Author Topic: LIGA PRVAKA - SKUPINE  (Read 7472 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

grzzz

Re: LIGA PRVAKA - SKUPINE
« Reply #30 on: February 23, 2007, 00:30:12 »
a ovo da pada cijela europa pod liverpoolom i dalje mislim da je to neka sf prica,jer nevjerujem da ce oni moc izdrzati do kraja,,,mislim da oni i lyon,ako prodju ove parove,ce odmah ispasti u sljedecem kolu,jer su to takve momcadi,koje jednostavno nemogu do kraja

da, naravno jer to se sasvim jasno vidi iz pretprošle sezone i Istambulskog finala :lol:

dajte ljudi bilo je pitanje vrimena kad će barca izgubit... zadnjih par utakmica neću ni komentirat... ne bi me čudilo da se ponovi začarana caridska noć (osim ako ne bude finale prije finala). Barca i Chelsea su totalno neuvjerljivi... Milan i Liverpool nemaju šta tražit u domaćem prvenstvu, moraju ić na sve ili ništa...

Ne smije se zaboravit da su i Arsenal, pa možda čak i Bayern (ako prođe Real svašta je moguće) već odavno zaboravili na prvenstvo, ali mislim da je Milan ove sezone ipak preslab, ne bi me uopće začudilo da uspiju ispast od Celtica, iako ću se vjerojatno kladit na standardnih 1:0

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #31 on: February 23, 2007, 00:47:03 »
milan je dosta 1:0, igra san protiv celtica x/x  4.90 keficijent, a na Liverpoola 6.00. Kako mi je ža šta san igra Valenciu...
Bayern teško da može nešto učinit, a Milan se budi...  Iskusni su oni, i prošle sezone bi prošli nezaustavljivu Barcu da im nisu poništili gol...

grzzz

« Reply #32 on: February 23, 2007, 02:28:08 »
da al se bojim da su ove sezone ipak malo preiskusni

ne smiješ zaboravit da su gilardino i oliveira kr***ni, inzaghi ozlijeđen a ronaldo nema pravo nastupa, dakle ako kaka nešto napravi ok, a ako ne k...c, jer je svima ostalima prvenstveni i jedini zadatak obrana (eventualno seedorf još možda), a još im je i dida ozlijeđen, a barem mi još iz njemačke znamo šta je kalac sve u stanju primit, potrebno je samo da se jedan il dva šuta uspiju probit kroz starački dom...

ne mora bit da će najebat već protiv celtica, ali je po meni još jedno kolo njihov maksimalni domet ove godine

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #33 on: February 23, 2007, 11:01:30 »
...jedan bomba Kake ili Pirlov slobodnjak u sudačkoj nadknadi Milanu je dovoljno... sićaš se kako su prošle godine prošli Lyona? bili su loši, al su na kraju utrpali 2 komada... Ko zna, možda i Ligi prvaka proigraju kako sezona odmiče...

hajdukovac 13

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #34 on: February 23, 2007, 17:29:19 »
barca mora pobijedit 2-0 ili 3-2

mariuchi 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #35 on: February 23, 2007, 18:07:16 »
jako mi je ža za barcu jer san veliki fan tog kluba,prvo poluvrime do 40min igrali su dobro i da su tako nastavili sigurno bi prosli a ovako nista moraju dobit 2-0,ili 3-2!!

Žilić

« Reply #36 on: March 04, 2007, 18:31:26 »
Meni je baš drago što je barca izgubila, a biće mi još draže ako ispadnu. Dok se sa tribina Ainfielda ori pjesma " You never walk alone" Liverpool ne gubi. Također se nadam da će Bayerna razoriti one specijalce iz madrida i proči dalje kao što prikazanim i zaslužuje.

MadDogDario

« Reply #37 on: March 04, 2007, 18:49:28 »
Ma ljudi moji...Barca nema sanse na Anfieldu!!!

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #38 on: March 04, 2007, 22:19:30 »
to ti samo mislis,barca ce ih lupit

jopes 11

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #39 on: March 04, 2007, 22:23:05 »
i ja isto mislim da barca nema sanse...mada mi je svejdeno...dragi su mi i jedni i drugi a kako mog juvea nema ja navijam ove godine za valenciju...iako mislim su oni dobili najjebenijeg protivnika ove  godine mislim da ce proci.