Author Topic: LIGA PRVAKA - SKUPINE  (Read 7471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
Re: LIGA PRVAKA - SKUPINE
« Reply #15 on: February 21, 2007, 22:54:49 »
HAHAHAHAHAHAHAHA!!!Liverpool,Liverpool!!Pala je Barca past ce i cijela Europa!!!! :party1: :party2: :party1: :party2: :party1: :party2: :party1: :party2: :srednji: :srednji:
jos nist nije gotovo

gray_fox

« Reply #16 on: February 21, 2007, 22:59:46 »
nema sanse barca sad kod liverpoola. liverpool je nepobjedljiv doma !!!

orangebat

« Reply #17 on: February 21, 2007, 23:00:50 »
nečudi ovaj poraz Barce, pročitana su knjiga! no neka je moja Valencia dohvatila povoljan rezultat iz Milana za uzvrat!   :up:

MadDogDario

« Reply #18 on: February 21, 2007, 23:07:00 »
HAHAHAHAHAHAHAHA!!!Liverpool,Liverpool!!Pala je Barca past ce i cijela Europa!!!! :party1: :party2: :party1: :party2: :party1: :party2: :party1: :party2: :srednji: :srednji:
jos nist nije gotovo

gotovo je miki,gotovo!!

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #19 on: February 21, 2007, 23:07:49 »
jos nist nije gotovo

gotovo je miki,gotovo!!
bumo vidli,nema jos ettoa

gray_fox

« Reply #20 on: February 21, 2007, 23:40:08 »
jos nist nije gotovo

gotovo je miki,gotovo!!
bumo vidli,nema jos ettoa
ima ga bio je na stadionu al nije igro.

manchester_united_master

« Reply #21 on: February 22, 2007, 11:28:35 »
hehehehe,veselite se vi za liverpool,ha?
nema sta,liverpool je sinoc pokazao svoje pravo lice,,,znao sa da mogu,,zato sam igra 2x i dobio na kladari,,,
bas mi je drago sto ce liverpool,najvjerovatnije proci barcu,,vise volim engleski nogomet,nego bilo ciji drugi(osim kad je u pitanju chelsea)...ronaldinho i messi su pokazali da mogu,da su oba dva carobnjaci,ali cvrstina liverpoolovih igraca im nije dala da proigraju na pravi nacin,,,osjetio se nedostatak etoo-a jer onaj savioal je u sto postotnoj sansi napravio pocetnicku pogresku.
meni se cini da jedini ko je siguran za prolazak dalje su manchester united i chelsa(nazalost)...seva je zabio gol,ali opet je bio gol neki krumpirski,samo je puknuo loptu napamet,,,i dalje nije to ni blizu onaj seva koji je bio u milanu.
a ovo da pada cijela europa pod liverpoolom i dalje mislim da je to neka sf prica,jer nevjerujem da ce oni moc izdrzati do kraja,,,mislim da oni i lyon,ako prodju ove parove,ce odmah ispasti u sljedecem kolu,jer su to takve momcadi,koje jednostavno nemogu do kraja

hajdukovac 13

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #22 on: February 22, 2007, 14:09:03 »

samo se vi smijte vidit cemo ko ce se kome smijati za 2 tjedna kad dođe eto'o na anfield nezasluzeno su izgubili barca je tokom cile utakmice bila bolja momcad ali brzo ce uzvrat ako je arsenal zabio 6 komada na anfieldu moze i barca jos vise

jopes 11

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #23 on: February 22, 2007, 18:05:27 »
ljudi nemojte biti smjesni...liverpool je barcu rastavio na proste faktore,jedini period igre u kojem je barca dominirala jekad us dali gol i kad je u drugom pol- saviola imao dvije sanse koje je zapucao...a kuci ce ih liverpool tuc 2-0, velikani padaju na anfieldu...barca nema sanse ni sa dva eto'o-a...al zivi bili pa vidili...meni je cisto svejedno tko ce proci...

gray_fox

« Reply #24 on: February 22, 2007, 19:16:10 »

samo se vi smijte vidit cemo ko ce se kome smijati za 2 tjedna kad dođe eto'o na anfield nezasluzeno su izgubili barca je tokom cile utakmice bila bolja momcad ali brzo ce uzvrat ako je arsenal zabio 6 komada na anfieldu moze i barca jos vise
haha ovo je vic tjedna .barca ce bit mrtva kad dode na anfield !!!moraju pobjedit 4:2 (al to je nemoguce)mozd negdje zabiu 2 gola al i prime vise 

dubrava

« Reply #25 on: February 22, 2007, 19:18:05 »
YOU NEVER WALK ALONE  LIVERPOOL LIVERPOOL

VuXs

« Reply #26 on: February 22, 2007, 19:24:37 »
joj..odjedanput svi veliki englezi...a jučer dizali ronaldihna u nebesa....
nego...po meni barca nikad nije bila neki ultraklub..
gerarda ja obožavam uz kaku mi je jedan od najboljih...

domo595 13

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #27 on: February 22, 2007, 21:19:13 »
meni se cini da jedini ko je siguran za prolazak dalje su manchester united i chelsa(nazalost)...seva je zabio gol,ali opet je bio gol neki krumpirski,samo je puknuo loptu napamet,,,i dalje nije to ni blizu onaj seva koji je bio u milanu.
a ovo da pada cijela europa pod liverpoolom i dalje mislim da je to neka sf prica,jer nevjerujem da ce oni moc izdrzati do kraja...ako prodju ove parove,ce odmah ispasti u sljedecem kolu,jer su to takve momcadi,koje jednostavno nemogu do kraja
liverpool ce proci, sve dok ne naleti na chelsea!
to svima mora biti jasno...
a ti sto si dobio na kladari, moram reci da sam i ja dobio, ali to sto sam frendu u inat igro cistu 2-icu... to je na jednom listicu, i s tim da ce sheva dat gol (koef. 4.50) (dobitak jednog liscica cca. 250kn na ulozenih 5kn)...
a na drugom listicu sam stavio da ce ballack dati gol i pobjedu barce i chelsea-e

gray_fox

« Reply #28 on: February 22, 2007, 23:04:36 »
a ovo da pada cijela europa pod liverpoolom i dalje mislim da je to neka sf prica,jer nevjerujem da ce oni moc izdrzati do kraja...ako prodju ove parove,ce odmah ispasti u sljedecem kolu,jer su to takve momcadi,koje jednostavno nemogu do kraja
liverpool ce proci, sve dok ne naleti na chelsea!
to svima mora biti jasno...
a ti sto si dobio na kladari, moram reci da sam i ja dobio, ali to sto sam frendu u inat igro cistu 2-icu... to je na jednom listicu, i s tim da ce sheva dat gol (koef. 4.50) (dobitak jednog liscica cca. 250kn na ulozenih 5kn)...
a na drugom listicu sam stavio da ce ballack dati gol i pobjedu barce i chelsea-e
drugu si  ocito fulo

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #29 on: February 23, 2007, 00:20:06 »
dajte ljudi bilo je pitanje vrimena kad će barca izgubit... zadnjih par utakmica neću ni komentirat... ne bi me čudilo da se ponovi začarana caridska noć (osim ako ne bude finale prije finala). Barca i Chelsea su totalno neuvjerljivi... Milan i Liverpool nemaju šta tražit u domaćem prvenstvu, moraju ić na sve ili ništa...