Author Topic: Zimski sportovi  (Read 11832 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
Zimski sportovi
« on: April 24, 2007, 19:56:45 »
Posto cijenjeni vuxs neda da se pise o skijanju u onoj temi odlucia san napravit novu temu kako po njemu ne bi pravili  offtopice,ovdje mozete raspravljat o svim sportovima vezano za zimu (skijanje,skijaski skokovi,trcanje,umjetnicko klizanje).mozete i nastavit raspravu u o niki fleiss i ani jelusic,iako su ti sportovi vec zavrsili,nema veze.

8888

Re: Zimski sportovi
« Reply #1 on: April 24, 2007, 21:57:30 »
..
« Last Edit: November 13, 2013, 02:19:29 by plavi08 »

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #2 on: April 25, 2007, 07:53:58 »
A dobro, bu topic pričekao do nove sezone, kaj sad :)

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #3 on: May 27, 2007, 18:56:14 »
NA PROLJETNOM sastanku FIS-a u Portorožu, Zagrebu je potvrđena organizacija muškog i ženskog slaloma Svjetskog skijaškog kupa u sljedeće 3 godine.

Zahvaljujući izvrsnoj organizaciji ženskih utrka na Sljemenu dobivena je dugotrajna organizacija ženske i muške utrke slaloma.

Sljeme će tako 2008. godine, kao i dosad biti domaćin noćnom ženskom slalomu, koji je predviđen za 15. veljače. Po prvi put će na Zagrebačkoj gori nastupiti i najbolji svjetski slalomaši, 17. veljače na dnevnom slalomu.

2009. godine skijašice će na Sljemenu skijati dnevnu utrku 4. siječnja, a dva dana kasnije na rasporedu je muški slalom pod reflektorima. Za 2010. godinu predviđeni su termini 2. i 3. veljače, obavijestio je danas Hrvatski skijaški savez.

"Prema riječima SRS-a (Međunarodnog udruženja proizvođača natjecateljske skijaške opreme), pri prezentaciji svoje strategije suradnje sa FIS-om u budućnosti istaknuto je da bi u kalendaru FIS Svjetskog kupa trebalo biti još više utrka kao što su Kitzbühel, Schladming te Zagreb, čime je Zagreb uistinu svrstan u sam vrh organizacije utrka FIS Svjetskog skijaškog kupa.", stoji u priopćenju Hrvatskog skijaškog saveza.

http://www.index.hr/sport/clanak/zagrebu-muski-i-zenski-slalom-svjetskog-kupa-sljedece-tri-godine/349520.aspx

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #4 on: October 27, 2007, 10:14:34 »
Evo pocela je nova sezona u skijanju. U Soldenu se vozi veleslalom za žene...gleda bi al mi se neda :D

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #5 on: October 27, 2007, 14:20:30 »
A nisam ni ja gledao, no evo malo prije prebacio pa na kraju cuo da je zettel u prvo voznji bila 24 i na kraju valjda pobijedila...

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #6 on: October 27, 2007, 14:38:36 »
O_o?????

nije pobijedila, 3. je....karbon prva, mancuso druga, zettel treca....cetvrta je poutiainen (bila je 1. u prvoj voznji), a 5. neka francuskinja, zove se tessa, ne znam prezime, isto je bila slabije pozicionirana u prvoj voznji....ana 53....

spiga 11

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #7 on: October 27, 2007, 22:38:08 »
ma ja krivo cuo komentator je rekao da je ovo vazna pobjeda za zettel, ali je mislio u smislu da se digla sa 24 na 3 mjesto

BBBManiac

« Reply #8 on: November 10, 2007, 09:54:16 »
evo nisam znal di da stavim ovu vijest,pa sam tu stavio pod zimski sportovi,jer se radi o skijanju

Janica: Padne mi na pamet da se vratim

'Ponekad pomislim kako bi bilo fora odvoziti još koju tekmu. Time sam se bavila cijeli život, a sada znam da neću više nikad i to je neki čudan osjećaj. Ipak, ne želim se više natjecati', tvrdi Kraljica.

Godinu dana nakon što je mahnula skijanju i posvetila se nekim drugim interesima u životu, Janica Kostelić, naravno, i dalje prati sport u kojem je postala besmrtna.

Provjeravajući je li Ana Jelušić na startu nove skijaške sezone u prvoj jakosnoj skupini, naletjela je na podatak da se na FIS listama skijašica nalazi na dvanaestom (veleslalom), osmom (super G) i petom mjestu (slalom), koje dijeli s mladom Riječankom.

"Nisam mogla vjerovati, baš sam se nasmijala. Dobro se držim za jednu veteranku", našalila se hrvatska sportska heroina koja je pokorila skijaški svijet.

Tvrdi da je glavni krivac za njezin boravak na službenim listama direktor reprezentacije Vedran Pavlek, koji bi je, kao i mnogi navijači, volio još koji put vidjeti s natjecateljskim brojem u startnoj kućici.

"Nije da mi ne padne na pamet da bih se možda vratila, ali ipak ne toliko da to zaista i učinim. Prođe mi kroz glavu da bi bilo fora odvoziti još koju tekmu. Time sam se bavila cijeli život, a sada znam da neću više nikad i to je neki čudan osjećaj. Ipak, ne bih to više nikada htjela raditi na natjecateljski način", priznala je najbolja hrvatska sportašica svih vremena u razgovoru za Sportske novosti.

Snježna kraljica ostala je u mnogočemu ista. Nikada nije podnosila publicitet koji ide uz vrhunske sportaše, takva je i danas.

"Ima onih koji još skijaju, o njima treba pisati, a ne o nama veteranima. Drago mi je da me više nema po novinama jer to nikada nisam voljela, ali i da su ljudi manje zainteresirani za mene, da je sve u normali", kaže Janica koja je bila u Austriji na otvorenju sezone, što joj je probudilo lijepa sjećanja.

"Bila sam u Söldenu i bilo mi je baš lijepo. I prije, kada sam skijala, uvijek sam jedva čekala taj početak sezone. Vidjela sam ljude iz naše reprezentacije, cure iz Svjetskog kupa, pozdravila se sa svima, popričala, malo skijala i stvarno sam uživala", izjavila je četverostruka olimpijska pobjednica.

net.hr

bcvitan 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 2009
  • ja volim samo spam, taj predivan spam...
« Reply #9 on: November 17, 2007, 12:13:41 »
snijeg je ove godine rano počeo, nadam se da će i tako ostati.... ;)

evo u imotskom je pao, a ja se počinjem spremat za skijanje(naravno, ne u imotskom ;))....  :D

tunderman 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
  • ^тнυи∂єя_єиєяgу^
« Reply #10 on: November 17, 2007, 14:48:17 »
i ovdje u zagrebu pada,ja sam na bregima medvednice tak da je tu malo veča nadmorska visina neg dolje u gradu,samo šteta kaj imam slomljenu ruku i nemogu se grudat i uživat u snjegu :vragic: :stupid:

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #11 on: November 17, 2007, 19:45:36 »
Bi ce vrimena...Aj valjda ce i u Splitu past bar jedanput.Ledara je odi samo takva.

Sta niko nije napisa da je Ana Jelusic bila 23. a Nika Fleiss 15. u prvom slalomu.Cin ja malo ne pisen onda niko nece.

idiori

« Reply #12 on: November 18, 2007, 15:52:52 »
ma ni u Rijeci ne pada.. nije vec pao.. 3 godine    :upitnik: :upitnik:

BUKI 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #13 on: November 18, 2007, 16:09:16 »
u varazdinu je padal celu noc,i sad isto pada,ono takav snjeg u to doba nisam videl vec  11 let,da pada prije 12 mjeseci i u tim kolichinama

p.s-kad je sljedeca utrka za skijasice i skijase

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #14 on: November 25, 2007, 19:09:44 »
eo sad se slalom vozi..dosel sam doma maloprije, ne znam ni jel mozda na novoj bio prijenos..

ugl. schild prva, a anči druga s +0.18....nika 20., +1.96...

edit:
ana zavrsila treca!

na kraju stotinku IZA zahrobske..imala je na prolazu 35 stotinki prednosti, al ova je ludjacki odvezla donji dio..svaka cast, steta za tu stotinku kaj se okrenula, al ajt..gg....
« Last Edit: November 25, 2007, 21:49:19 by hendrix »