Author Topic: HNK Rijeka Classics PES6 patch  (Read 24210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GodSmack1987

Re: HNK Rijeka Classics PES6 patch
« Reply #15 on: June 30, 2007, 08:23:55 »
ne vjerujem da sam za patch dobio vise komentara na gamer.hr forumu nego na cropes forumu!! je li to moguce? zar patch nije skinuo nitko osim denipesa i bukija?

Carlos!

« Reply #16 on: June 30, 2007, 11:49:08 »
Ja bi ga skinuo ali nisam tolki navijac rjeke vise podrzavam Dinamo(makar vise volim Rijeku od Hajduka) ali meni bi od ovoga patcha trebali samo neki djelovi kao npr Kantrida i oni kul logosi od klubova i liga itd. a ne cjeli patch jer bih i tako prije ili poslje promjenio cijeli izgled svoga pes-a ali GodSmack po mom misljenu ti bi trebao editirat sljedece izdanje CROpes patch-a ako ne zs PES6 onda za PES7

Carlos!

GodSmack1987

« Reply #17 on: June 30, 2007, 12:08:39 »
Ja bi ga skinuo ali nisam tolki navijac rjeke vise podrzavam Dinamo(makar vise volim Rijeku od Hajduka) ali meni bi od ovoga patcha trebali samo neki djelovi kao npr Kantrida i oni kul logosi od klubova i liga itd. a ne cjeli patch jer bih i tako prije ili poslje promjenio cijeli izgled svoga pes-a ali GodSmack po mom misljenu ti bi trebao editirat sljedece izdanje CROpes patch-a ako ne zs PES6 onda za PES7

Carlos!

za tovu informaciju igrom slucaja ja i jesam editirao prijasnja izdanja patcha!

BUKI 14

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #18 on: June 30, 2007, 12:46:06 »
ljdi,vasi komentari su mi jadni,ja sam ga skinul iz par razloga

1:zbog velikog truda i zbog odlicno odradenog posla
2.dobre muzike,mada nisam navijac rijeke
3.kantride :D
4.jer je to rijeka iz proteklih godina i htio sam igrat s rijekom dok je bila prvak

p.s-ako netko napravi to s dinamom ili hajdukom nek mi se javi da mu kupim gajbu pivi :D

Traxxtor™ 14

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #19 on: June 30, 2007, 15:22:08 »
godsmack1987, pa stavite kantridu zasebno za download jer sigurno ima puno ljudi koji i skinuli samo kantridu a ne cijeli patch, kao npr ja da ima hajduk ili dinamo patch, ja bi samo stadion skinuo...

GodSmack1987

« Reply #20 on: June 30, 2007, 15:23:43 »
godsmack1987, pa stavite kantridu zasebno za download jer sigurno ima puno ljudi koji i skinuli samo kantridu a ne cijeli patch, kao npr ja da ima hajduk ili dinamo patch, ja bi samo stadion skinuo...
da???
a vidis ja bi da svi skinu moj patch! nisam se bezveze trudio! ja i decko smo se tako dogovorili i tako ce i bit!

Pesekan

« Reply #21 on: June 30, 2007, 16:13:19 »
samo da kažem da mu ja nisam dečko kako se iz gornjeg posta može zaključit :haha:

p.s. dogovorili smo se da mu pustim stadion kao ekslkuzivu za patch na tjedan dana... potrudio se oko izrade tog patcha tako da mislim da je u redu da tako i bude... tko neće skinut patch morat će čekat do slijedećeg petka kada ću stavit stadion na download
« Last Edit: June 30, 2007, 16:16:45 by Pesekan »

GodSmack1987

« Reply #22 on: June 30, 2007, 16:42:22 »
samo da kažem da mu ja nisam dečko kako se iz gornjeg posta može zaključit :haha:

p.s. dogovorili smo se da mu pustim stadion kao ekslkuzivu za patch na tjedan dana... potrudio se oko izrade tog patcha tako da mislim da je u redu da tako i bude... tko neće skinut patch morat će čekat do slijedećeg petka kada ću stavit stadion na download
a jesi ti skinuo patch? sta kazes?
i nemoj kada uploudas stadion zaboravit ubacit creditse, tko je napravio tko ti je pomogo i sl...
jer ce ti se prije ili kasnije nac neki glupan koji ce ti rec da je to njegov stadion! ,-)

Traxxtor™ 14

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #23 on: June 30, 2007, 16:56:51 »
da???
a vidis ja bi da svi skinu moj patch! nisam se bezveze trudio! ja i decko smo se tako dogovorili i tako ce i bit!

ma šta se mene tiče meni je svejedno, jer ja bi i ovako i onako skinuo cijeli patch, ali sam mislio zbog drugih...
ali dobro tvoj je path ti odlučuješ :wink:

dinamo sjever

« Reply #24 on: July 01, 2007, 00:32:12 »
ja sam si skinuo patch jer je to vrlo kvalitetno odrađen posao,dinamovac sam al skinuo sam patch i zadržat ču si neke generacije rijeke jer je super napravljeno,bravo godsmack

fishbone 14

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #25 on: July 02, 2007, 00:48:39 »
Patch je prva liga..imas ogromni respect!! :up: :up:

haler

« Reply #26 on: July 02, 2007, 08:49:19 »
p.s-ako netko napravi to s dinamom ili hajdukom nek mi se javi da mu kupim gajbu pivi :D
to je to ;)

inače predobro. stvarno treba imati volju i skill za ovo. :up:

GodSmack1987

« Reply #27 on: July 02, 2007, 09:06:31 »
hvala svima na pohvalama... ;-)

BUKI 14

• CROPES-ovac od 2006
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #28 on: July 02, 2007, 10:23:37 »
hvala tebi na odlicno napravljenom poslu,sta mogu konacno igrati nekoliko generacija rijeke i s kantridom

anteburmeta

« Reply #29 on: July 06, 2007, 23:24:01 »
Patch je jako dobar. Sviđa mi se sve, posebno kantrida.
Možeš li mi objasniti: 1.zašto mi se ne prikazuje početni meni. ja mislim da se on stavlja u onom dkz studiju. ja sam  stavio patch  i onda mi kažu da je sve ok, ali kad upalim igricu sve je kao prije.
2:kada sam pokušao igrati s rijekom protiv nekog nelicenciranog kluba(npr.chelsa,hr. klubovi) protivnici su imali dresove engleske reprezentacije. može li se to maknuti u kitserveru?

muzika je ful dobra, mene zanima dali se može stavit umjesto običnog navijanja neke riječke navijačke, jer mislim da sam vidio te pjesme na stranici armade, mogao si i staviti  npr. pjesmu riječke pičke-by-let3 ne znam da li je imaš ali ako treba pitaj mene

to su moji komentari na patch koji je za mene najbolji ikad viđen

F+F1987