Author Topic: Real Madrid CF  (Read 42217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

plavi08 28

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: Real Madrid CF
« Reply #435 on: May 25, 2014, 00:46:15 »
Marcelo, Luka, Di Maria, Ramos najbolji. Može i Bale iako je shebao 3 čiste.

No po meni je najgori Carvajal ( kakve lik gluposti radi), uz njega Benzema i Khedira (očito nespreman) i naravno naš svetac Iker je plivao na suhom.

No kako god 10 je tu. Da ovo nisu osvojili smatral ih bi luzerskom momčadi. Jer ovakva ekipa jednostavno mora osvojiti prvenstvo ili LP.

Kranči 11

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #436 on: May 25, 2014, 11:47:52 »
Meni je Carvajal bio dobar, i u prvom dijelu mi je bio najbolji. Vjerojatno se ispuhao, pa nije bio tako dobar poslije. Bale osim gola nije napravio ništa, tako da on meni spada u skupinu slabijih, a ni CR nije daleko od njega. Varane se isto malo poigravao, ali svoj dio posla je obavio dobro. S ostalim se slažem.

Inače, ne znam za vas, ali baš mi je drago da se na ovakav način pobijedilo mesare. Ako je Atleticova igra budućnost nogometa, onda se ni trebali čuditi ako će biti više Dudu-Taylor situacija.

S ovim zadnjim se 120% slažem.

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #437 on: May 25, 2014, 19:41:55 »
Benzema, Khedira i CR nisu uopće bili potpuno spremni za utakmicu...Khedira se tek vratio od ozljede i skroz je van ritma ekipe, A CR i Benzema su nastupili ozlijeđeni i srećom se nije dogodilo što i Atleticu sa Costom. Razlika između Benzeme i CR-a jučer je u tome što se Ronaldo makar trudio, radio je posao za koji je bio zadužen, a pokušavao je i u sredini kad već nije Benzema. Bale da nije zabio vjerojatno bi bio najgori igrač Reala jučer zajedno sa Ikerom. Nevjerovatno kako inače super sigurni golman uspije toliko grešaka napraviti. Trema zbog toga što mu je ovo prvo finale LP kao kapetanu Reala ili nešto drugo, neznam.

.danijel. 12

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: danijel26 & Rogla_HR
  • PES doktor
« Reply #438 on: May 25, 2014, 23:00:06 »
Da ste vidili slavlje na trgu u Zagrebu.  :D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #439 on: May 26, 2014, 00:30:10 »
Bale da nije zabio vjerojatno bi bio najgori igrač Reala jučer ...

He, he ... ali kako je majstorski zalijepio Juanfrana za zemlju kod izjednačujućeg gola :D nešto mi govori da lopta ne bi ni došla do Ramosa da Bale nije Juanfranu zorno pokazao kako je gravitacija relativan pojam :D

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #440 on: June 03, 2014, 14:50:21 »
Novi look za novu sezonu

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #441 on: June 03, 2014, 17:40:14 »
Show content

kristian826 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 5
  • Goodbye PES
« Reply #442 on: July 07, 2014, 19:25:16 »

pocivao u miru legendo

Kranči 11

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #443 on: July 07, 2014, 22:11:01 »

Najveći dio svoje karijere je proveo u Realu (1953-64.), prije toga je igrao za River Plate, Huracan i Millionarios, a nakon Reala igrao je još 2 godine za Espanyol gdje je i završio karijeru.

U dresu River Platea u 72 nastupa postigao je 53 pogotka, noseći dres Huracana u 27 nastupa dao je 10 golova, za Millionarios je ubilježio 294 nastupa uz 267 pogodaka, u dresu  Reala je u 396 utakmice postigao 308 golova, a u Espanyolu je u 47 nastupa postigao 13 golova te je nastupao za argentinsku, kolumbijsku i španjolsku reprezentaciju.
Za reprezentaciju Argentine nastupao je 6 puta (6 golova), a za reprezentaciju Španjolske 31 puta (23 gola).
S Realom je osvojio 5 uzastopnih naslova prvaka Europe,a u svakom finalu postigao je po pogodak, a za 5. uzastopni naslov prvaka Europe postigao je hat-trick protiv Eintrachta (7:3). S Realom je još osvojio i  Interkontinentalni kup, 8 naslova prvaka Španjolske, a bio je 5 puta najbolji strijelac španjolskog prvenstva. Dva puta osvajao je Zlatnu loptu i jedini je igrač koji je osvojio "Super Ballon D'Or"  i to 1989. godine. Četiri puta proglašen je za najboljeg sportaša Španjolske.

U trenerskoj karijeri vodio je Elche, Bocu Juniors, Valenciju, lisabonski Sporting, Rayo Vallecano, Castellon, River Plate i Real Madrid, a proglašen je i počasnim predsjednikom Reala.

"Ja sam Argentinac, ali ne mogu se vratiti u Buenos Aires. Ovisan sam o Real Madridu cijeli svoj život i nemam snage ići natrag. Jedan dječak me je zvao ‘gospodine’ te i dan danas kada čujem da me Butragueno tako zove imam osjećaj kao da ga moram i dalje voditi kroz život. Nitko ne može birati mjesto rođenja, ali ja sam izabrao mjesto gdje pripadam. To je na malom trgu između ulica Castellana, Padre Damian, Concha Espina i Rafael Salgado."

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #444 on: July 15, 2014, 00:51:13 »
Dvije promjene u osoblju za novu sezonu: Zinedine Zidane je sa mjesta asistenta Ancelottiju promaknut u managera Castille, a njegovo mjesto je preuzela još jedna klupska legenda - Fernando Hierro.

.danijel. 12

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • PES doktor
« Reply #445 on: August 26, 2014, 20:25:29 »
Novi dresovi predstavljeni. Koristit će se za gostujuće utakmice u LP. Crni s nacrtanim zmajem. :D

http://www.realmadrid.com/en/fans/photos/presentation-of-real-madrid-champions-league-strip

.danijel. 12

• *
  • CROPES-ovac od 2009
  • PES doktor

Kranči 11

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #447 on: November 09, 2014, 23:15:23 »
Lisabonski će ostati zauvijek upamćeni :RM:

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #448 on: December 04, 2014, 20:26:31 »
Nakon onakvog početka sezone tko je mogao nadati se da ćemo pred kraj kalendarske godine pričati o rušenjima rekorda

Real ima trenutno u svim natjecanjima 17 pobjeda u nizu (novi klupski rekord, prethodno je bilo 16), dok je rekorder Barcelona sa 18. Također, ove godine je Ancelotti koristio svih 22 igrača koje ima u zapisniku (zadnji bez nastupa su bili 3. golman Pacheco i ozljeđeni Jese, oboje nastupili u uzvratu kupa ovaj tjedan). te su priliku ove sezone dobivali i neki igrači B momčadi: Medran, Raúl de Tomás, Javi Muñoz i Diego Llorente

I za kraj posta, ovo su boje i dizajn dresova za slijedeću sezonu. Puno bolje nego ove sezone, samo da su umjesto ovih fluorescentnih stavili crne linije na gostujući i bilo bi predobro.

VolimRM12 4

• CROPES-ovac od 2012
  • Real u srcu i Hajduk također
« Reply #449 on: January 03, 2015, 10:22:02 »

Dobre sokne, zna neko ima li ih gdje za nabavit, zg?