Author Topic: Wrestling  (Read 12215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

8888

Re: Wrestling
« Reply #15 on: April 09, 2007, 17:13:19 »
Khali je mrcina, ali je nekako nepokretan. Ustalom u WWE-u je samo zbog svoje visine/težine, a ne zbog nekih motoričkih sposobnosti. Njegovi mečevi se svode samo na neka naguravanja, pa protivnika udari dva-tri puta i onda onaj doublehand chokeslam i to je to.
Ali i to je neki napredak. Kada je došao u WWE odmah je započeo rivalstvo s Undertakerom i pobijedio ga udarcem dlanom (!) po čelu. mislim ono...

ventilation shaft

« Reply #16 on: April 09, 2007, 17:55:50 »
ne kažem da su se prebacili...ali jesi gledao wrestlemaniu..ipak je to zadnji event u sezoni...
pa koknul je khali i undertakera...
e navečer ti budem rekao zašto će ovaj "možda" otići u raw...a ovaj doć u smackdown..lol (moram pitat frenda on to prati sve)wrestlemaniu je sada gledao platio 15€ na premiereu..nego prije 2mjeseca je cena razgovarao s onim malim crnim kaj ima raw i smackdown i fatal se u smackdownu cena..

Gledao sam WrestleManiu(ne na TVu, ali sam je skinuo s neta), naravno. I nisam bio zadovoljan, jer je Edge ispušio vrlo rano. Jedini koji me usrećio je bio Chris Benoit kada je pobijedio MVPa i zadržao naslov US championa.

Pod "onim malim crnim" vjerojatno misliš na Theodorea Longa - on je General Manager Smackdowna, ali koliko ja znam on ne drži RAW. A to me ne čudi da se Cena borio u SDu, jer se svi često bore sa kečerima iz drugih brandova. Ali ja ne vjerujem da će se itko selit. Čak ni na WWE.com ne piše ništa.

Khali je ogroman, ali zbilja nema nikakve poteze, a refleksi su mu kao mrtvoj kokoši. Bilo koji malo brži kečer bi ga trebao rasturit, ali neće, jer Khali očito mora sve pobjeđivat narednih par mjeseci.

VuXs

« Reply #17 on: April 09, 2007, 19:44:33 »
na ofišal stranicu neke pišu dvaput godišnje...
khaliju nemožeš ništa kak je da je...ima ruku dva metra i jednostavno nevjerujem da ga netko može dobiti...koje noge ima..da ga trojica roknu po koljenu onda bi pao...
btw sad sam s ovim razgovarao...
khali je popušio od undertakera bio je sav krvav i sad je khali u rawu...
cena neće doć jer je wwe champion...
a 29 je backlash (mislim da se tak piše) i batista je bio u najavi tak da najvjerojatnije odlazi..

ventilation shaft

« Reply #18 on: April 09, 2007, 20:48:31 »
na ofišal stranicu neke pišu dvaput godišnje...
khaliju nemožeš ništa kak je da je...ima ruku dva metra i jednostavno nevjerujem da ga netko može dobiti...koje noge ima..da ga trojica roknu po koljenu onda bi pao...
btw sad sam s ovim razgovarao...
khali je popušio od undertakera bio je sav krvav i sad je khali u rawu...
cena neće doć jer je wwe champion...
a 29 je backlash (mislim da se tak piše) i batista je bio u najavi tak da najvjerojatnije odlazi..

Meni sada puno toga nije jasno. Khali je u RAW-u od početaka 2007. godine. Prije je bio u Smackdownu i nakratko u ECW-u.

Backlash je 29. travnja, u Philips Areni u Atlanti. Ali to je WWE Special Event, koji od ove godine nije ograničen samo na RAW brand, nego u njemu sudjeluju sva tri(RAW, Smackdown i ECW) branda - što bi značilo da bilo tko može biti u najavi ili na posterima(iako mislim da je ove godine Edge odabran da bude faca na posteru).

VuXs

« Reply #19 on: April 10, 2007, 10:31:56 »
a da...vish imash praf...sad bash čitam malo...
i pišu da bi se kane i khali mogli opet fajtat...ali kane i snytsky
ali batista vs undertaker hell in a cell match to bi bio fajt...
evo da našao sam najavu

8888

« Reply #20 on: April 10, 2007, 11:48:26 »
Evo službeno je objavljeno da će main event Backlasha biti John Cena vs Shawn Michaels vs Edge vs Randy Orton

VuXs

« Reply #21 on: April 10, 2007, 11:54:36 »
 na ofišal stranici su stavili i ove matcheve:

WWE Champion John Cena vs. Edge vs. Randy Orton vs. Shawn Michaels (Four Way Match)

ECW World Champion Bobby Lashley vs. Mr. McMahon, Shane McMahon & Umaga (3-on-1 Handicap Match)    

World Tag Team Champions The Hardys vs. Lance Cade & Trevor Murdoch
« Last Edit: April 10, 2007, 11:56:09 by VuXs »

Birkin

« Reply #22 on: April 14, 2007, 12:45:20 »
U,tek sad sam skuzio topic. Ja ovo nisam gledao od '94,al se sjecam tag teamova:Smoking Guns,Quebecers,M.O.M.,Bushwackers,Well Dunn...I boraca ko sto su bili Yokozuna,Diesel,Macho Man Randy Savage,Undertaker(Jel ide jos s njim onaj kr***n paul bearer i nosi urnu sa sobom?)Bam Bam Bigelow(i njegova drolja Luna Vachon),Doinks,1-2-3 Kid(totalni kuler:-),Braca Hart,Shawn Michaels,Razor Ramon,Lex Luger,Tatanka...

8888

« Reply #23 on: April 14, 2007, 14:31:47 »
U,tek sad sam skuzio topic. Ja ovo nisam gledao od '94,al se sjecam tag teamova:Smoking Guns,Quebecers,M.O.M.,Bushwackers,Well Dunn...I boraca ko sto su bili Yokozuna,Diesel,Macho Man Randy Savage,Undertaker(Jel ide jos s njim onaj kr***n paul bearer i nosi urnu sa sobom?)Bam Bam Bigelow(i njegova drolja Luna Vachon),Doinks,1-2-3 Kid(totalni kuler:-),Braca Hart,Shawn Michaels,Razor Ramon,Lex Luger,Tatanka...

Vjerovao ili ne neki od ovih su još aktivni:
Billy is Smoking Gunnsa je sad u TNA-u pod imenom Kip James; Diesel (Kevin Nash) je također u TNA-u; Taker (Paul Bearer se zadnji puta pojavio prije otprilike 3 godine) i Michaels su još u WWE-u; a priča se da bi se uskoro mogao vratiti i X-Pac (1-2-3 Kid).

Yokozuna i Bam Bam Bigelow nažalost više nisu s nama....

ventilation shaft

« Reply #24 on: April 14, 2007, 14:35:20 »

Bam Bam Bigelow je umro početkom ove godine od droge, dijabetesa i tko zna čega još. Yokozuna je isto umro , mislim 2000. godine. Owen Hart je poginuo godinu dana ranije tijekom Over the Edge eventa, kada se morao spustiti žicama nekoliko metara iznad ringa, te zatim otpustiti se i skočiti u ring(ili nešto slično). Ali nešto je otišlo po krivu pa se otpustio par desetaka metara više(na wikipediji piše 24 metra).

The Undertaker ti je sada sam. Sada je nemrtvi, demon, neljudsko biće, bio je i "umro" pa je uskrsnuo da bi razbio Randya Ortona, ustaje iz groba, the deadman from death valley i takve fore. Osvojio je world heavyweight championship i sada je master of the universe i nitko mu ne može ništa.

Shawn Michaels ti zajedno sa Triple H-om čini DX(D-Generation X) tag team. I oni su ti najcool likovi i u publici samo njihovi znakovi, majice i logotipovi. Nije važno tko si, što si, odakle si - samo da si za DX. Početkom godine tim Rated-RKO(Edge i Randy Orton) razbili su Triple H-u kvadriceps pa je na bolovanju zadnjih par mjeseci. Michaels je za novog tag team partnera dobio trenutnog WWE prvaka Johna Cenu, kojeg je izdao prije prošli tjedan pa su izgubili tag team championship i novi prvaci su The Hardy Boyz(Matt & Jeff Hardy). Jer Micahels je previše cool, ipak je on The Heartbreak Kid, The Showstopper i želi se koncentrirati samo na to da pobijedi Cenu i vrati svoj WWE cahmpiuon naslov, a taj tag team mu je samo smetao.

Eduardo #1

« Reply #25 on: April 14, 2007, 14:57:28 »
Jel ima negdje bas za gledat te kecere?

Imam sopcast ali rijetko su na programu..

VuXs

« Reply #26 on: April 14, 2007, 15:24:10 »
imash danas smackdown na dsf-u oko 10..do sada su bili na TV5 četvrtkom...

ventilation shaft

« Reply #27 on: April 17, 2007, 23:16:18 »
Pogledao sam RAW od 09.04., nisam mogao vjerovati da su Lance Cade i Trevor Murdoch pobijedili Carlita i Rica Flaira u tag team meču za No.1. contender za World Tag Team Championship protiv Hardy Boyza na Backlashu.

Inače Cade i Murdoch služe da ih neki eksponiraniji likovi razbiju. Čudno, čudno...

8888

« Reply #28 on: April 19, 2007, 01:08:37 »
Inače Cade i Murdoch služe da ih neki eksponiraniji likovi razbiju. Čudno, čudno...

pa zapravo oni već neko vrijeme stalno pbjeđuju na Heatu (valjda im tako pomalo podižu "rejting" kod publike); a ionako će izgubit od Hardysa....

BTW, jel' netko od vas bio na nekom wrestling showu (WWE ili neka druga organizacija)?

ventilation shaft

« Reply #29 on: April 19, 2007, 01:15:48 »
Ja bi baš htio ići. Sada je WWE u Italiji, to i nije daleko. Možda sljedeće godine...