovnica...nije moguće isključiti predviđanje i autocorrect, a to mi malo kida živce.

Što se sim kartice tiče...otišao sam danas kao što sam i rekao do čovjeka i kroz 10 minuta mi je dao micro-SIM karticu i prebacio moj broj na nju. U 5 minuta koliko mi je trebalo da dođem doma stara je već bila deaktivirana i nova aktivirana. Cijena: 0kn

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #350 on: August 09, 2014, 14:55:10 »
ima tko sony xperia m2 da mi kaze svoje dojmove?

nikola11 7

• *
  • CROPES-ovac od 2013
  • PESCD Edit Team
« Reply #351 on: August 09, 2014, 16:40:57 »
Jako dobar mobitel...Evo ti ovdje sve što treba o njemu:

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #352 on: January 26, 2015, 09:36:52 »
imam jedan problem sa svojom xperiom m pa ako je netko imao sličan...

znači, kad razgovaram na telefon to su uglavnom dulji razgovori pa koristim slušalice koje sam dobio sa njime jer imaju mikrofon, a onda su mi ruke u to vrijeme slobodne za raditi ako nešto već moram. Jučer ujutro sam normalno razgovarao, završio i kao uvijek iskopčao slušalice. Popodne sam opet išao razgovarati i mikrofon na slušalicama nije radio kako treba. Zapravo, on radi ali je jako jako jako tih, gotovo da ni nema zvuka. Pogledao sam da mi nisu možda oštećeni kontakti na kabelu ili mobitelu, no oni su kako treba. Pogledao sam i da mi nije kabel slušalica oštećen ili da mi nije možda nešto upalo u malu rupicu mikrofona pa da blokira zvuk, no to je sve isto tako ok.

Pa ako netko ima kakav savjet što da probam...malo sam gledao po netu i na sony forumu, ali nisam uspio naći da je netko imao sličan problem.

nikola11 7

• *
  • CROPES-ovac od 2013
  • PESCD Edit Team
« Reply #353 on: January 26, 2015, 11:11:01 »
Jel to problem samo sa slušalicama?

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #354 on: January 26, 2015, 11:53:29 »
da...kad ih iskopčam onaj standardni mikrofon na mobu mi radi normalno

Meni je prvo palo na pamet da mi nisam možda kabel jače potegnuo pa da se negdje nešto potrgalo i mikrofon ne radi (jer na slušalice i dalje čujem sve normalno), ali mislim da je nešto potrgano da nebi mikrofon uopće radio, a ne samo bio skroz utišan. Kad ga pomaknem skroz blizu ustima i pričam malo glasnije onda se jedva čuje.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #355 on: January 26, 2015, 12:58:24 »
ja imam xperiu m2 i opcenito je na sonyu zvuk katastrofa. od kvalitete do jacine. pretpostavljam da si probao sa restartanjem moba? jer meni svako malo nes zbrejka, od kamere do galerije i jedino kaj mogu je resetirat da bi opet proradilo. ako nije to, da probas uzet druge sluske sa majkom pa vidjet jel ti radi kak treba? nemoj iskljucit 'vijek trajanja' slusalica. ne moras nista potegnut ili nis slicno da bi iste krepale. pogotovo sonyeve..

Cuky 46

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #356 on: January 26, 2015, 15:39:35 »
restartanje mobitela je prvo što sam pokušao. Prvo sam ga samo ugasio pa opet upalio, onda sam probao i sa vađenjem baterije. Sad čekam da mi tata dođe s posla da probam svoje sluške na njegovom telefonu (i njegove ako ima mic na svojem) pa da vidim što se dešava.

A malo mi je čudno da je vijek trajanja tako kratak, početkom 7. mjeseca sam kupio mob i dobio sluške sa njime