Author Topic: Hrvatski Kup  (Read 3095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

spiga 13

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
Re: Hrvatski Kup
« Reply #15 on: March 17, 2008, 13:56:54 »
....uskoro više.

ovaj dio si zaboravil c/p. :D :P

stvarno si novinar, nema kaj

no da nebude ot

nakon prosle godine kad su izbacili Hajduk u polufinalu, Dinamo ce ih ove morat pobjedit u finalu i dići "sunce" u zrak nadam se pred punim Poljudom :D

ja sma ocekivao da odigraju Varteks i Zagreb pa da varteks prode i onda ima izlaz u europu jel dinamo ima osiguranu ligu prvaka...

No ovako bude jos bolje, pobijedi hajduka i onda se ne mora bojati hoce li u finalu igrati sa Hajdukom ili Dinamom, ovak odma zna da u finalu ide na Dinama...

Mislim da je jasno da u finalu igra Dinamo, a sad mislim da je Varteks u drugom djelu sezone pokazao kako igra, ne zbog pobijede nad dinamom, vec zbog igre. Ako ste gledalo HNL emisiju, vidjeli ste protiv slven belupa, da su bili dominantni i odlicno igrali, smao da jos pocnu vise zabijati i mogu oni proci i protiv Hajdulka...

DeNaa 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
« Reply #16 on: March 17, 2008, 14:01:38 »
pa sta bi bilo cudno da Hajduk ispadne od Varteksa?usotalom i Dinamo je izgubia 2 puta od njih.. :nono:

spiga 13

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #17 on: March 17, 2008, 14:10:04 »
a gle ja navijam za varteks, i ne znam pitaj i BUKI-a, ali to mi sve smrdi... Ovaj drugi put je pobijeda po meni bila skoro pa cista, ali onaj prvi put mislim da je to ipak bilo malo dogovoreno, jel oni su tako reci prijateljski klubovi, a varteks je tada ako se sjecate bio na zadnjem ili predzadnjem mjestu sa skroz losim skorom... A pobijeda protiv Dinama ih je digla i izasli su iz opasne zone, a sad mislim od kad je dosao Besek da su stvari potpuno drugacije. Mislim besek je jos i onda bio trener , ali sad kad je vec duze sa njima, mislim da je ova durga pobijeda i tekako zasluzena iako je i Dinamo propustio neke svoje sanse... No ja sam kao i Besek zadovljan odlicnom igrom Varteksa, tako da sam pun nade... 

tox 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #18 on: March 17, 2008, 15:42:38 »
Kup je rijesen Dinamo osvaja :super: i prvenstvo je rjeseno Dinamo osvaja :D