Author Topic: Za koga navijate?  (Read 32466 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
Re: Za koga navijate?
« Reply #315 on: May 30, 2012, 20:34:31 »
kad ste već temu oživili, evo i mene...

Dakle, uz repku jedini klub koji me može naživcirati, naljutiti, razočarati, razveseliti...(i sve ostalo što ide uz pozitivno/negativne rezultate) je Real Madrid. Razlog je jednostavan: to je prvi nogometni klub za koji sam ikad čuo...malo čudno, s obzirom da sam iz HR da nisam čuo za naše, ali eto...oni su morali čekati još godinu-dvije pošto sam ja mislio da kod nas postoji samo repka. Prije sam gledao utakmice na televiziji i kopao po internetu slike i sl. dok u zadnje 2-3 godine sam odgledao gotovo svaku utakmicu njihovu i ne mogu završiti tjedan dok traje sezona, a da nešto manje od 2h provedem pred kompom/laptopom i pogledam utakmicu.

Od ostalih klubova simpatiziram:
Arsenal - njihov dres je prvi koji sam dobio nakon kockastog Šukera, bio je to dres sa 10-kom i imenom Bergkamp.
Juventus - zavolio sam ih uz PES3. Pošto su bili jedan od 5-6 licenciranih klubova, stalno sam igrao sa njima i tu sam ih zavolio
Marseille - kriv je frend u osnovnoj koji mi je stalno o njima pričao, pa sam i njih počeo malo više pratiti
Borussia Dortmund - u njih sam se "zaljubio" zbog jedne od FIFA igara, mislim da je 04 ili 05...
Benfica - do njih me privukao novi stadion, crveni dresovi (inače fan Ferrarija :D) i to bi bilo to. Od svih navedenih Benficu vjerojatno najslabije pratim
Hajduk - volio-ne volio HNL teško je biti sa Raba, a ne simpatizirati Hajduka. Mislim da se ne treba više dodat :D

Eto to je ukratko lista klubova koje ja simpatiziram...

mone 8 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
  • Super,super Frank
« Reply #316 on: May 31, 2012, 18:12:58 »
Meni Chelsea najdraži zašto e kad pitate sad se stvarno nemog sjetit :D uz njega u HNL volim Slaven Belup zato što sam morao nekog iz HNL uzeti da navijam za njih a oni su mi se svidjeli (inače navijam za njih 1 godinu tek)
U Španjolskoj ligi ne volim baš nikog jer španjlolski nogomet i klubovi su :fifabljak: . U engleskoj još simaptiziram Arsenal jer moj frend navija zanjih,u Njemačkoj navijam z Stuttgart bio sam tamo jedno ljeto kupio dres i tako to. To je to od klubova koje simpatiziram a kada je utakmica odaberem jednog favorita i toj to

CroCHEF 7

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #317 on: May 31, 2012, 18:19:48 »
navijam samo za Bayern jos od 97/98
(jedino su njih prenosili na satelitu pa sam tako poceo za njih navijat :D )

Praetorian 6

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #318 on: May 03, 2013, 18:52:53 »
Uz našu repku još navijam za Liverpool  :)

Još su mi dragi Borusija i Juventus.

Tommy_CRO 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #319 on: May 03, 2013, 21:52:05 »
Barcelona već 5 i pol godina  :party2:

Nyper 5

• CROPES-ovac od 2012
  • 1950
« Reply #320 on: May 03, 2013, 22:02:43 »
Eto da i ja napisem:

Hajduk - od rodenja svoga navijam za Hajduk,cim sam se rodio dobio sam Hajdukov sal i clansku iskaznicu,i pape i dida su bili Torcida,pa bi bilo sramota da i ja ne budem,inace sam Slavonac,ali Dalmatinac u srcu. Imam 20-tak gostovanja sa Torcidom,dobro je s obzirom na godine i s tim da nemam svoje prihode,a sveukupno oko 50-tak utakmica sa starim koji me vodio (vecinom istok ili zapad ).

Benfica - prije 3-4 godine sam cuo za vezu izmedu NNB i Torcide,niko mi prije nije o tome prico niti ista i od tada sam se navukao na Benficu

Inace sam protiv modernog nogometa,pa tako da me ne zanimaju ovi biznis klubovi,ali vremena su takva..

petrovic11 5

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 6
  • Marcelo Bielsa: ,,Ponizila nas je slabija momčad''
« Reply #321 on: May 03, 2013, 22:41:18 »
Eto i mene:

Ja navijam za Slaven u Hr.
Strane zemlje: Arsenal-Engleska
                        Roma-Italija
Također sam protiv ovih umjetnih klubova i to ne podnosim!!

ilija9 4

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2012
« Reply #322 on: May 04, 2013, 11:56:04 »
Ja sam za Milan počeo navijati od 4 godine, to sam jedino i pratio, sad neznam jer zbog toga sto mi je buraz za Inter, al nazalost i dan danas placem nakon svake izgubljene tekme.
Hajduk je moj drugi najdraži klub, iako sam iz Zagreba, poceo sam ih simpatizirati kad je do njih došao Kranjčar i ta ekipa ( to je također rano ako se gleda moja dob  :srednji: )
od ostalih kluba su mi dragi HSV, Man City, Real te Zurich (jer sam podrijetlom iz Švicarske)

Aguero16 4

• CROPES-ovac od 2013
« Reply #323 on: May 04, 2013, 12:47:28 »
ja u inozemstvu navijam za Barcelonu,a u prvoj hnl za Istru posto sam iz okolice Pule.također su mi dragi Liverpool i Schalke.dragi su mi i klubovi u kojima igraju Hrvati

VolimRM12 3

• CROPES-ovac od 2012
  • Real u srcu i Hajduk također
« Reply #324 on: May 04, 2013, 16:02:39 »
Mislim da je jasno, Real i Hajduk :cheer:

Gerrard_OS 7

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #325 on: May 04, 2013, 18:23:43 »
Od kada pratim nogomet navijam za Liverpool, zbog njih sam i počeo pratiti nogomet, sjećam se kada sam gledao vjerojatno i prvu utakmicu u životu kada je Liverpool pobijedio na Anfieldu, a Gerrard je zabio gol i to njegovo slavlje i navijači koji su bili gromoglasni su me privukli Liverpoolu i od tada ih sve više i više pratim zadnjih par godina nema utakmice koju nisam pogledao.

uz Liverpool jako volim i Osijek koji mi je rodni grad,a od ostalih klubova volim još Marseille

Iako me jako puno ljudi  :prcko: što navijam za Liverpool (zbog loših rezultata zadnjih godina) pokušavam se ne obazirati zato što takvi ljudi navijaju za klubove koji su danas u vrhu (Barca, Real, Bayern, a u zadnje vrijeme su se pojavili i navijači Borrusie). Više poštujem onoga koji navija za npr. Inter (klub koji je kao i Liverpool zadnjih godina loš) ili Arsenal (ista priča) nego oni koji počnu pričat Barca je najbolja svake godine dođu do kraja LP i slično a blage veze nemaju o njihovoj povijesti isto tako navijači reala, iako ima ljudi koji stvarno navijaju za te klubove i sve znaju o njima. Od 10 današnjih klinaca, 9 ih navija za Barcu ili Real što me malo i živcira. nadam se da kada se Liverpool za 3-4 godine vrati u europski vrh neće pojaviti hrpa "vjernih" navijača :D

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #326 on: May 04, 2013, 18:37:11 »
Ajde kad svi, da i ja objavim svoje navijačke boje...dakle, Real Madrid je iznad svih kod mene. Jedan jedini razlog je za to: To je prvi klub za koji sam čuo, nakon naše repke za koju sam čuo kad sam prvi put (bar što se sjećam) gledao nogomet, tamo na SP1998. kad sam imao 6 godina. Uz Real volim i dragi su mi još Arsenal (prvi dres koji sam ikad dobio, Nike, natpis na leđima 10 BERGKAMP), Hajduk (od kad sam u školu krenuo, tada čuo da i kod nas postoje klubovi, a kako su svi ovdje uglavnom za Hajduk povukli i mene), Juve (neznam točan razlog), Marseille (kao i Juve) i Dortmund (njih sam zavolio uz FIFA03 igru kad sam stalno sa njima igrao). Imam još dragih klubova, ali ove najviše pratim.

Iako me jako puno ljudi  :prcko: što navijam za Liverpool (zbog loših rezultata zadnjih godina) pokušavam se ne obazirati

Tako je i meni zbog Arsenala zadnjih godina :D

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
« Reply #327 on: May 04, 2013, 18:48:12 »
cuky vec si napiso za koga navijas :D

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #328 on: May 04, 2013, 19:26:45 »
pokušavam se ne obazirati zato što takvi ljudi navijaju za klubove koji su danas u vrhu (Barca, Real, Bayern, a u zadnje vrijeme su se pojavili i navijači Borrusie).

Bayern je bio uvijek u vrhu,jedan od najvećih klubova svijeta(a nije umjetan),pratim ga otkad znam za sebe i kad sam čuo za nogomet, od vremena Paula Breitnera,Rumenigea,Beckenbauera,Gerda Müllera,Ulija Hoeneßa,Seppa Maiera,Klausa Augenthalera,Lothara Matthäusa,Olivera Kahna itd.... mogao bi nabrajati do sutra.Isto tako i Liverpool sam simpao iz tih dana,a ko zna povijest zna koji su igrači i tamo igrali,da ih sad ne nabrajam,spomenuću samo Dalglisha,Keegana,Toshacka i Iana Rusha.Sada trenutno pratim Real,uglavnom zbog Modrića  :D a inače me više ne zanimaju ovi strani umjetni klubovi,stvoreni od kojekakvih tajkuna i bogatih šeika.Od domaćih Dinamo i naravno Osijek,kao rodni grad.Eto,sve sam rekao  :D 

Praetorian 6

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #329 on: May 04, 2013, 19:35:30 »
Od kada pratim nogomet navijam za Liverpool

Tak je i kod mene  :party2: