Author Topic: Sportske igre mladih  (Read 15314 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

keka calaze

Re: Sportske igre mladih
« Reply #15 on: June 28, 2007, 20:52:33 »
ni kod nas nisu počele a nas nije valjda NIJE puno mi smo iz petrinje btw

lol,ti se ja misin mos jednu godinu prijavit :lol:
inace ovo ce mi bit 4 sezona provedena na sportskim igrama mladih :D i najbolji rezultat koji smo ostavarili bilo je proslogodisnje cetvrtfinale u kojem smo ispali na penale i da bi na kraju ti nasi protivnici postali prvaci,steta ali nema veze nije bas mala konkurencija u splitu

ne igram prvi put ali se prijavljujem 1. put

dobar si kralju,dobri su ti postovi  :lol:

« Last Edit: June 28, 2007, 21:01:51 by mariuchi »

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #16 on: June 28, 2007, 21:00:44 »
:lol: ti se prijavljujes prvi put,a ne igras prvi put :lol: ova je dobra
i imas opciju edit sta cu ja sad napravit i krivi si post quota

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #17 on: July 02, 2007, 10:18:20 »
evo sad su mene zvali za igrat na sportskin...
igran sutra u 11.20 na blatinama  ( :fifabljak: ) po najvecoj zegi i sutra se bojin da cu krepat :D

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #18 on: July 03, 2007, 13:42:38 »
Danas smo igrali utakmicu prvog pretkola i izgubili.Igrali smo protiv mozda buducih prvaka,igraca Hajduka koji su svi stariji od nas i svi treniraju.Bas smo mi njih odma morali dobit i to jos u pretkolu :( .Rezultat je bia 7:0 i njihov golman je odlican (Božo Radosevic- ima ga na football manageru :D )
sve je skida udarce,jbg nebi brania za juniore od Hrvatske reprezentacije...ja nisan razocaran jer smo izgubili od mozda najbolje momcadi...

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #19 on: July 04, 2007, 23:31:09 »
Danas smo igrali utakmicu prvog pretkola i izgubili.Igrali smo protiv mozda buducih prvaka,igraca Hajduka koji su svi stariji od nas i svi treniraju.Bas smo mi njih odma morali dobit i to jos u pretkolu :( .Rezultat je bia 7:0 i njihov golman je odlican (Božo Radosevic- ima ga na football manageru :D )
sve je skida udarce,jbg nebi brania za juniore od Hrvatske reprezentacije...ja nisan razocaran jer smo izgubili od mozda najbolje momcadi...

nemoj zezat
xD
na fm-u
taj je sigurno ponosan
al juniori...pa to su 2-3 godine stariji od vas.....

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #20 on: July 04, 2007, 23:37:12 »
ne zezan,cak su ga stavili ka 3. vratara u prvoj momcadi na fm-u :D
nisu bas bas juniori a nisu ni kadeti nesto izmedu (ajde mozda vise kadeti :D )
misin svi treniraju u Hajduka i svi imaju 17 godina osin tog Boze Radosevica koji ima 18 i normalno da cemo spusit.Misin jedini san ja prijetija na njihov gol ali Bozo sve skida :D (nemoguce mu je dat gol) al di bas njih i to jos u prvom pretkolu :nono: stvarno nesrica,al sta je tu je cekamo iduce sezonu.aj bar mi je bila cast igrat sa mozda buducin igracima hajduka :)

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #21 on: July 05, 2007, 00:01:54 »
a da si dao gol, za deset godina bi se mogo qrcit da si zabijao hajdukovom golmanu :D .....ccc... :D .....a to je peh, nista drugo nego peh....

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #22 on: July 05, 2007, 00:36:39 »
e mariuchi, i meni je danas bilo slično tako... ironično, al porazom u knock-out kvalifikacijama smo izborili plasman u glavno natjecanje :)

u našoj su ekipi bili svi '91. godište i dvojica '92. ja i još dvojica viših bili smo stupovi obrane i okosnica naše igre :D ostalo svi prčulinci :D bzvz dogovorili se, ekipa iz ulice, inače ovo mi je treća godina da igran, al nikako nisan proša u 2. krug posli natjecanja u skupinama, sve 3 ključne utakmice smo izgubili 3:2 nakon vodstva od 2:0  :tuzan2:
btw od nas trenutno niko ne trenira, imamo jednog lika iz Hajduka 2, al on je ima operacija i zadnji put je bija na treningu oko Božića :)

s druge strane, naši protivnici neke mrcine '89. i '90. godište, svi stariji od nas, i svi osim golmana treniraju... igra je i ovaj jedan lik iz Solina koji je najbolji strijelac kadetske lige  :fifabljak:
uglavnom dream team, al naišli su na ekipa sa Gripa :D

i sad počne utakmica (prije početka rekli su nam da odma predamo da se ne sramotimo), mi se borimo, igramo agresivno, letimo po terenu i na opće iznenađenje povedemo...  najprije 1:0, pa 2:0 šta je i rezultat poluvremena  :o

drugo poluvrijeme stisnu oni nas, nismo toliko svježi, nemamo baš ni kondicije, a klupa nam tanka... igramo bunker... i tada nastupa naš golman (visok metar i žilet)... najprije spuši gol iz jednog nabačaja, lik falija glavom, on nije ni vidija balun koji mu je proša kroz noge... a onda je spušija gol u rašlje po sredini branke sa centra... nakon 2:2 naša se igra raspala, upa je i jedan autogol tako da smo spušili 4:2...

sad na kraju dođe onaj lik za zapisničkom stolon nakon konzultacije sa sudcen i kaže da smo prošli: "Momci bili ste dobri, imate potencijala, bit će mista za vas"

i eto mi cili hepi, ako smo mogli tako dobro odigrat sa ovim likovima, sigurni smo da ćemo proć skupinu i sad idemo ostvariti ozbiljniji rezultat :wink:

btw mislija san i ja Varvu zvat, s njim nam niko gola nebi zabija, ali sad je na pripremama sa prvom momčadi Hajduka... inače ovaj lik koji nam je triba branit (prvotimac Splita) nije moga doć jer je ima repete za sutrašnji popravni :D

hehe, malo san puno pisa, pa kome se da nek čita :)
« Last Edit: July 05, 2007, 00:41:48 by senna »

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #23 on: July 05, 2007, 09:29:40 »
Naš član, Speedwalker, je zavrsio u bolnici jer mu je na takmi uklizao NJEGOV golman i valjda mu je polomio ruku, i sad valjda čeka operaciju u bolnici u Osijeku ;)

Bobi 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 4
« Reply #24 on: July 05, 2007, 11:49:12 »
ajme  :dump:
mi danas igramo zavrsni dio turnira . :)

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #25 on: July 05, 2007, 12:40:51 »
ovo mi je prvi put da san ispa u pretkolu :( a prosle godine smo ispali od prvaka na penale :( (puca san i ja penal i naravno da san ga zabija :D ) a utakmicu prije te smo izbacili Orkana (klub tamo negdi blizu splita,ja misin iz omisa) isto na penale i ja san ga naravno opet da :D ja san nepogrjesiv sa bijele tocke :lol:

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #26 on: July 26, 2007, 22:22:33 »
I senna kako ste prosli dalje? :lol:
valjda ste odigrali jos par utakmica

keka calaze

« Reply #27 on: July 27, 2007, 00:00:00 »
mi igubili od kutine decki isto treniraju svi 89 god. rezultat 5 0 za njih

a ove druge swmo dobili i izgubili opet od siska na penale jebga

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #28 on: July 27, 2007, 15:01:02 »
I senna kako ste prosli dalje? :lol:
valjda ste odigrali jos par utakmica

nismo prošli skupinu (gol razlika) šmrc

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #29 on: October 01, 2007, 16:25:20 »
mi igubili od kutine decki isto treniraju svi 89 god. rezultat 5 0 za njih

a ove druge swmo dobili i izgubili opet od siska na penale jebga
a gle nisam ni skuzio da ovo postoji, ali sad kad vidim kak ste vi tuzni, ja sam jako ponosan na svoje rezultate, 5 nastupa i pet poraza i to ono porazi ali. Ovaj lik sigurno zna za nas ciji sam post quoto jer smo igrali u petrinji. Ma mi smo ti bili sprdnja, trebali smo ici mi koji igramo vani stalno kod nas, no na kraju je ispalo da je pola njih otislo na kamp iz kosarke, jednom je umro tata, a jedan je polago vozacki. I isli mi skrpat neku ekipu e za nas ti je igro lik koji inace kad igramo vani ono znas stoji i kad kad zasmeta, a ni ostali nisu bili bolji. I isli se mi malo zafrkavati. I sad dodemo mi i tko ce braniti a ne bi nitko, kazem ja budem ja, ali mi nedaju jel tko ce onda igrati. A ja reko ma ioak i onak cemo spusiti po 6-7 razlike. I stao ja na gol. prvi napad ja obranim i bacim si loptu i u napad ja sa gola otiso, ali lopta neka cudna pa ne bi odskocila, i tak mi primili 3 gola aja stalno kad obranim odem sa gola u napad poslije sam uso u igru, ali zavrsilo je 6:0. No to nije vazno bitno da sam ja jednu rabonu uputio prema golu, a drugu smo igrali za prestiz jel ni mi ni ovi drugi nismo mogli proci, ja nisam ni igro, bilo je negdje 20:6-7-8 tak nesto. Ma mi se isli malo zafrkavati, a i ja sam bio naj stariji na kraju 90, ovi svi 92 91.

A imam ja jos uspijeha prijavili se mi i na rukomet a od nas nitko vidio rukometnu loptu u zivotu. prvu smo izgubili negdje oko 20:4, to nasa mlada siscia,  a drugu 13:6 to su neki ovak stariji koji  i ne trenirauju bas

I imam jos jedan uspijeh prijavio se ja i na tenis i tu u prvom kolu izgubi... ali bilo je napeto stalno je bilo izjednacenje. iduce godine ce biti bolje valjda