Author Topic: Rukomet  (Read 17080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

el_diablo

Re: Rukomet
« Reply #15 on: June 19, 2007, 17:39:01 »
Hvala ti Bože!Vori je trenutno najjači pivot na svijetu.Ajmo Zagreb!Polufinale lige prvaka je minimum. :party1: :clap:

el_diablo

« Reply #16 on: June 28, 2007, 22:45:40 »
‘Dan D’ za rukometaše hrvatskog prvaka

Croatia osiguranje Zagreb uoči ždrijeba Lige prvaka u Beču

ZAGREB - Za rukometaše Croatia osiguranja Zagreb petak je “dan D”. U Beču će se u sjedištu EHF-a održati ždrijeb Lige prvaka za sljedeću sezonu. Čemu se u sljedećoj sezoni “zagrebaši” mogu nadati, u velikoj mjeri ovisi o naklonosti Fortune.

Na veliku “gala” večer u Beč putuje brojna hrvatska delegacija - ispred kluba će biti nazočni direktor Bartol Kaleb te Senjanin Maglajlija i Ante Ančić. Hrvatski rukometni savez zastupat će Željko Kavran, Zoran Gobac i Damir Poljak i svi će oni pokušati zazvati dobru sreću koja će zaista biti potrebna.

Iako je CO Zagreb nositelj, s obzirom na to da su Barcelona i Viborg dobili pozivnicu EHF-a, čak i iz posljednje jakosne skupine Zagrepčani mogu dobiti vrlo jakog suparnika i nitko ne može garantirati prolaz u drugi krug natjecanja.

(Foto: Drago Sopta)- Davanje pozivnica za Barcelonu i Viborg doslovno u posljednji trenutak prilično je neozbiljno od EHF-a. Liga prvaka postala je biznis liga, a ne liga prvaka pojedinih država, no što je - tu je. Moramo plesati u tom kolu i nadati se da ćemo u ždrijebu imati sreće - rekao je uoči odlaska u Beč direktor Kaleb.

Inače, Croatia osiguranje Zagreb je u dan uoči bečkog ždrijeba u pool svojih pokrovitelja dobila i uglednu tvrtku AVIS, koja je za početak suradnje vratarima Vladi Šoli i Draganu Jerkoviću uručila ključeve luksuznih automobila. Na konferenciji za novinare naglašeno je da je to čak 28. klupski sponzor. Ponovljeno je i da postoje određeni problemi s dovođenjem Slovenca Zorana Lubeja. Klupska je uprava ipak uvjerena da će on tijekom sljedećeg tjedna ipak biti predstavljen kao posljednja prinova zajedno s rumunjskim reprezentativcem Saniom.

Jutarnji.hr

el_diablo

« Reply #17 on: June 30, 2007, 13:51:16 »
Zagrebaši u skupini sa Ademar Leonom

SKUPINA C
CROATIA OSIGURANJE
Ademar Leon
Kadetten Schaffhausen
pobjednik susreta Vardar - Polva Serviti

gennaro_gattuso

« Reply #18 on: July 05, 2007, 13:40:58 »
Baš mi je drago da pišete po mojoj temi.Samo naprijed i dođite na forum.

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #19 on: August 04, 2007, 12:33:12 »
šta niko ne spominje naše kadete? osvojili drugo misto na SPu, par golova je zabija i moj prijatelj Goran Bogunović (reka san ja hendri da zapamti to ime, da će još čut za njega) :D

Žac 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Ajte da se vratim malo :)
« Reply #20 on: August 04, 2007, 12:36:57 »
pa,bili su odlični,vidi se da hrvatska ima odličnu rukometnu školu iz koje talenti doslovce izviru,Duvnjak,Bogunović :D,btw...jeste vidli kolko se Zg pojačao ove sezone,doveli su par reprezentativaca i ciljaju visoko u europi...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #21 on: August 04, 2007, 12:43:08 »
bit će jaki zagrepčani... duvnjak je proglašen najboljim igračem, čini mi se...

Žac 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #22 on: August 04, 2007, 12:51:11 »
jedino,velika je šteta kaj Zg u našoj lizi nema nikakvog konkurenta,al opet,dobro je to da mlađi igrači zato dobivaju veću minutažu pa tak mogu steći iskustvo za europske tekme...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #23 on: August 04, 2007, 12:57:02 »
yep...

goluža je reka da će ponudit bogunu ugovor sad kad mu istekne sa šanberijem :D

el_diablo

« Reply #24 on: August 04, 2007, 16:46:34 »
jedino,velika je šteta kaj Zg u našoj lizi nema nikakvog konkurenta,al opet,dobro je to da mlađi igrači zato dobivaju veću minutažu pa tak mogu steći iskustvo za europske tekme...

sorry al ne kužim kak mogu steć iskustvo za europske tekme kad igraju protiv slabih protivnika

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #25 on: August 04, 2007, 16:53:07 »
slabi protivnici, puno će igrat zagrebovi juniori koji mogu dobit pola naše lige :D

Žac 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #26 on: August 04, 2007, 16:58:43 »
istina je da su protivnici slabi,pa će zato mladi dobivat više prilika...onda će trener pokušat uvidjet njihovu kvalitetu koju u europskim utakmicama može iskoristit :wink:

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #27 on: August 05, 2007, 10:43:38 »
slabi protivnici, puno će igrat zagrebovi juniori koji mogu dobit pola naše lige :D

ispravak:
cijelu nasu ligu ;)

zagrebovi juniori su jaci od svih ostalih seniora :)

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #28 on: August 05, 2007, 11:03:43 »

ispravak:
cijelu nasu ligu ;)

zagrebovi juniori su jaci od svih ostalih seniora :)

ajd nećemo sad pretjerivat :)

vidili bi njih kako bi prošli sa Koteksom :D

Germinal

« Reply #29 on: August 05, 2007, 11:23:04 »
hehe hvala bogu imamo buducnost i sadasnjost repke