Author Topic: Problemi s kompom!!!  (Read 82732 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dogma

Problemi s kompom!!!
« on: April 06, 2007, 08:14:06 »
Siguran sam da smo svi barem jednom imali problem sa kompom,pa sam zato i došao na ideju da otvorim ovaj topic!!!E kad sam već otvorio topic da ga i popunim malo,...ovako u zadnjih par dana kad upalim komp mi se pojavi ovo:

Molim vas pomozite mi,šta da radim !!! :lol:
« Last Edit: July 23, 2007, 12:44:50 by hendrix »

Max007

Re: Problem sa kompom !!!
« Reply #1 on: April 06, 2007, 09:31:17 »
Mozda Virus.
Imas ovaj novi virus koji nemozes naci ni obrisati meni su prije tjedan cak zakljucali internet dok ga ne ocistim. Mislim da je jedan od erora koji mi je stalno izbacivao bio taj koji ti sad imas.

1999 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 3
« Reply #2 on: April 06, 2007, 09:42:38 »
ne znam o cemu se radi, ali ako ti je nestao taj dll file idi na http://www.dll-files.com/ skini user 32.dll i kopiraj ga u system 32. postoji mogucnost da se ne moze normalno kopirat, pa ces morat to obavit u safe modu ili mozda probaj skinit registry booster. oni tvrde da rjesava pogreske vezane uz dll, ako ti nista ne uspije imas live podrsku na istom siteu, pa mozes upitat njihove tehnicare. sorry ako sam promasio problem imao sam najbolju namjeru. pozdrav

gray_fox

« Reply #3 on: April 06, 2007, 13:13:44 »
Siguran sam da smo svi barem jednom imali problem sa kompom,pa sam zato i došao na ideju da otvorim ovaj topic!!!E kad sam već otvorio topic da ga i popunim malo,...ovako u zadnjih par dana kad upalim komp mi se pojavi ovo:

sad neznam dali se taj file smije izbrisat al ima ti jedan program unlocker i on moze otkljucat sve fileove koji se ne mogu obrisati da se mogu obrisat pa mozda ti treba taj program da to obrises

sillv3r 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 6
« Reply #4 on: April 06, 2007, 17:54:41 »

sad neznam dali se taj file smije izbrisat al ima ti jedan program unlocker i on moze otkljucat sve fileove koji se ne mogu obrisati da se mogu obrisat pa mozda ti treba taj program da to obrises

inače unlocker je freeware i manji od 1 MB i možete ga skinuti ovdje:  http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml

Edge

« Reply #5 on: April 06, 2007, 19:59:12 »
Imo sam i ja taj problem,skini ovo sa microsoft stranice

Msoft Realtek HD patch

Dogma

« Reply #6 on: April 07, 2007, 17:46:53 »
Dobro ljudi fala riješio sam problem!!!

Dogma

« Reply #7 on: April 08, 2007, 12:31:02 »
Evo mene opet,da vas pitam dali neko zna kako da promjenim direktorij instalacije igre:

Na onaj "Browse" sa strane nemogu jer mi je zasjenčan cijelo vrijeme,a na D: particiji nemam dovoljno mjesta!!!

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #8 on: April 09, 2007, 20:04:34 »
Evo da ne otvaram novi topic, pitat cu ovdje.
Znaci instaliral sam si sad onaj antivirus AVG 7.5, i osjecam da mi komp sporije radi, jel mozda ko zna u cem je problem... :upitnik:

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #9 on: April 09, 2007, 20:20:22 »
A vjerojatno zbog njegove real-time zaštite usporava sistem.

Probaj staviti NOD32, malen program za koji zapravo i zaboraviš da postoji, ne osjeti se na performansama, a sistem je savršeno zaštićen.

Outpost fireall + Nod 32 = gg kombinacija :)

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #10 on: April 09, 2007, 20:28:44 »
Jesam ga instaliral, i scanal sam kompa i onda dk mi je nasel sve to, neznam onda izbrisat te "viruse", pa sam stavio AVG...

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #11 on: April 09, 2007, 20:46:01 »
Nisam te baš shvatio.
Jesi onda, nakon kaj si instalirao i AVG, i s njim proskenirao komp i pokušao izbrisati te živine koje ti je pronašao?

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #12 on: April 09, 2007, 20:49:10 »
Da, jesam izbrisal sam ih, ali komp i dalje radi sporo nakon instalacije AVG-a, najbolje bi bilo da ga izbrishem i samo dok bi mi trebal da ga instaliram opet  :D

dmg_ 10

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #13 on: April 09, 2007, 20:55:57 »
A, ako si sad miran od virusa onda je ok situacija.

Ja osobno nisam nikad korsitio AVG pa ne znam kako utječe na performanse.

Koristio sam, dugo vremena, Norton Antivirus. I taj je program tako ubijao sistem da je to bilo strašno. Sporo dizanje sistema, žderanje resursa, sporiji rad... Užas
Onda sam konačno skužio kako "srediti" redovito updateanje Nod-a i već valjda 2.5 godine koristim taj antivirus i do sada nisam požalio
Redovito se updatea, ne usporava komp, ima odličnu zaštitu (uz njega i Outpost firewall [on ima ugrađenu spyware realtime zaštitu] više nema govna koje može proći :) ) i ja sam prezadovoljan.

Tak da, moja preporuka bi ti bila da probaš instalirati NOD32 i da pogledaš da li ti komp i dalje radi sporije.

evo, proguglao sam na minutu pa našao neke usporedbe nod32 i avga.
http://www.wilderssecurity.com/archive/index.php/t-36130.html
Ovaj topic mi se čini zanimljiv, pročitaj Sandishov post.

Ugl, moja bi preporuka bila da se baciš na Nod :)

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #14 on: April 09, 2007, 21:37:07 »
E reci ti meni ukratko i nabaci SS kak da ja zbrisem te "zivinje" dok scanam komp... :wink:

BTW:Imam instalaciju i sad ga idem instalirat...