Author Topic: Real Madrid CF  (Read 37880 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PES man

Re: Real Madrid CF
« Reply #30 on: September 24, 2007, 12:43:46 »
Bas mi je smijesno ovo...toliko o tim navijacima reala ako ih ima mnozina,ovaj topic ima 2 stranice...

xlimit

« Reply #31 on: September 24, 2007, 12:45:26 »
evo imao sam ih priliku snoć gledat i mogu samo reći jedno...JAD I BIJEDA je taj real.....
to je bilo sinoc...i samo sinoc...jesi gledo koju utakmicu prije?ak nisi nemoj pricat gluposti

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #32 on: September 24, 2007, 13:11:47 »
Štovana gospodo i navijači Reala, večeras ste vidjeli svu (ne)moć kluba za koji navijate. Sudac je navlačio za vas, trebao je dosuditi dva jedanaesterca i jedan korner za Valladolid nakon izglednih situacija, a i sreća vas je pomazila u zadnjoj minuti. Zapravo, samo sreća (i sudac) su vas spasili od poraza. Barca je u svojim remijima bila nadmoćna, ali su je spriječile stative, a Real je bio potpuno nadigran od strane dojučerašnjeg drugoligaša. Štovani kolega xlimit, jeste li vi pogledali ikoju utakmicu Reala osim one protiv Werdera (mislim na ovu sezonu)? Niste. Vidjeli ste samo golove i neke akcije. Činjenica je da Real ima šuplju obranu i čim se nađe ekipa koja igra ofenzivnije i koja ima dva do tri znalca u ekipi, Madriđani su osuđeni na branjenje i oslanjanje na kontre (koje ne izvode bogzna kako, nap.). Real je ovakav veoma često, a ako ne ide u napadu, rezultat će biti slab jer je obrana užasna, pa je jedan Pepe, VELIKO POJAČANJE MADRIDSKOG REALA I NAJBOLJI STOPER NA SVIJETU (Really?), plaćen 30 mil. €, preselio na klupu, ozlijedio se ili što već. Sad bi se dala napisati cijela knjiga, ali ću svesti sve u jednu rečenicu:
Real Madrid C de F je bez Wesleyja Sneijdera kao riba bez vode.

EOD

...malo sluzbenije moje vidjenje :) ...

xlimit

« Reply #33 on: September 24, 2007, 13:18:40 »
Štovana gospodo i navijači Reala, večeras ste vidjeli svu (ne)moć kluba za koji navijate. Sudac je navlačio za vas, trebao je dosuditi dva jedanaesterca i jedan korner za Valladolid nakon izglednih situacija, a i sreća vas je pomazila u zadnjoj minuti. Zapravo, samo sreća (i sudac) su vas spasili od poraza. Barca je u svojim remijima bila nadmoćna, ali su je spriječile stative, a Real je bio potpuno nadigran od strane dojučerašnjeg drugoligaša. Štovani kolega xlimit, jeste li vi pogledali ikoju utakmicu Reala osim one protiv Werdera (mislim na ovu sezonu)? Niste. Vidjeli ste samo golove i neke akcije. Činjenica je da Real ima šuplju obranu i čim se nađe ekipa koja igra ofenzivnije i koja ima dva do tri znalca u ekipi, Madriđani su osuđeni na branjenje i oslanjanje na kontre (koje ne izvode bogzna kako, nap.). Real je ovakav veoma često, a ako ne ide u napadu, rezultat će biti slab jer je obrana užasna, pa je jedan Pepe, VELIKO POJAČANJE MADRIDSKOG REALA I NAJBOLJI STOPER NA SVIJETU (Really?), plaćen 30 mil. €, preselio na klupu, ozlijedio se ili što već. Sad bi se dala napisati cijela knjiga, ali ću svesti sve u jednu rečenicu:
Real Madrid C de F je bez Wesleyja Sneijdera kao riba bez vode.

EOD

...malo sluzbenije moje vidjenje :) ...
e hendrix ides mi na ****c...****a te barcelona...nemoj se pravit pametan kad nisi...
i nekazem ja da real nema suplju obranu...obrana im je katastrofa...a ovo da je real bez sneidera ko riba bez vode necu komentirat...

BUKI 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #34 on: September 24, 2007, 13:24:54 »
daj xlimit nemoj toviti,ja gledal tekmu i kjatastrofa taj real,ali bas uvjek se spase u zadnjim sekundama,real kupuje bezveze nogometase,a jos im je heinze na klupi

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #35 on: September 24, 2007, 13:25:17 »
a kaj nije ko riba bez vode?

de malo razmisli...50% golova zabijaju nakon prekida (i vise od 50% mozda) koje izvodi sneijder, a kad nema njega, nema ni takvih golova i to je nedostatak...

btw. nemoras vrijedjat vec smo te svi dobro procijenili ;)

xlimit

« Reply #36 on: September 24, 2007, 13:31:53 »
daj xlimit nemoj toviti,ja gledal tekmu i kjatastrofa taj real,ali bas uvjek se spase u zadnjim sekundama,real kupuje bezveze nogometase,a jos im je heinze na klupi
nisam ja reko da nisu sad igrali katastrofa...ova tekma je bila ocajna...

BUKI 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #37 on: September 24, 2007, 13:50:44 »
ali nije trebala biti kolko su potrosili na pojacanja,a ne pomaze im

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #38 on: September 24, 2007, 21:52:06 »
evo imao sam ih priliku snoć gledat i mogu samo reći jedno...JAD I BIJEDA je taj real.....
to je bilo sinoc...i samo sinoc...jesi gledo koju utakmicu prije?ak nisi nemoj pricat gluposti

a evo vratimo se nedavno...real-werder...igra reala je bila očajna....

Eduardo #1

« Reply #39 on: September 25, 2007, 13:58:31 »
imaju dobre igrace, ali di je tu igra?

a xlimit; ebiga, moras priznat da je barca jaca ove sezone od reala

xlimit

« Reply #40 on: September 25, 2007, 14:08:54 »

to nemogu priznat jer nije tako...istina i barca ima igrace, al ronaldinho nije vise onaj stari(sad je tu meni, al opet ne mogu se slozit da je barca jaca)...nije zato sto ju mrzim al...

BUKI 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #41 on: September 25, 2007, 14:32:50 »
al ti nemozes priznat da je barca bolja od reala,jer je tak,i uvjek ce biti,barca ima iniestu koji je pokazao odlicnu igru protiv seville,koja je pobijedila real u kupu

PES man

« Reply #42 on: September 25, 2007, 15:09:15 »

to nemogu priznat jer nije tako...istina i barca ima igrace, al ronaldinho nije vise onaj stari(sad je tu meni, al opet ne mogu se slozit da je barca jaca)...nije zato sto ju mrzim al...
daj prosvjetli me...po cemu je to real bolji ? ja ne mogu naci nikakve cinjenice toga

klupa 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
  • sve za HRVATSKU,a našu jedinu HRVATSKU nizašto
« Reply #43 on: September 25, 2007, 19:44:37 »
real je osvojio naslov,real je prvi na tablici,mislim da za to treba malo više od sreće,istina da nisu igrali bog zna kako,ali pepe je ozlijeđen,robben nije spreman za više od pol sata,heinze je također ozlijeđen,polak ljudi ima vremena,real će svoje dokazat do kraja sezone,kao što je to napravio i prošle sezone

PES man

« Reply #44 on: September 25, 2007, 19:52:23 »
ne govorim tko je prvi ili tko je osvojio(da bas sa velikom razlikom je osvojio naslov) :hm:
nego jednostavno izmedu njh dvoje,ae neka el classico nase stvari odluci pa cemo pricat...