Author Topic: Analog - Da ili Ne  (Read 17162 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BBBManiac

Re: Analog - Da ili Ne
« Reply #75 on: May 26, 2008, 12:49:52 »
ne igram ja na ps2 gamepadu,neg za pc gamepad od rumblepada II onaj bezicni,bez zice

-IGA- 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #76 on: May 26, 2008, 13:00:36 »
taj gamepad nije samo za pc

nije od rumblepada II nego od logitecha

bezicni = bez zice

loolčina :lol:

filjo008 11

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #77 on: May 26, 2008, 13:49:04 »
koja si ti manijače lolčina...hahaha...bežični, bez žice...hahaha...i od rumblepada II...hahaha...

btw. ja kad igram analog mi je uključen radi fora (360°, podizanje lopte na udarac) inače ne upravljam igračima analogom...

BBBManiac

« Reply #78 on: May 26, 2008, 15:59:16 »
koja si ti manijače lolčina...hahaha...bežični, bez žice...hahaha...i od rumblepada II...hahaha...

btw. ja kad igram analog mi je uključen radi fora (360°, podizanje lopte na udarac) inače ne upravljam igračima analogom...
AJDE KLINJO ODJEBI OD MENE VISE,KOJI JE TVOJ PROBLEM,AK JE HENDRIX MOGO PRESTAT ZAJEBAVAT,MOZES I TI AK NE ODI SE ONDA LIJEČIT U BOLNICU!!!!!!ispricavam se zbog caps locka,al moro sam zato sto sam sad popi*dio jer mi fakat klinci neki idu na qurac...tak da evo jos jednom isprika i zbog psovki,fakat ste jadni klinci,ovi kaj me napadaju,al ocito njima nikad dosta,pa nastavljaju on i onaj cajkaros slaven1!!!
« Last Edit: May 26, 2008, 16:15:27 by BBBManiac »

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #79 on: May 26, 2008, 17:18:32 »
Eto ljudi napravljeni su testovi razno razni od moje malenkosti :

hardware - tastatura logitech cordless comfort, pad logitech rumblepad II i cordelss rumblepad II - znači kvalitetna periferija pa su i rezultati shodno tome i ovakvi
TASTATURA radi bajno i šut jest "precizniji" negoli na oba pada "zasada" e sad logitechov rumblepad II žični radi sa odazivom ipak nešto sitno bržim neg tastatura ali recimo da su u istom rangu dok je logitech rumblepad II žični bez osjetno brži u odazivu i jednostavno se nemre parirat ni na tastaturi ni na žičnom.A sad kaj se šuta tiče ja sam se naviko igrat na analogu tak da meni to ne predstavlja nikakav bed ali za sve vas koji igrate na jednom od ova dva pada i želite taj "precizniji" šut jednostavo stisnete tipku MODE koja se nalazi ispod tipke SELECT kad je ta tipkica uključena (gori crvena lampica) osi analognog sticka i d-pada su zamijenjene što znači da se i dalje mičete koristeći analog ali više nemate onaj "neograničeni" broj smjerova nego ih imate kao na d-padu samo 8.Ako pak igrate na d-padu i uključite MODE tipku dobit ćete "manevarske sposobnosti" kao na analogu.
Zašto je šut precizniji na D-padu i/ili tastaturi - zato kaj na D-padu i/ili tastaturi imate samo 8 smjerova kretanja i usmjeravanja šuta a na analog sticku imate punu kružnicu smjerova i zato je sa nalogom teže stepst raljone čiste al zato kad ih pogodite znate uživat u tome. :D

maremas 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: maremas84
« Reply #80 on: May 26, 2008, 18:58:32 »
Au napravili ste nauku od ovoga, sta je bolje tasta ili gamepad, jos se neki i posvadjali a najbolje je sto je tema "analog ili d-pad"  :lol:  :prcko:
« Last Edit: May 26, 2008, 19:06:06 by maremas »

PESoholic 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2011
  • tribina tebi pjeva...
« Reply #81 on: May 27, 2008, 08:28:35 »
Au napravili ste nauku od ovoga, sta je bolje tasta ili gamepad, jos se neki i posvadjali a najbolje je sto je tema "analog ili d-pad"  :lol:  :prcko:

Pa mare znaš da to tako mora na forumu završit :D takve su nam praktički sve teme pa zakaj da ova bude iznimka :D

BBBManiac

« Reply #82 on: June 03, 2008, 12:22:13 »
igram ponovo na gamepadu,vratio sam se na sonyev od ps2,jer mi taj najbolje odgovara,istina ovaj je malo spigan stari gamepad jer sam ga bacal prije dve god,pa si ovih dana namjeravam kupit dva od sonya...jer nema spojene strelice,a to mi ne odgovara...

rule 11

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #83 on: June 05, 2008, 21:14:01 »
Evo ako bi mi itko mogao reci di se more kupit onaj adapter da more gamepad od PS na comp. Trazio sam u hg spotu, ali nista cak nemogu ni narucit...

pes2008 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2016
« Reply #84 on: July 01, 2010, 13:55:34 »
igram na srelicama al na analogu je lakše radi fora  :lege: :lege: :lege: :lege: :party1: :party1: :party1:  :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: :prcko: