Author Topic: Problemi s kompom!!!  (Read 82750 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: Problem sa kompom !!!
« Reply #30 on: April 29, 2007, 22:48:44 »
A probaj si podesit nekaj u settingsima...meni je isto blockal prvo, pa sam nekaj promijenil....al sam obrisal limewire sad pa onda... :D ...

jopes 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #31 on: April 29, 2007, 22:49:26 »
A probaj si podesit nekaj u settingsima...meni je isto blockal prvo, pa sam nekaj promijenil....al sam obrisal limewire sad pa onda... :D ...
u setingsima cega?

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #32 on: April 29, 2007, 22:51:40 »
pa limewirea...u program files/limewire/nešto...tak nekaj...uglavnom, ja sam nekaj isključil i onda je šibal super, a nije se nikakav threat priljepil...

8888

« Reply #33 on: April 29, 2007, 23:15:09 »
Evo mog problema:
Neke slike mi se na forumima uopće ne prikazuju, a gifovi u avatarima su "nepokretni", tj. vidim samo prvi frame (ne samo na cropesu nego i na nekim drugim forumima). Prvo sam mislio je to možda zbog Firefoxa, ali isto se događa i u IE.
Zna li netko u čemu je problem?
evo ga... napokon neko ko ima isti problem ka i ja,evo o ovome sam vam prica
@
8888 skini Operu ka i ja pa ce sve vridit

Ali ide mi na živce to što je sve bilo OK dok nisam reinstalirao windowse!
Znači da je fora u nekoj postavci, nekoj sitnici...
Uostalom, isti problem mi se događa i u Firefoxu i u IE; pa zašto bi onda bilo drukčije s Operom ili nekim drugim browserom?

Još je zanimljivije to što mi na drugom kompu sve funkcionira kako treba...

Tomi_G

« Reply #34 on: April 29, 2007, 23:21:08 »
ja imam problem....insatliram si LimeWire i kad ga pokrenem samo mi se srusi,prvo sam mislio da mi antivirus onemogucava to ali isto se desava i kad iskljucim antivir.jel netko mozda zna zasto se to desava
kad si zadnji put reinstalirao win?

jopes 9

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • uni.bacc.ing.traff.
« Reply #35 on: April 29, 2007, 23:26:48 »
ja imam problem....insatliram si LimeWire i kad ga pokrenem samo mi se srusi,prvo sam mislio da mi antivirus onemogucava to ali isto se desava i kad iskljucim antivir.jel netko mozda zna zasto se to desava
komp je nov,znaci instaliran prije par dana

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #36 on: April 29, 2007, 23:26:56 »
meni je isto pa sistem pa san mora reinstalirat windowse,ali ne znan nisan bija prije toga regan na managerov forum(di ima tih slika)pa ne znan  je li to  do toga ili neceg drugog :lol:
najbolje bi ti bilo da skines operu pa ces vidit

Tomi_G

« Reply #37 on: April 29, 2007, 23:31:43 »

Prije 15-20 dana
daj screenshot

NinoUzi

« Reply #38 on: April 29, 2007, 23:34:00 »

probaj javu update-at / reinstalirat

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #39 on: April 30, 2007, 00:10:46 »

da se pohvalim, ja sma danas :D
komp mi sad zwerski radi...

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #40 on: April 30, 2007, 13:09:23 »
Evo mog problema:
Neke slike mi se na forumima uopće ne prikazuju, a gifovi u avatarima su "nepokretni", tj. vidim samo prvi frame (ne samo na cropesu nego i na nekim drugim forumima). Prvo sam mislio je to možda zbog Firefoxa, ali isto se događa i u IE.

Jel imaš možda Zone Alarm instaliran?
Ak se ne varam, on je znao blokirati gifove i slike

8888

« Reply #41 on: April 30, 2007, 13:50:41 »
Evo mog problema:

Jel imaš možda Zone Alarm instaliran?
Ak se ne varam, on je znao blokirati gifove i slike

Tako je. U tome je bio problem.
Hvala krpzZy

Ekab

« Reply #42 on: May 01, 2007, 09:07:26 »
ljudi daj pomozite mi. problem je sljedeći: kad imam nekaj na cdu od videa, uđem u cd, kliknem na video a odmah se pojavi ona poruka na kojoj piše  Don't send u desnom kutu. :help:

Dogma

« Reply #43 on: May 01, 2007, 11:17:26 »
ljudi daj pomozite mi. problem je sljedeći: kad imam nekaj na cdu od videa, uđem u cd, kliknem na video a odmah se pojavi ona poruka na kojoj piše  Don't send u desnom kutu. :help:
Prvo nam reci šta piše,koji je error ili nam daj screenshot,pa ti onda možemo pomoć!!!

Dogma

« Reply #44 on: May 01, 2007, 11:29:50 »
Evo ja opet imam problem,više pitanje nego problem,ali bi moglo biti i problem:

Što mi znači ovaj označeni proces i dali je moguće da je to neka od gamadi sa neta???I kako da maknem to...probao sam na end process ali opet se pojavi!!!Mamicu mu ...