Author Topic: Hajduk  (Read 219768 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tuga s juga 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
  • PSN ID: TsJ984
Hajduk
« Reply #15 on: July 14, 2006, 18:17:28 »
Ljudi æe mislit da sam  :beer:  ali Hajduk æe ove sezone biti prvak.

sad æe svi poèeti po meni  :dump: , ali ja imam takvo mišljenje.

nije to zato što navijam za Hajduk ili zato jer sam iz Splita.

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
Hajduk
« Reply #16 on: August 15, 2006, 22:00:54 »
evo jedan blog o HAJDUKU by me & Tuga s Juga
http://hajdukzv.bloger.hr/

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
Odg: Hajduk
« Reply #17 on: August 15, 2006, 22:07:45 »
Ljudi æe mislit da sam  :beer:  ali Hajduk æe ove sezone biti prvak.

sad æe svi poèeti po meni  :dump: , ali ja imam takvo mišljenje.

nije to zato što navijam za Hajduk ili zato jer sam iz Splita.

i ja isto mislim. iako navijam za rijeku

VuXs

« Reply #18 on: August 20, 2006, 21:03:16 »
nemora da æe biti prvak...dinamo imati opet nevjerojatnu momèad..ali bit æe borbe to sigurno

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
« Reply #19 on: August 20, 2006, 21:26:41 »
nemora da æe biti prvak...dinamo imati opet nevjerojatnu momèad..ali bit æe borbe to sigurno

Aaaaaaa,ste vidli sad se ozlijedio Nowotny sad cemo vidjeti sta ce bit

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 6
« Reply #20 on: August 23, 2006, 14:37:46 »
Mario Careviæ i Boris Živkoviæ pojaèat æe Hajduk u nastavku sezone, što znaèi da Dinamo dobiva dostojnog konkurenta u borbi za naslov prvaka Hrvatske. Povratak dvojice hrvatskih internacionalaca ujedno je nova sjajna vijest za èitav domaæi nogomet i Prvu HNL

Predsjednik Hajduka Branko Grgiæ obeæao je da æe se njegov klub prije završetka prijelaznog roka pojaèati i tako dovesti u pitanje novi naslov prvaka Hrvatske koji je Dinamu 'uruèen' veæ na poèetku sezone. Nakon dužih razgovora i pregovora u trokutu Careviæ - VfB Stuttgart - Hajduk koji su nedavno veæ gotovo propali, bivši U-21 reprezentativac vraæa se na Poljud. Usto, sa sobom dovodi i donedavnog A reprezentativca Borisa Živkoviæa koji takoðer nije uspio izboriti mjesto prvotimca u Stuttgartu.

Careviæ bi, kako pišu Sportske novosti, trebao pojaèati Hajdukovu veznu liniju koja je u još nezavršenom prijelaznom roku veæ pojaèana Josipom Balatincem i Igorom Musom. Kad se svima nabrojanima pridoda i starosjedilac Niko Kranjèar, ispada da æe splitski vezni red biti daleko najbolji u prvoj HNL. Naravno, još uvijek postoji mala vjerojatnost da bi Kranjèar možda mogao i otiæi u inozemstvo.

Dok je dolazak Careviæa na jednogodišnju posudbu bio najavljivan, novost je da æe se Hajduk pojaèati i iskusnim stoperom Borisom Živkoviæem koji je nedavno bio u pregovorima, ali s - Dinamom. Bivši kapetan hrvatske reprezentacije oèito je procijenio da æe u Hajduku biti od velike važnosti za njegov posljednji red, dok bi se u Dinamu vjerojatno tek ravnopravno borio za poziciju u posljednjem obrambenom redu ispred vratara Turine.

Nastavak domaæeg prvenstva tako bi mogao biti mnogo neizvjesniji nego što se to oèekivalo, jer uz (za hrvatske pojmove) snažni Dinamo, sada æe tu biti odlièno posloženi Hajduk, Rijeka se ne odrièe svojih visokih ambicija, u naletu su i mlade momèadi Zagreba i Varteksa.

Preuzeto sa:http://www.tportal.hr/sport/nogomet/hnl/fset.html

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Sempre Kaka'
« Reply #21 on: August 23, 2006, 16:42:35 »
bravo hajduk!!!  :clap: :clap: :clap: :clap:

VuXs

« Reply #22 on: August 23, 2006, 21:03:16 »
to je sve lijepo..ali opet se æe se isticati hajduk i dinamo....rijeka nije ona od prošle godine to se vidi...varteks je kupio par novih igraèa...mogla bi ovo biti dobra sezona jedna od najboljih.....bravo za hajduk...

NeoOS

« Reply #23 on: September 15, 2006, 23:14:25 »
dijelim misljenje s vecinom ovdje..  Hajduk ce bit prvak !!! :-)

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #24 on: September 16, 2006, 00:14:52 »
a ili hajduk ili dinamo...mi smo veæ ispali iz utrke za prvo i drugo mjesto :roll:...možda treæe... :tuzan2:

ali ipak dajem blagu prednost hajduku...neznam zašto           hajduk 51%
                                                                                    dinamo 49% 
« Last Edit: September 16, 2006, 01:09:57 by denipes »

Night Crawler

Re: Hajduk
« Reply #25 on: January 04, 2007, 21:49:42 »
Hajduk će biti prvak. Danas je Rukavina potpisao za Hajduk. Šta će Tudor doć na poljud ili ništa od toga?
Bilo bi ljepo kad bi došao. :D

Night Crawler

« Reply #26 on: January 04, 2007, 21:52:07 »
E da ljudi šta sad? Rukavina je danas potpiso za Hajduk. Šta znači da će odma od druge polusezove igrat za kajduk?

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #27 on: January 04, 2007, 22:20:30 »
meni se čini da to ne zna ni on sam, ni u novinama ne piše, veliki text je da on potpisuje, al ne piše kad će igrat, samo na kraju,

"svejedno je hoće li zaigrati odmah ili od iduće sezone..."

to je baš čudno
i da, night crawler, radije piši to u jednom postu, editiraj, mene su radi toga upozorili

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #28 on: January 04, 2007, 23:11:43 »
pocet ce igrat od iduce sezone tj.dolazi 15.6 ove godine

NIKO KAO HAJDUK IZ SPLITA!!

Night Crawler

« Reply #29 on: January 05, 2007, 13:17:15 »
Evo jucer je potpisao ali tek će od ljeta igrat za Hajduk. :D Makar bi htio da odma igra ali nema veze.