Author Topic: FC Barcelona  (Read 87893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 3
FC Barcelona
« on: March 31, 2007, 20:55:09 »
Tema za fanove ovog Španjolskog kluba(vjerujem da ih ima dosta)!

Što vi mislite kako će Barca dalje? Što će osvojiti? Što ne valja u momčadi?
« Last Edit: July 24, 2007, 19:29:06 by hendrix »

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: F.C. Barcelona
« Reply #1 on: March 31, 2007, 20:58:13 »
Naravno da nas ima dosta :D !!!
Barça ove godine uzima Primeru jer će Sevilla puknut, a sad su se sredili nemiri u ekipi....Samo da Ronaldinho ne ode....Al ipak...glasal sam gore za Ronija.....to možda promijenim i stavim Eto'o....razlog je jedan...dok nema njega, barci ne fali golova....zato jer ih je natrpal ronaldinho jaaako puno......al onda fali ronaldinhova magija....i onda puno manje mjesta imaju messi, deco....saviola me impresioniral....kad god uđe da gol.....al se ne može ustalit nikako....
« Last Edit: July 24, 2007, 19:29:58 by hendrix »

BOJAN 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 3
« Reply #2 on: March 31, 2007, 21:01:39 »
osvojit će naslov ponovo

mogu preko satelitske gledati Barca TV tako da ću sada gledati sve njihove utakmice, danas popodne je bio prijenos druge ili treće ekipe Barce!!!
Barca TV je super, jedino je problem što ne razumijem baš previše ni katalonski ni španjolski!

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #3 on: March 31, 2007, 21:03:42 »
katalonski je ko mađarski, znaju ga oni i nitko više....meni je lijepo to kaj barca ima zvijezde u mladom pogonu, rastura, a castilla (real B, u njem igraju pretežito juniori) baš i nije tako bajna...

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #4 on: March 31, 2007, 21:48:18 »
Barcelona je definitivno najjaci klub u spanjoskoj i sigurno ce uzest prvenstvo sto bi ja jako volija jer san navijac tog kluba i san mi je otic u barcu na nou camp,iako ove sezone i nisu uvjerljivi kao prosle sezone(u kojoj niko nije nista moga)dalje su najveci favoriti za uzimanje naslova,steta sta nisu prosli u 1/4 finale LP,protiv liverpoola nije uopce bilo motivacije i zelje da produ ko da su  im pustili da l'pool prode tako lako,na ljeto ce doc vjerojatno robben ili sneijder a deco ce otic

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #5 on: March 31, 2007, 22:20:32 »
samo mi je zao sto su ispali iz lige prvaka

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
« Reply #6 on: April 01, 2007, 09:16:50 »
Barcelona je definitivno najjaci klub u spanjoskoj i sigurno ce uzest prvenstvo sto bi ja jako volija jer san navijac tog kluba i san mi je otic u barcu na nou camp,iako ove sezone i nisu uvjerljivi kao prosle sezone(u kojoj niko nije nista moga)dalje su najveci favoriti za uzimanje naslova,steta sta nisu prosli u 1/4 finale LP,protiv liverpoola nije uopce bilo motivacije i zelje da produ ko da su  im pustili da l'pool prode tako lako,na ljeto ce doc vjerojatno robben ili sneijder a deco ce otic

jok, nisu najjaci, Real po meni ima jacu ekipu ali nazalost to neznaju iskoristit...

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: April 01, 2007, 09:23:42 »
aj da i to cujen,po cemu oni to imaju bolju ekipu?mozda zbog vece cijene njihovih igraca?ma tamo igraju samo neke razmazene zvijezde a i real se samo preseraje lovon a opet nista ne mogu postic!!!

BUKI 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #8 on: April 01, 2007, 11:25:08 »
vraga,real smrdi,,i sve kaj je u madridu smrdi,barcelona je zakon,kakav real

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #9 on: April 01, 2007, 11:29:18 »
Barceona ima srce a realovi igraci igraju samo radi love i nekog ugleda puno igraca je izgubilo na svojoj kvaliteti koju su imali u prijasnjim klubovima npr.cassano emerson cannavaro...i zbog toga real ne valja,NIJE U ŠOLDIMA SVE.....

Dogma

« Reply #10 on: April 01, 2007, 12:08:41 »
Barcelona ima srce a realovi igraci igraju samo radi love i nekog ugleda puno igraca je izgubilo na svojoj kvaliteti koju su imali u prijasnjim klubovima npr.cassano emerson cannavaro...i zbog toga real ne valja,NIJE U ŠOLDIMA SVE.....
Oprosti ako ću te naljutit ali pričaš gluposti jer od 100 profesionalnih nogometnih igrača njih 2-3 igra iz ljubavi prema klubu!!!Svi igraju radi love i ugleda pa se na kraju za*ebu kao Deco sa kurvom!!!

hajdukovac 11

• CROPES-ovac od 2006
  • FC Barcelona - Mes Que Un Club
« Reply #11 on: April 01, 2007, 12:10:37 »
barca dobila deportivo 2-1

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #12 on: April 01, 2007, 12:19:22 »
Oprosti ako ću te naljutit ali pričaš gluposti jer od 100 profesionalnih nogometnih igrača njih 2-3 igra iz ljubavi prema klubu!!!Svi igraju radi love i ugleda pa se na kraju za*ebu kao Deco sa kurvom!!!
pa normalno da svi igraju iz neke love ali ja san kriv jer san se krivo izrazia tija san rec da barcelona vise djeluje ka klub nego real u kojem igraci igraju sami za sebe,a i igraju vise za lovu nego barcini igraci i pravi primjer je beckham koji ce po sezoni dobivat 50 milijuna $ ili cega vec!

Bobi 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 4
« Reply #13 on: April 01, 2007, 22:47:58 »
osvojit će naslov ponovo

mogu preko satelitske gledati Barca TV tako da ću sada gledati sve njihove utakmice, danas popodne je bio prijenos druge ili treće ekipe Barce!!!
Barca TV je super, jedino je problem što ne razumijem baš previše ni katalonski ni španjolski!

mislim da cu te razocarati ali na barca tv se ne prikazuju uzivo utakmice barcelone , ali srecom ima drugih programa koji prikazuju

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #14 on: April 01, 2007, 22:51:13 »
Past će Barca, kad tad...a ja ću tada skakat od sriće... nhf