Author Topic: Navijači - neredi i lijepe geste  (Read 10985 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Frank Dux

Re: Navijaci- neredi i lijepe geste
« Reply #15 on: October 12, 2007, 15:30:13 »
stvarno su bezobrazni ti drotovi!
ajmo svi sarati acab!  :roll: :roll:

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #16 on: October 14, 2007, 23:45:46 »

bas to.. bilo je i slucajeva pisanje u bocu.. hehehehehe!!
ma gadovi!
Bilo je i goreg :D
mi na putu u valenciu,vožnja od 32-33 sata uključujući stajanja...lik više ne može izdržati i ispiša se u karnister u kojem se dotad nalazilo bijelo vino...uskoro drugi lik uzima karnister i potegne gutljaj :D katastrofa...

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #17 on: October 17, 2007, 15:03:00 »
   ovo je malo sa utakmice Togo : Mali, ne znam jeste li culi, no doslo je do tuce navijaca i igraca, nakon sto je mali osigurao pobijedu pogodkom sevillinog igraca kanoutea. ako netko zna nesto vise slobodno napisite, ili ako znate za kakav drugi nered ili neku drugu aktivnost navijaca, jel sad igraju reprezentacije pa su veci naboji

delpiero94

« Reply #18 on: October 23, 2007, 10:20:48 »
Evo ti malo od kohorte:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #19 on: November 11, 2007, 15:28:14 »
  NOVA ŽRTVA U ITALIJI

Ubijen navijač, Inter i Lazio otkazali
Usmrćeni 26-godišnji Gabriele Sandri bio je poznati rimski DJ, prijatelj pojedinih igrača Lazija. Iako se okolnosti tragedije još uvijek istražuju, čini se da ga je policajac ubio nehotice.

Prema posljednjim vijestima koje donose talijanski mediji, u nedjelju ujutro policija je ubila 26-godišnjeg navijača Lazija, zbog čega je otkazana utakmica milanskog Intera i rimskog kluba, dok će ostali dvoboji 12. kola Serije A u znak žalosti početi uz malu odgodu, u 15:15 sati.

Do ubojstva je došlo tijekom tučnjave između navijača Lazija i suparnika koji podržavaju Juventus, a koji su se oko 9 ujutro susreli na autocesti kod Badije al Pina.

Lazijevi su navijači putovali prema Milanu gdje je njihova momčadi trabala igrati protiv Intera, a Juventusovi prema Parmi.

Iako se okolnosti tragedije još istražuju, čini se da je policajac 26-godišnjeg Gabrielea Sandrija ubio nehotice, i to u trenutku dok je brojčano manja grupa navijača Juventusa tražila zaštitu i pomoć.

Nesretni Sandri inače je bio poznati rimski DJ, prijatelj pojedinih igrača i članova kluba.

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #20 on: November 19, 2007, 21:37:17 »
Opet neredi na tribinama
Hrvatskih navijača u Makedoniji bilo je oko 1.000, ali opet se nisu proslavili. Naime, u 35. minuti došlo je do gužve na sjevernoj tribini, a pretpostavka je da su se naši navijači opet potukli međusobno (!?), jer u blizini nije bilo domaćih “drukera”. Srećom, cijeli taj cirkus nije trajao dugo jer je intervencija makedonske policije bila vrlo odlučna i odrješita, pa su se “vruće glave” ekspresno ohladile pod udarcima policijskih palica. Inače, atmosfera na stadionu bila je vrlo neprijateljski nastrojena prema Hrvatskoj, pa se prilikom intoniranja naše himne tribinama prolomio gromoglasan zvižduk, a često se skandiralo i “Ustaške p...”. No, to je već uobičajen folklor kada se susreću reprezentacije s prostora bivše države.

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #21 on: November 19, 2007, 22:30:56 »
Maskirani napadači, naoružani palicama, koji su navijače napali uoči utakmice Cibalia-Dinamo, pri čemu je jedan 17-godišnji navijač iz Siska ostao bez dijela uha, također su razbili vjetrobransko staklo na jednom automobilu sisačkih registracijskih oznaka te stakla na vratima i prozorima ugostiteljskog objekta u blizini kojega se izgred dogodio, a onda otišli kombijem i automobilom.U mjestu Široko Polje ubrzo su ih zaustavili službenici đakovačke policijske postaje, a provedenom kriminalističkom obradom utvrđeno je da se radi o 12 osoba u dobi od 17 do 32 godine, od kojih je šest sa zagrebačkog, pet s dubrovačkog i jedna s požeškog područja, navodi policija.Osumnjičenike se tereti da su počinili kazneno djelo nasilničkog ponašanja, pa će se protiv njih podnijeti odgovarajuća kaznena prijava.Policija je izvijestila i da je tijekom odigravanja sinoćnje
utakmice 1. hrvatske nogometne lige između Osijeka i Hajduka na osječkom stadionu Gradski vrt privedeno 11 navijača zbog kršenja zakona o sprečavanju nereda na sportskim natjecanjima.

Inace taj sta su mu uho povrijedili je isao samnom u isti razred u osnovnu, a i sad ide u istu skolu samo u drugi razred, a nije nesta strasno, ja sam mislio da nema uho vise...

Leo Messi

« Reply #22 on: November 22, 2007, 19:23:47 »
ja sam boys i apsolutno sam protiv nereda, ali da se ne treba branit kad drotovi pocnu lupat ili neko, mislim da treba.
I evo nesto od grobara, ne volim ih previse,ali ova pjesma je odlicna

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #23 on: November 24, 2007, 21:10:26 »
I vise nego odlicna malo da ju doradimo na hrvatski i murija bi se odmah pobrala kad bi im 10000 ljudi pocelo pjevat ovo :D

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #24 on: June 10, 2008, 23:29:59 »
ludi grci, prestrašno
&hl

BBBManiac

« Reply #25 on: June 11, 2008, 00:13:39 »
zbilja fenomenalno, mi to na Ciboninoj tekmi, ne bumo 100 god dozivjeli.svaka cast..

BBBManiac

« Reply #26 on: August 09, 2008, 03:42:16 »
evo kako se pjeva za svoju ''svetinju'', mislim da se boysi trebaju malo ugledat na ove navijace...

ultrasNKDZ

« Reply #27 on: August 09, 2008, 10:13:11 »
misliš da ti navijači znače nešto u ultras svijetu?imaju maksimalno 10 pjesama a ne može ih se ni nazvat ultrasima...
kaj ti misliš da je navijački svijet ugledanje na druge grupe i kupljenje pjesama?hrvatska navijačka scena je daleko ispred ove portugalske...

Žac 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • Ajte da se vratim malo :)
« Reply #28 on: August 09, 2008, 10:59:02 »
jedino smo ispred drugih "navijačkih scena" kad radimo sranja,a to je cesto,vec mi od ovih navijaca na forumu polako ide na bljuvanje...

zubinho 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Tornado Zadar!!!
« Reply #29 on: August 09, 2008, 11:35:13 »
zbilja fenomenalno, mi to na Ciboninoj tekmi, ne bumo 100 god dozivjeli.svaka cast..

ZADAR JE NAJJACI U NAVIJANJU, NIKO NAM NIJE RAVAN

« Last Edit: August 09, 2008, 12:02:16 by zubinho »