Author Topic: Rukomet  (Read 17012 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
Re: Rukomet
« Reply #120 on: August 08, 2012, 00:42:36 »
a daj hudj pa gdje to on otvara prostor??
Lackovic se zabada,on i Dule rade krizanja i zabadanja pa lopta do krila,Vukovic kad uđe,a Kopljar jedino radi visak kad imamo igraca vise,inace dođe mu lopta on je bez razmisljanja gura na krila,gdje Cupic i Horvat onda iz mrtvog kuta idu sutirati dosta cesto,nekad i uspije,al daleko je to od toga da kreira neke akcije,on se cini koristan zato jer Lackovic i Duvnjak zabijaju sve,pa onda kad Buntic promasi 2-3 izgleda da trosi lopte,a sta kad Lackovicu i Duvnjaku nece u gol,ko ce onda tuci,nece nitko Kopljar ce gurati Cupicu lopte,samo sreca je sto Cupic takva klasa pa nekad i iz nemoguce situacije zabije gol...
Nije Kopljar los,ali je upravo to solidan desni vanjski i ne zasluzuje igrati u nasoj repki,ima visinu,a ima valjda i sut samo se treba opustiti,ajde da je tek sad upao u repku,al tu je vec 3 godine a on i dalje igra pod kocnicom,ima visinu,morao bi prokusavati vise,ne uvijek,al nek nekad iznenadi,nek recimo nakon sto Lac i Dule zabiju poneki gol i oni se na njih skoncentriraju potegne jednu s 9-10 metara nema igraca koji mu moze blokirati udarac...
Al dobro,obrana pobjeđuje utakmice,posebno kod nas,dobijemo puno kontri zbog odlicne obrane,a posto je tamo jako dobar treba ga trpiti,samo se mora osloboditi,sigurno decko nije pokazao sve sto zna...

deo_from_zg 12

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #121 on: August 12, 2012, 18:41:52 »
Zasluženo uzeta bronca..

Francuzi se provukli protiv Šveđana i na kraju slavili sa 22:21 uz par čudnih sudačkih odluka..

niks 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Hercegovina cila oduvik je bila
« Reply #122 on: August 12, 2012, 18:54:02 »
Zasluzili smo vise od broncane ali bolje ista nego nista

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #123 on: August 13, 2012, 15:14:17 »
sad mi jos teze sto smo ispali protiv Francuza koji su jedino nas uspjeli dobiti i prije kraja utakmice,protiv Spanjolaca se izvukli u zadnjoj sekundi,Sveđane 1 razlike dobili,u skupini izgubili od Islanda,a mi sve nakantavali i onda protiv njih zakazali....

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #124 on: January 26, 2013, 23:21:06 »
Ove godine nismo pisali u ovj temi, al da napišem sad kad je svjetsko za nas gotovo. Ovaj post se odnosi na trenutno kako stanje stoji po komentarima članaka i općenito u društvu. Kad sam to malo čitao naživciralo me pa eto da napišem SVOJE mišljenje.

Pa vi ste nezadovoljni svime. Jedino bi bili zadovoljni zlatom i onda bi Gulaža i ekipa bili carevi.

Hrvatska je tu gdje trenutno i pripada u top 3 repke svijeta. Sad dal smo prvi, drugi ili treći je samo splet okolnosti.

Goluža je izbornik i na to mjesto je došao tako da je izgradil karijeru u rukometu. I vi onda znate bolje od njega koji igrači moraju igrat i u kavom su stanju. Vi koji te igrače pratite na TV-u i to većina samo kad igraju za repku, neki pogledaju i koju tekmu LP. I da ide Vam u prilog poneki pročitani čanak na t-portalu, nethr ili 24 sata.

1. Zašto smo išli na pobjedu protiv Šanjolske.  Jeste se ikad natjecali na nekom turniru, u bilo čemu? Jeste išli namjerno gubit kako bi imali bolji ždrijeb? Jeste bili ponosni na to? Svi bi htjeli biti hebeni i nevini pa nemože to tako.
2. Tekma s Francuskom. Pa većina je prije tekme pisala kako su nam Francuzi nabili komplekse i kako je bolje da imdeo odmah kući. I onda kad ih onako razbijemo ste zaključili da je to momačad djedova koju bi i vaša ekipa iz kvarat pobjedila. WTF?

3. Tekma s Danskom. Jel teško priznat da su bili bolji. Odigrali su savršenu obaranu, u napadu ih je išlo. Letjeli su po terenu. Sve lopte su im se vraćale. Izgubili smo. I odmah pljujete po svemu, a prvenstevno Goluži. Koji je nakon Line izgradi repku koja ne lomi živce u tekmama kad je bolja. Al to ste očito prespavali.

5. Ivano Balić. Najbolji rukometaš svijeta. Ali i Pele je najbolji napadač pa ga baš i ne viđam trenutno da zabija za Brazil. Balića cjenim jer je nabrijavao ekipu, pomagao prebijat granitne obrane. I bio je car. Ali probajte usporedit onaj rukomet u kojem je Balić bio najbolji i ovaj sada. Se sjećate kaj nam je Danska napravila na euru kad su prvi puta pokazali ovakvu igru, igru koju smo mi kopirali i prilagodili nama. Ako se sjećate, onda se sjećate da je i tada Balić igrao i nije ništa mogo. Tako bi vjerojatno bilo i sada. On bi pomogao koju loptu više pospremit u gol, ali ga bi uništili brzinom i vjerojatno bi dobili i koji gol više. Uvjerenja sam da nam nebi pomogao ništa u utakmici s Danskom u onakvim okolnostima.

Po meni smo uzeli što smo zaslužili, a to je jedno od prva 3 mjesta. Ove godine smo lagano Danci, Španjolci ili mi mogli biti prvaci. Danci i mi jer igramo uvjerljivo najbolji rukomet. Dok Španjolci jer su pred domaćom publikom i igraju dobro.

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #125 on: January 27, 2013, 02:09:55 »
slazem se za sve,samo ne za Balica...

U ovom trenutku ne bi trebao biti izbor ispred Duvnjaka,ali s obzirom da mi nemamo uopce drugog srednjeg vanjskog morao je biti pozvan...
Dalje tad kad je nas Danska tako ubila,smijesno je govoriti da u smislu da je Balic bio kriv za taj poraz jer kao nije nista moga,tad nijedan nas igrac nije bio spreman na onu igru koju su oni pruzili,ne mozes mi reci da balic ne bi znao igrati ovakav rukomet(najbolji rukometas svih vremena)ma daj molim te,dokaz da jos vrijedi je i taj da ga je i sad htio kupiti jedan od najboljih trenera ikad i kupio je...

Da bi dobili tekmu bas protiv Danske samo zbog njega vjerojatno ne bi,ali ima tu i drugih faktora,Duvnjak bi bio odmorniji,malo temperatura ga je slomila,al covjek je igrao 60 minuta protiv Francuske,kako onda opet 60 protiv Danske odigrati,nemoguce je to..

I na kraju,pa ko bi Balica dobio brzinom on je i sad jako brz na nogama,a ako uzmes u obzir njegove kile na visinu,dosta je brz,a i jaki...

Pa na kraju krajeva on je zaustavio Dance prakticki zadnji put,kad je odigrao onakvu obranu na Hansenu,koji nije imao suta,tako da eto tu se ne slazem,mozda ne bi dobili tekmu,ali da on ne bi bio od pomoci ovoj repki tu se varas,a mislim iskreno da bi i usli u finale zbog njega,ne izravno zbog ove utakmice,nego kazem Duvnjak bi prije svega usao svjeziji i opet ne bi morao igrati ni tu utakmicu cijelu....

Eh,da Duvnjak je nas najbolji igrac turnira,ali je isto na pocetku im dao prakticki 4 lopte ciste za kontre,da je imao Balica na klupi mogao bi ga uvesti da ovog smiri malo,al ne moze jer nema uopce srednjeg vanjskog u ekipi...

Tako da eto,mislim da bi mi bili puno jaci s Balicem i to kazem vise zbog toga jer bi ostali profitirali,nego sto bi njegova statistika bila neka zapanjujuca

hrco57 5

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2013
« Reply #126 on: March 02, 2013, 20:08:18 »
jel prati ko sta hrvatku premijer ligu?? u vrhu je dosta zanimljivo ,mala je razlika..

Dubrava sutra igra s Vidovcem ,200 varazdinaca ce doc u dvoranu u Dubravu...

DUBRAVAAAAA <3<3<3

huDj 7

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2015
« Reply #127 on: March 03, 2013, 18:43:48 »
sve je to divno i krasno,samo što Vidovčani nisu Varaždinci i takvima se ne smatraju :P

hrco57 5

• CROPES-ovac od 2012
  • Naj PES: 2013
« Reply #128 on: March 03, 2013, 19:50:24 »
ma dobro sve je to tam isto haha.

evo bila je predobra atmosfera,Vidovec se skrumpal i odnio 2 boda...no dUBRAVA je i dalje ispredd :D

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
« Reply #129 on: April 21, 2013, 05:35:00 »