Author Topic: Budi Zdravko Mamić na mjesec dana  (Read 9988 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: Budi Zdravko Mamić na mjesec dana
« Reply #15 on: March 16, 2007, 19:33:17 »
a kaj vi brijete????
Pa da nema Mamica dinamo bi danas bio u tri  pm!!!!!!!
Doveo je Da Silvu sa 16 godina.
Doveo je Modrica kad ga hajduk nije htjeo a sad je najbolji igrač HNL-a
Doveo je Etta-odličan igrac,nažalost se ozljedio!!!!!!!!!
Dao reprezentaciji 3 igrača u prvih 11,a kog je prije imao đubre od Kranjcara!!!!!
I još puno toga.
ali imao je greške:
Kupio Costu
otjero Ciru...
Sve u svemu nisam baš siguran da bi se Dinamo borio za Ligu prvaka da ga nema!!!!!!! :lol:

Jaooooo... Izgleda da se budem opet morao prepucavati :)

Ja ti budem samo rekao ovo:
Mamić je na čelu Dinama 6 godina (ovo mu je sedma).
U tih 6. godina osvojili smo samo 2 naslova prvaka i jedan kup.
Na karti Europe nas NEMA! Ispadamo u prvim kolima (Dnipropetrovk, Fulham, Dinamo Kiev, sjeti se Herrenveena [možda fulah koje slovo, sry :) ], Ajax).
A da te podsjetim, u sezoni 98-99 i 99-00 igrali smo u Ligi prvaka. U sezoni 97-98 došli smo do trećeg kola Kupa Uefa i nesretno ispali od Atletico Madrida.
Počeo se graditi stadion koji, danas, na sramotu grada i čelnika, stoji nedovršen i propada.

Kad je Mamić došao potjerao je neke vrlo važne igrače (sjeti se samo kako je Prosinečki bio otjeran).
Istina, Mamić je pogodio s Modrićem i Eduardom, a ja te pitam s koliko je igrača fulao? S kojim smo dopredsjednikom na čelu kluba završili u ligi za ostanak zbog njegovog neznanja i prečestog mijenjanja trenera?
Igrači iz čije agencije konstantno dobivaju novu priliku (sjeti se samo Tomića, pa već i vrapci na grani znaju da Tomić NE MOŽE igrati veliki nogomet [gledao sam ga kako igra mali nogomet /pri ovome ne misilm samo na ono HNL malonogometno prvenstvo, nego i na još neke malonogometne tekme/ i to zbilja igra odlično, ali u Dinamu je TRUBA).
Za Tomića se pričalo kako ga Kranjčar "guši". Niko je proglašen glavnim krivcem i PROTJERAN iz kluba uz napomene kako smo sklopili odličan posao jer smo ga prodali i zaradili (???) 1.5 mil €.
Na kraju je taj isti Kranjčar iz Hajduka otišao u Portsmouth za... Koliko ono? 5 milijuna eura. P-E-T.
Zbilja, savršena Mamićeva procjena, svaka čast.

Zatim, smjeni odličnog trenera, trenera koji je spasio njegovo dupe, trenera koji je izvukao Dinamo iz letargije i iz ponora, Josipa Kužea, IAKO je par mjeseci prije pričao kako Kuže s ekipom radi fenomenalno, kako mu je posao zagarantiran i slično...
A taj Mamić je odlučivao koji će se igrači kupovati, Kužeu je dofurao poluigrače tipa Cvitanović i Agić koji ni u vrijeme svojih "odličnih" igara jednostavno (po meni) nisu bili dovoljno dobri.
Kuže je imao strahovito malen fond igrača, svaka ozljeda značila je velike probleme, ali se njega kritiziralo zbog nekih stvari i rotacija koje danas radi i Ivanković (ali, danas je sve savršeno u redu? daj fof licemjeri)

Mamić je napravio puno, previše krivih poteza. Lako je pričati, laprdati i obećavati. Obećanja slušamo već 6 godina, a jako se malo toga ostvarilo.

Uostalom, Cooky, daj mi reci kako se to Dinamo BORI za LP? Ispadanjem u prvim pretkolima LP i Kupa Uefa? Porazima od lošeg Auxerrea, a pobjedama nad Cibalijom i Kamen Ingradom?
Potrebno je još puno rada, a pogotovo strpljena, ciljanog dovođenja igrača...

Ja se svake jeseni nadam konačnoj potvrdi i ispunjenju tih obećanja, a uvijek dobijem samo razočaranje... Pogotovo kad se sjetim kako je to izgledalo prije 8-9 god.. Liga prvaka, atraktivni protivnici (Man Utd, Marseille, Ajax, Porto, Olympiakos, Celtic, Newcastle).
A ove sezone (već računam da smo prvaci :P) počinjemo već u 6. mjesecu protiv nekih Albanaca i Ciprana. :(

VGG Mamić?

edit:
Žilić, beskorisno pitajne :)
Da imamo love ponudili bi maksimalne ugovore najboljim igačima koje možemo dofurati i tako probali ojačati Dinamo :P (barem mi navijači Dinama, oni drugi bi probali destabilizirati klub valjda :DDDD )

Cooky16

« Reply #16 on: March 17, 2007, 10:37:06 »
Stari moj pa sam si napisao od kod smo ispadali, to su klubovi 10 puta jaci od dinamo a kaj se tice Herevena to su nas suci pokrali ak se sjecaš!!!!!!!!I meni je glupo ovo dovođenje starih fosila(Agic,Cvitanovic),sad cekam da vidim kaj ce biti od Mikica i Šokote!!!!!!I kolko ja znam niko nije tjero Prosineckog on je sam odluci zavrsiti karijeru i onda je otišo u Zagreb!!!!!

gray_fox

« Reply #17 on: March 17, 2007, 10:40:25 »
pitao bi borata da mi da par dobrih savjeta za samoubojstvo

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #18 on: March 17, 2007, 11:10:58 »
Quote from: Cooky16
Stari moj pa sam si napisao od kod smo ispadali, to su klubovi 10 puta jaci od dinamo a kaj se tice Herevena to su nas suci pokrali ak se sjecaš!!!!!!!!
Ne
Sjećam se samo jedne budaletine, Mijatovića, koji je išao potezati igrača u svojem 16ercu.
Jbga, nije mi drago kaj smo tak ispali, ali penal je bio opravdan.
Druga je stvar zakaj je netko uopće doveo tog Mijatovića koji je i slab irgač i onda još napravi onakvu grešku.

Quote from: Cooky16
I meni je glupo ovo dovođenje starih fosila(Agic,Cvitanovic),sad cekam da vidim kaj ce biti od Mikica i Šokote!!!!!!I kolko ja znam niko nije tjero Prosineckog on je sam odluci zavrsiti karijeru i onda je otišo u Zagreb!!!!!

Slab si.
Prosinečki tada još nije htio završiti karijeru.
Da je htio, onda nakon Dinama nebi zavšrio i u engleskoj Premier ligi i tam odigrao jednu sezonu za Portsmouth, jel tak?
Prosinečki je i drugi put otjeran iz Dinama (prvi put Ćirinom greškom).
A za drugi put se malo bolje informiraj.

I, da, ne moraš milijun puta stisnuti "!".
Ako si ga i jednom stisnuo, skužit ću poantu!!!!!!! Nema razlike između ove rečenice!!!!!!!! I ove rečenice! Kužiš???????
Ok, stari, bok!!!!!!!!
Čujemo se!!!!!!!!!! ;)

Cooky16

« Reply #19 on: March 17, 2007, 11:34:28 »
a znaš kaj zaboli mene k**** za mamica,kog je otjero kod nije samo mi je glupo ovo
"Ucinio bi samoubojstvo" pa da se ubi onda.a kaj se tice europe pa prošle sozone smo imali jebenu momčad ali smo naleteli na Arsenal.Mogli smo igrat u kup Uefa da se Turina nije glupiral!Nemam srece! :lol:

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #20 on: March 17, 2007, 11:41:54 »
a znaš kaj zaboli mene k**** za mamica,kog je otjero kod nije

Nenenenen
Nemoj se sad izvlačiti.
Ti si se u topicu javio s postom u stilu: "Da nema Mamića ne bi bilo niti dobrog Dinama"
Odnosno, išao si braniti velikog doprecjednika jer smatraš da nije loš kak mi ostali mislimo.

a kaj se tice europe pa prošle sozone smo imali *ebenu momčad ali smo naleteli na Arsenal.Mogli smo igrat u kup Uefa da se Turina nije glupiral!Nemam srece! :lol:

Aha.
Znači sad smo imali "*ebenu momčad", a dva posta iznad si rekao kak si i sam protiv dovođenja fosila (Agić i Cvitanović).
Daj se prvo dogovori sam sa sobom kaj misliš.
Ja se ne slažem da smo imali odličnu momčad. To se vidjelo i po tome kaj smo imali strašnih problema čim su nam se ozlijedila dva igrača. Pa morali smo se krpati za klupu za rezerve, stavljati juniore i to samo da bi imali barem 4-5 igrača na klupi.
ma..
nema smisla.
velim, dogovori se prvo sam sa sobom kaj i kak točno razmišljaš pa se onda javljaj dalje za raspravljanje.

Cooky16

« Reply #21 on: March 17, 2007, 12:30:32 »
kaj briješ ti?Pa normalno da nebi bilo dobrog dinama jer je mamic svaki dan kod Bandica!
a da nema Mamica nebi bilo love u klubu ni za Štefa Baceka iz 10 županiske lige.Bandic da je dinamu love 20 puta više nego recimo Ciboni,Mladosti itd.

dmg_ 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #22 on: March 17, 2007, 13:10:33 »
Znaš kaj, aj ti meni lijepo odgovori na konkretne stvari o kojima ja pričam i za koje te pitam, a nemoj mi stalno uletavati s nekom novom (ne baš previše točnom) konstatacijom.

A gdje se tu vidi Mamićeva sposobnost?
Evo rezime Mamićevog rada:
---
Ja (Mamić) sjedim u uredu, držim noge na stolu i češem qratz jer mi svako malo iz gradonačelnikovog ureda kapne koja pinka. Ja s tim parama "vodim" klub, plaćam igrače i dovodim nove.
Kad igrač ode iz Dinama, moja agencija si uzima određeni postotak i ja tako zarađujem.
---

Lako je tak biti doprecjednik i facer. Ulagat ću tuđe pare i na njima zarađivati.

Pa te opet pitam. Znači Mamić je toliko sposoban jer Bandić daje pare?
Prije par postova si mljeo kako Dinama ne bi bilo da nema Mamića.
Sad si se sjetio da Dinama ne bi bilo da Bandić ne daje puno love Dinamu.

Kaj misliš da je to kaj Bandić daje pare Mamićeva zasluga?

Velim ti, ili dođi s nekim argumentima i konkretnim odgovorima na ono kaj te pitam, ili se jednostavno prestani flejmati, jer ovo, po meni, nema više smisla.
Malo je Mamić uber zaslužan kaj "dinamo nije u 3pm", pa si se onda sjetio Bandića (i još si k tome uvjeren kak je Mamić zaslužan kaj Bandić daje lovu //to bi bila ista stvar ko da si rekao da je prije 10-ak godina Canjuga bio zaslužan kaj je Tuđman davao lovu za Dinamo//), onda te odjednom boli qratz za Mamića jer si protiv kupovanja starih igrača i fosila, da bi na kraju zaključio kako je Dinamo ove jeseni (s tim istim igračima i fosilima) imao pre*ebenu momčad.

isuse

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #23 on: March 17, 2007, 13:11:59 »
slazem se s krpzZy-em,jer je mamic obicna svinja,i kr***n

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #24 on: March 20, 2007, 12:28:18 »
...Mamić ima MOĆ, al mi imamo NOĆ...

BALLS

« Reply #25 on: March 31, 2007, 11:22:16 »
mamić je najveći de*il jer odmankupi igrača na kojeg hajduk baci oko,a u dinamu opće ne igraju

Eduardo #1

« Reply #26 on: March 31, 2007, 11:31:25 »
mamić je najveći de*il jer odmankupi igrača na kojeg hajduk baci oko,a u dinamu opće ne igraju

Iako sam dinamovac,slazem se sa Balls.

senna 12

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #27 on: March 31, 2007, 12:13:04 »
...di bi vi purgeri bili da van nema mamića i bandića...

Dogma

« Reply #28 on: March 31, 2007, 13:36:29 »
...di bi vi purgeri bili da van nema mamića i bandića...
Nisam purger,ali ....nadam se da nećete nekakvu svađu započet!!!

BUKI 13

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • T' estimo Barça. Visca el Barça i Visca Catalunya!
« Reply #29 on: April 01, 2007, 12:09:16 »
jaj,opet se  jucer dogodilo ono zbok kojeg bi da sam mamic bi se bacil s ciboninog tornja i dal bi da me pokopaju na smetlistu