Author Topic: Wrestling  (Read 12147 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ventilation shaft

Wrestling
« on: April 07, 2007, 00:46:25 »
Zanima me gleda li još tko u Hrvatskoj wrestling? Ja sam skinuo s neta par borbi od The Rocka, čisto iz fore, jer su mi dobri njegovi filmovi. Posudio sam to frendu, koji mi je rekao da mu skinem još neke mečeve. Zatim sam skinuo jednu epizodu Monday Night Raw-a, pogledao je... i to je to! Kečeri su mi postali ful zakon!

Sada, većina će reći - to je namješteno, oni se ne bore za stvarno, oni su pi*kice, to je samo za glupe Amere i to gledaju de*ili.

Ja ću reći sljedeće - ishodi borbi, i neki potezi su... neću reći namješteni, nego koreografirani. To je točno. Ostalo je stvarno. Živcira me kada netko kaže da se kečeri ne znaju boriti. Ako je itko pogledao neki od epizoda RAW-a, ECW-a, Smackdowna!-a, ili nekog drugog branda (ja pratim samo WWE), vidjet će da to nije točno. Potezi i akrobacije koje ti ljudi izvode su odlične i za to treba jako puno vježbe. I puno puta ima i krvi (pogotovo u hardcore i no holds barred mečevima, gdje je sve dopušteno pa i korištenje oružja[bodljikava žica, bejzbol palice, stolice, čavli...]). Zapravo, reći ću da se tim kečerima divim više nego tzv. "pravim" sportašima. Kečeri nastupaju i po nekoliko puta na tjedan, na putu su 300 dana u godini, i nemaju odmora. A ono što pokazuju u ringu je itekako zahtjevno. A kečerske borbe daleko su zanimljivije nego "stvarne" borbe. Pogledajte UFC, predstavljanje boraca traje 10ak minuta, onda počne meč, i u 5 minuta ne padne ni jedan udarac. Onda sljedeća runda, 2 i pol minute skakuću uokolo, sljedećih 2 i pol se valjaju po podu pokušavajući udariti jedan drugoga. Onda počne treća runda, padne jedan udarac, K.O., borba je gotova. I tako 3 sata. To je možda stvarno, ali je dosadno. Zapitajte se, što bi vam bilo zanimljivije - dokumentarac o egipatskim mumijama ili film "Mumija", iako znate da nije "stvaran" nego "namješten"?

Moji omiljeni kečeri su:
RAW - Edge(najnajnajbolji :up: :up: :up:), Randy Orton  :up: :up: :up:
ECW - Elijah Burke, Test (ali je otišao iz ECW-a :tuzan2:)
SMACKDOWN! - Chris Benoit
I naravno jedan i jedini - Stone Cold Steve Austin!

A mrzim:
RAW - Shawn Michaels ili The Showstopper ili The Heartbreak kid ili kraće HBK(budala)  :down: :down: :down:, John Cena
ECW - Snitsky
SMACKDOWN! - The Undertaker
« Last Edit: April 09, 2007, 15:13:20 by VuXs »

BUKI 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
Re: Borilački sportovi
« Reply #1 on: April 07, 2007, 00:49:42 »
cuj,undertaker njih sve pojede i kane isto
 slazem se da je john cena budala i ostali ali ne diraj undertakera,si videl tipa kak izgleda
« Last Edit: April 08, 2007, 09:50:12 by mariuchi »

ventilation shaft

« Reply #2 on: April 07, 2007, 01:07:58 »
Undertaker izgleda opako, i dobre su mi one fore o tome kako je on nemrtvi, i neki demon iz pakla i sl. ali jednostavno mi se ne sviđaju njegovi mečevi. Njega udaraju sa najjačim potezima, i ništa. On protivniku zada jedan chokeslam ili tombstone pildedriver i meč je gotov. Htio sam da ga Batista pobjedi na Wrestlemaniji 23.

A onaj finisher move od Cene, You Can't See Me ili Five Knuckles Shuffle tako ne valja. To je strašno.
« Last Edit: April 08, 2007, 09:50:29 by mariuchi »

BUKI 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #3 on: April 07, 2007, 01:18:51 »
meni je fora edge,ima dobre poteze
« Last Edit: April 08, 2007, 09:50:56 by mariuchi »

van Nistelrooy

« Reply #4 on: April 07, 2007, 01:28:23 »
a kane?
« Last Edit: April 08, 2007, 09:50:41 by mariuchi »

ventilation shaft

« Reply #5 on: April 07, 2007, 02:52:50 »
Meni ni Kane ni Undertaker nisu nešto, prespori su. Kane pogotovo. A Edge je car. Iako bi volio da koristi malo više različitih poteza. Onaj njegov finisher Spear je OK, ali mogao bi nešto osim toga koristit.
« Last Edit: April 08, 2007, 09:51:22 by mariuchi »

Žilić

« Reply #6 on: April 07, 2007, 12:40:00 »
Naravno da su kečeri buno zanimljiviji od pravih borbi. Osim kada Mirko se bori...
« Last Edit: April 08, 2007, 09:51:36 by mariuchi »

Eduardo #1

« Reply #7 on: April 07, 2007, 13:10:30 »
Naravno da su kečeri buno zanimljiviji od pravih borbi. Osim kada Mirko se bori...

Oh hebote,to kada te on opali ljevom nogom u glavu, onda ostanes na podu lezati 3 mjeseca :D

Edit:Jel neko zna di mogu skinuti, ili barem pogledat cijele meceve The Rocka,Triple H i Undertaker?
« Last Edit: April 08, 2007, 09:51:49 by mariuchi »

ventilation shaft

« Reply #8 on: April 07, 2007, 20:08:30 »
Ja skidam tjedno epizode RAWa(ponedjeljkom) i ECWa(utorkom), Smackdown je petkom ali njega još nisam skidao. Imam flat, pa mi nije problem internet promet. Inače sve skidam s torrenta. Jedna od boljih stranica mi je Pro Wrestling Torrents. Adresa je http://special.pwtorrents.net/. To je privatan tracker tako da moraš uploadat barem 50% onoga što skineš, inače te banaju.

Isto sam znao skidat i sa Morpheusom pojedinačne mečeve, samo upišeš ime kečera u tražilicu i to je to. ali odustao sam jer je kvaliteta često vrlo loša. Ako imaš flat, skidaj sa PWTa.

Još jedna dobra, tj. najbolja stranica za public torrente je btjunkie.org(http://btjunkie.org/). I tamo ima hrpa stvari.
« Last Edit: April 08, 2007, 09:52:01 by mariuchi »

Žilić

« Reply #9 on: April 08, 2007, 09:41:18 »
Pitanje za admina. Dai možeš promijeniti naziv topica u " Borilački sportovi", jer ima nas koji bismo rado razgovarali o UFC-u, Pride-u i to. A glupo mi je raditi sličan topic. Naravno, ako se Ventilation Shaft slaže.
« Last Edit: April 08, 2007, 09:52:14 by mariuchi »

8888

« Reply #10 on: April 08, 2007, 15:42:22 »
Ja pratim WWE već duže vrijeme i do sada nisam susreo puno Hrvata koji znaju nešto više o tome.

A mrzim:
RAW - Shawn Michaels ili The Showstopper ili The Heartbreak kid ili kraće HBK(budala)  :down: :down: :down:, John Cena
ECW - Snitsky
SMACKDOWN! - The Undertaker

Mrziš Takera i HBK-a? Prokopaj malo po arhivama pa ćeš vidjeti što su oni sve napravili u svojim karijerama. Istina je da su već pomalo stari pa zato i sporiji (Undertaker), a Michaelsu su prije nekioliko godina govorili da se nikada neće vratiti zbog ozljede (leđa), ali evo, po meni, on još uvijek mečeve odradi kako treba...

Meni ni Kane ni Undertaker nisu nešto, prespori su. Kane pogotovo.

Prespori? Ja mislim da su dosta agilni za nekoga preko 2 m visine i preko 100 kg težine...

A Edge je car. Iako bi volio da koristi malo više različitih poteza. Onaj njegov finisher Spear je OK, ali mogao bi nešto osim toga koristit.

I meni je Edge jedan od dražih. On tu i tamo koristi COD kao finisher, ali rijetko. On ima običaj koristiti jedan finisher kroz par godina, pa onda promjenom gimmicka promijeni i finsher.

Moji najomiljeniji su (od trenutno aktivnih): Edge, Batista, CM Punk, Triple H, Shawn Michaels, Mr. Kennedy, Hardy Boyzi, Chris Benoit, Carlito

Ako netko ima nekih pitanja vezanih uz wrestling (o wrestlerima, finisherima, potezima općenito,...) neka mi se slobodno javi   :lege:

ventilation shaft

« Reply #11 on: April 09, 2007, 14:07:47 »
Michaels mi ide na živce jer ga previše forsiraju. Od ukupnog broja posjetitelja 50% njih navija za Michaelsa(ili DX, svejedno), 45% za Cenu, ostalih 5% se podijeli na ostale. Nervira me onaj njegov Sweet Chin Music. Svaki, ali baš svaki put Michaelsa gotovo ubiju, ne može ni stajat, valja se po podu... i onda odjednom skoči na noge(skoči, ne ustane), i počne divljat uokolo(to je onaj trenutak kada se Jim Ross počne derat: "It's Michaels! Michaels is feeling it! He's feeling it!"), zatim stane u kut i počne "tuning the band", i jedna noga u facu i protivnik je gotov. I sva publika u deliriju. Mogu se kladit da kad bi Umaga(kojega mrze) pokazao onaj fakin DX znak s rukama postao odmah miljenik publike.

A Undertakera jednostavno ne volim. Do sada sam ga viđao uvijek i svugdje, jer ipak je on undead, undefeated, Undertaker, a sad kad je world heavyweight champion, neće mu biti kraja. Smackdown! bi mogli nazvat - Friday Night with The Undertaker Smacking Down Everybody Else.

Edge mi je najbolji, njega sam zavolio još davne 1999. kad sam igrao WWF Smackdown! na Playstationu. Iako nisam imao pojma o kečerima, znam da mi je Edge imao fora ime i dobru ulaznu muziku.

Isto tako, dobar mi je Johnny Nitro. Tip je takav kuler, da je to nešto nevjerojatno. A ima i odlične poteze. Jedini je problem šta se ne sjećam kad je zadnji put pobijedio... Ne znam zašto ga WWE malo bolje ne iskoristi. Umijesto, recimo Rica Flaira koji bi mogao svoj nadimak promijenit iz Nature Boy u Mature Boy, čovjek je stvarno već starkelja, kakva god on legenda bio.
« Last Edit: April 09, 2007, 14:11:01 by ventilation shaft »

VuXs

« Reply #12 on: April 09, 2007, 15:04:03 »
smackdown je sr*** sad...ode i batista u raw...cena je meni ok sada se vratio u smackdown...
kakav undertaker..jeste čuli za great kali-a?
Friday Night with The Undertaker Smacking Down Everybody Else.?????????
lol....
johnny nitro mi je tak odvratan..samo je melina bombonček...
meni je najdraži mysterio...i boogeyman
neznam dali ste gledali prošli tjedan wrestlemaniu...šteta kaj nije bilo kalia...
undertaker evo već 15-ti put pobijedio..ovaj put batista je na*eb**...dobra borba...
na živce mi idu kennedy i finley...al onaj mali je zakon..i orton...
čovječe sd je u banani i ecw je bolji sada...
ali ebeš ti te sve borbe..nema do diva bikini contest...
btw ak ste gledali ono na rtl playboy nešto..ona plava torrie wilson je isto diva..

a i ovo kaj je ventilator pričao..da se znaju šorat..recimo kurt angle ima tri olimpijske medalje-hrvanje iz atlante 96'
« Last Edit: April 09, 2007, 15:18:54 by VuXs »

ventilation shaft

Re: Wrestling
« Reply #13 on: April 09, 2007, 15:56:01 »
ode i batista u raw...cena je meni ok sada se vratio u smackdown...

Batista u Raw?! Cena u Smackdown?! Od kada to? Ja prvi put čujem za to.

neznam dali ste gledali prošli tjedan wrestlemaniu...šteta kaj nije bilo kalia...
Bilo je Khalia. Khali se borio protiv Kanea, i pobijedio.

ali ebeš ti te sve borbe..nema do diva bikini contest...
Što se diva tiče, najzgodnija mi je Maria. Inače je cura CM Punka iz ECW-a. Iako sve WWE dive izgledaju kao božice. A što se tiče borbe nekako mi najatraktivnije poteze izvodi Ashley Massaro.

VuXs

Re: Wrestling
« Reply #14 on: April 09, 2007, 16:41:06 »
ne kažem da su se prebacili...ali jesi gledao wrestlemaniu..ipak je to zadnji event u sezoni...
pa koknul je khali i undertakera...
e navečer ti budem rekao zašto će ovaj "možda" otići u raw...a ovaj doć u smackdown..lol (moram pitat frenda on to prati sve)wrestlemaniu je sada gledao platio 15€ na premiereu..nego prije 2mjeseca je cena razgovarao s onim malim crnim kaj ima raw i smackdown i fatal se u smackdownu cena..