Author Topic: Najbolji igraci svijeta  (Read 24943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

spiga 13

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
Re: Najbolji igraci svijeta
« Reply #210 on: March 21, 2008, 23:51:23 »
koji ste vi likovi... Pa to je dream time samo na papiru i kao takav on je u redu, ali ajd ti meni reci sta bi bio milan bez gatussa, svaka momcad mora imati jednoga koji rusi, radi prekrsaje kad treba, koji obavlja prljav posao...  Ne ma tu oni ne znaju igrati nogomet, recimo davids, lik nije tehnicar, ali se trudio i davo je sve od sebe... Mislim mogu fabergas i ovaj drugi igrati to u svojoj ekipi, ali zasto jer su dobro pokriveni iza i ispred sebe, imaju igrace koji trce, koji zabijaju, koji driblaju koji rade prljavi posa... A kod tebe ovdije svi samo driblaju i igraju prema napreda i trce...

Ne kazem ja da to nisu odlicni igrac, ali kao momcad, ne bi to funkcioniralo...
Jel ti kazes fabergas igra na dmc-u u arsenalu, on samo zvanicno igra to mjesto, sve mi je jasno kad oni igraju sa 1 napadacem... tak da on je ustvari cisti veznjak, kad si ti vidio da cisti dmc toliko proigrava, zabija i slicno...  I ne moze on odraditi svoju obrambenu ulogu kao reimo emerson i slicni... 

BOJAN 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 3
« Reply #211 on: March 21, 2008, 23:54:21 »
dmc bi ustvaro i trebao puno proigravati...jer je on veza izmedu obrane i sredine

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #212 on: March 22, 2008, 00:14:13 »
nemoguc je protiv takve ekipe zabit tolko golova kolko mozes primit...kolko bi protivnici uopce mogli imat loptu u svom posjedu je pitanje

TOČNO TO se govorilo za Barcu prije sezone :)

na kraju takav dream team ne bi bio nikakav bauk :)

spiga 13

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #213 on: March 22, 2008, 00:35:01 »
dmc bi ustvaro i trebao puno proigravati...jer je on veza izmedu obrane i sredine
ne kazem da ne bi, ali opet je tu ali...  On osim proigravanja mora imati i ovo drugo sta sam ja rekao, i fabergas mozda to sve i ima, ali njegova jaca strana je napad i zasto ga bezveze trositi na obranu... Za takve poslove su igraci, kao sto sam vec rekao, emerson... i koliko god vam on bio ne igracki nastrojen, mislim nastrojen kao igrac koji uruznjava nogomet, i on ima svoj pas i svoju dubinsku, koja nije bolja od fabergasove, alli je bolja od obrambenih igraca i zato on tu igra...

hendrix 15

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #214 on: March 22, 2008, 00:35:53 »
*ebal te emerson, taj 3 godine nije odigral postenu utakmicu, a nikad nije ni bio nogometas, on, za razliku od rina, ni trcati s loptom ne zna....

spiga 13

• CROPES-ovac od 2006
  • St. Pauli 2.Bundesliga
« Reply #215 on: March 22, 2008, 00:41:27 »
a ja sam sad uzeo njega za primjer, nisam se mogao sjetiti nikog drugog, glupo mi je spominjat, ne znam, niku kovaca...  ali evo i mamadou diarra je jedan od tih... A emerson je dobro igrao dok je igrao u Juventusu kad je otisao...

tucepijanac

« Reply #216 on: March 22, 2008, 09:17:18 »
FERNANDO TORRES

Germinal

« Reply #217 on: March 22, 2008, 09:24:28 »
corluka je dobar, ali tek za 2-3 god. kad bude unaprijedio svoju igru kad se budu veliki klubovi otimali za njega, tek onda ce bit za naziv najboljeg desnog boka na svijetu