Author Topic: Liverpool  (Read 6043 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cule14

Liverpool
« on: May 05, 2007, 15:36:40 »
ovdje pišite o liverpoolu(igračima,prvenstvu...)
LP njihova :party2: :party2:
« Last Edit: May 05, 2007, 15:47:20 by cule14 »

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: Liverpool
« Reply #1 on: May 05, 2007, 16:17:55 »
LP njihova :party2: :party2:
cule14, dobar sig  :wink:

btw imamo i topic Engleska liga :wink:

mekiller

« Reply #2 on: May 06, 2007, 08:20:35 »
ma daj pusti Liverpool. Jučer me s*eba na kladionici, ne pobjede Fulham u prvenstvu,žalosno  :lol2:

Max007

« Reply #3 on: May 06, 2007, 09:06:16 »
Ko da ne znaš da čuvaju igrače za finale. Osigurali su mjesto za ligu prvaka u sljedećoj sezoni i u prvenstvu se nemaju za šta borit.

mekiller

« Reply #4 on: May 06, 2007, 09:15:22 »
istina je, imaš pravo, al svejedno su trebali dobit Fulham.

Max007

« Reply #5 on: May 06, 2007, 09:48:01 »
Možda da su igrali kod kuce

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #6 on: May 06, 2007, 20:14:20 »
Ak smijem primjetiti, kaj ne otvarate malo previše topica o klubovima?

Svaki klub dobije svoj topic, a to je po meni nepotrebno.
Imate topice o ligama petice, euroligama, transferima... U biti su sve sekcije pokrivene.
Čemu još topic o nekom xyz klubu?
Da pišete "jeeeeeeeeeee" postove kad Lpool povede protiv Watforda?

klupa 11

• CROPES-ovac od 2006
  • sve za HRVATSKU,a našu jedinu HRVATSKU nizašto
« Reply #7 on: May 12, 2007, 13:33:01 »
kakvo božje finale,finale lige prvaka je za 10 dana,ako im toliko odmora treba onda stvarno...

Max007

« Reply #8 on: May 12, 2007, 13:49:12 »
Još ih cuvaju od ozljeda i ne odmaraju ih stalno.

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #9 on: May 22, 2007, 20:00:03 »
Devet razloga zašto će Liverpool osvojiti Ligu prvaka

IAKO je prema kladionicama diljem svijeta Milan favorit u atenskom finalu, donosimo vam devet razloga portala "Sportingo" koji podgrijavaju nade Otočana da će Liverpool biti taj koji će osvojiti najcjenjenije nogometno natjecanje u svijetu.

1. Osvojili su Ligu prvaka i prije dvije godine, kada su veći dio utakmice odigrali vrlo loše. Katastrofalno prvo istanbulsko poluvrijeme teško će ponoviti bilo koja prvorazredna momčad.

2. Nema više ubojitog Hernana Crespa u Milanu, a penzioner Inzaghi te bezbrižni Gilardino ni u kakvoj su formi.

3. Zato jer, da znamo, svi će reći Kaka i Seedorf će zabiti. Nije upitno da spomenuti igraju u životnoj formi, ali sada su na suprotnoj strani svjetske kase poput Gerrarda, Mascherana i Carraghera.

4. Milan je doživio vrhunac forme u drugoj polufinalnoj utakmici. Bolje ne mogu, a i teško će ponoviti onakvu predstavu dva puta uzastopce.

5. Iako su navijači Liverpoola dobili tek 17 tisuća karata, nije uopće upitno da će biti dvostruko više Engleza od Talijana. Atmosfera će biti paklena, a tek kada zagrmi You`ll never....

6. Manchester se uglavnom oslanjao na "pješadiju", poput Rooneya i Ronalda, dok Liverpool u svojim redovima ima "bombardera" u liku Petera Croucha.

7. Milan nije ni trebao igrati Ligu prvaka, s obzirom na namještaljke u Italiji

8. Pepe Reina je trenutno dosta bolji vratar od Dide, i to ne samo kada se radi o kaznenim udarcima.

9. Zato jer je Paolo Maldini objavio da će igrati još jednu sezone pa mu ovo neće biti posljednja šansa za osvojiti Ligu prvaka(naravno, po peti put).

http://www.index.hr/sport/clanak/devet-razloga-zasto-ce-liverpool-osvojiti-ligu-prvaka/349072.aspx

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #10 on: May 22, 2007, 20:14:21 »
To sam baš čitao danas na faksu.
Razlozi su im prejebeni :))))

1., 4., 6. i 9. razlog su mi bili poveći rofl

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #11 on: May 22, 2007, 20:19:38 »
7. Milan nije ni trebao igrati Ligu prvaka, s obzirom na namještaljke u Italiji

ja upravo zbog tih namjestaljki u italiji i navijan za liverpool

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #12 on: May 22, 2007, 20:46:46 »
...ala čovječe koji vicevi, moran priznat - pošteno san se nasmija...

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #13 on: May 22, 2007, 21:06:44 »
"Spremani za penale"

Vezni igrač Liverpoola, Xabi Alonso, izjavio je kako su spremni za penale protiv Milana, mada tako ne žele ovaj put završiti utakmicu. Podsjetimo, zadnji put, u Istanbulu, prije dvije godine, Redsi su nevjerovatnim stizanjem rezultata dosli do 3:3, da bi ih tada veoma raspoloženi Jerzy Dudek doveo do europskog trona i pospremio još jednu titulu Lige prvaka u vitrine Liverpoola.

"Ovo finale će biti teže nego prije dvije godine u Istanbulu i volio bih da se ne završi na penale, nego želimo pobijedu u regularnom dijelu, mada smo cijeli tjedan vježbali izvođenje penala, jer tko zna šta nas čeka. Talijani sigurno žele osvetu i pritiskat će nas, ali i mi sa našim trenerom imamo fantastične zamisli i udarit ćemo gdje su najslabiji." rekao je Alonso. Milan je došao do polufinala preko Manchester Uniteda, gdje su ponajbolji bili Kaka i Gattuso. "Kaka je jedan od najboljih igrača na svijetu, i sposoban je uraditi bilo što, a Gattuso je velika radilica, no i mi imamo pojedince, te prednost u individualnoj igri neće manjkati, mada mi uvijek igramo kao tim." dodao je. "Na kraju, očekujem da će to biti tvrdo finale, svi ćemo biti oprezni, ali jedan brzi gol bi mogao sve promijeniti. Zato smo mi na sve pripremljeni, imamo taktiku i ako damo i ako primimo gol. Ništa nas ne može iznenaditi." završio je Alonso.

acmilan-cro

tox 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Čovjek bez mašte je čovjek bez krila
« Reply #14 on: May 23, 2007, 14:19:32 »
Kratko i jasno samo milanovci misle da liverpool nece osvojit ligu prvaka a ostali svjet misli suprotno.!