Author Topic: Navijači - neredi i lijepe geste  (Read 10974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ultrasNKDZ

Re: Navijaci- neredi i lijepe geste
« Reply #30 on: August 09, 2008, 12:06:15 »
jedino smo ispred drugih "navijačkih scena" kad radimo sranja,a to je cesto,vec mi od ovih navijaca na forumu polako ide na bljuvanje...
mrzim kad se mješa netko ko pojma nema o navijaštvu,jel ima na ovom forumu ijedan navijač s kojim se može pričat,da kuži spiku?

BBBManiac

« Reply #31 on: August 09, 2008, 15:39:48 »
zbilja fenomenalno, mi to na Ciboninoj tekmi, ne bumo 100 god dozivjeli.svaka cast..

ZADAR JE NAJJACI U NAVIJANJU, NIKO NAM NIJE RAVAN

ti to mislis, a pogle ove: 

Žac 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • Ajte da se vratim malo :)
« Reply #32 on: August 09, 2008, 15:50:57 »
jedino smo ispred drugih "navijačkih scena" kad radimo sranja,a to je cesto,vec mi od ovih navijaca na forumu polako ide na bljuvanje...
mrzim kad se mješa netko ko pojma nema o navijaštvu,jel ima na ovom forumu ijedan navijač s kojim se može pričat,da kuži spiku?

aj me ti nauchi kad si tako pametan...vidim da ti sve znas...ja nisam neki navijač(to priznam),al znam da se s našom navijačkom scenom(posebno onom od bbb-a)nije za hvaliti...

ultrasNKDZ

« Reply #33 on: August 09, 2008, 16:39:54 »
BBB nisu navijačka scena nego grupa kao prvo.
kvalkiteta navijačke scene ovisi o organizacija pojedine grupe(Torcida i bbb se mogu pohvalit da su među boljima u europi po organizaciji),znači koreografijama,odlaskom na gostovanja(brojnost),bakljadama,broju podružnica i podgrupa,pjevanjem...nadam se da razumiješ
i reci mi što čega bi se ti sramio da si navijač odnosno,član bbb-a?zašto nismo za pohvaliti se?obični gledatelji ne shvaćaju to jer takav je naš mentalitet;mentalita ultras kažu talijani...