Author Topic: Master liga i treninzi  (Read 9597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
Master liga i treninzi
« Reply #15 on: August 04, 2006, 14:09:55 »
Fora, thx Curki

E da, a ono namještanje zaleða i to?

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2009
  • Sempre Kaka'
Master liga i treninzi
« Reply #16 on: August 04, 2006, 14:26:31 »
pa to ti je sve u formacijama->strategy->manual - tu imas:
Offside Trap (ofsajd zamka  :D  :D )
Centre Attack (veci broj igraca u sredini terena, napad sa sredine)
R.Side Attack (forsira se napad sa desne strane)
L.Side Attack (forsira se napad sa lijeve strane)
Opp.Side Attack (napad po bokovima)
Change Sides (vise igraca slobodnih za mijenjanje strane - dobro u utakmicama kad je proivnik agresivan)
CB Overlap - nesto u vezi sa obranom?
Counter Attack (meni najdraze, KONTRA)
Formation A - Koristi se formacija koju ste definirali pod Formation A
Formation B - Koristi se formacija koju ste definirali pod Formation B
------------------------------------------------------------------------------------
I sad samo imas definirat koji ce znak biti za sta, npr. moja konfig:
Offside Trap - R2+X
Counter Attack - R2+O
Formation A (3-4-3a) - R2+trokut
Formation B (4-5-1a) - R2+kvadrat
[/code]

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
Master liga i treninzi
« Reply #17 on: August 04, 2006, 14:27:14 »
Skužio sam ovo za namještanje zaleða i ne preporuèam koristit... treba imat jeben tajming... inaèe popušiš gol

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
Master liga i treninzi
« Reply #18 on: August 04, 2006, 15:00:52 »
I sad ono što me još zanima je kako usnimiti formaciju i te strategije za stalno... ono stock formation mi traje nemam pojma kolko, valjda do sljedeæeg paljenja igre... ne znam ni ja kak...

Kak da to usnimim i za master ligu i za match mode i za sve?

tuga s juga 12

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
  • PSN ID: TsJ984
Master liga i treninzi
« Reply #19 on: August 04, 2006, 15:16:23 »
Quote from: curki
Quote from: Tuga s juga
igram PES od samih poèetaka i još nekužim kako minjati formacije (formacija A i B). sljedim postupak ali neæe nikako.

pa jel ko može pomoæi? objasniti korak po korak, da pokušam opet.

to bi me nekad spasilo, kad povedem da se povuèem ili kad gubim da napadnem.

to ti se namista u STRATEGY dijelu formacija: kad si u formacijama ajde na Strategy->Manual pa namisti npr. X za Formation A i npr. trokut za Formation B. Onda izadji iz toga i udji u Formation A-> Template i tu promini formaciju na neku napadacku npr.3-4-3 i onda isto to u Formation B samo stavi neku obrambenu formaciju npr.4-5-1.
kad to napravis ajde u igru i stisni start pa ajde na Screen i Strategy Mark postavi na ON. i kad si u igri i npr. gubis stisni R2+X i tamo di su ti imena igraca prikazat ce ti se X,a igraci ce se pritvorit u 3-4-3 fomaciju; ili ako gubis stisni R2+trokut i prikazat ce ti se trokut kod imena a igraci odose u BUNKER :up:  :up:  :up:

hvala! sad mi niko neæe biti ravan. ja sam griješio do sada u tome, kad bi napravio A formaciju, ja bi iša copy to A formation, i u tom je grmu leža zec.  :up:

curki 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Sempre Kaka'
Master liga i treninzi
« Reply #20 on: August 04, 2006, 18:40:02 »
Quote from: Gogy
I sad ono što me još zanima je kako usnimiti formaciju i te strategije za stalno... ono stock formation mi traje nemam pojma kolko, valjda do sljedeæeg paljenja igre... ne znam ni ja kak...

Kak da to usnimim i za master ligu i za match mode i za sve?

to mozes napravit u Edit Mode -> Edit Team pa nadjes npr. Milan onda udjes i izaberes Change Formation i kad to promines izadjes iz edit moda i bit ce ti snimljeno sve kako si napravio...
A mozes i ici na formacije prije matcha i promines sve kako zelis i onda ides na Stock i snimis u neki od onih kvadratica i onda doli na Save i to ti snimi.. Kad oces to loadat opet odes na Stock i onda na Load i loada ti formaciju i onda prisnimis onu iz kvadratica na svoju

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
Master liga i treninzi
« Reply #21 on: August 05, 2006, 20:57:11 »
Ok, hvala Curki  :super:

ge4ce

Re: Master liga i treninzi
« Reply #22 on: August 13, 2006, 21:49:42 »
Skužio sam ovo za namještanje zaleða i ne preporuèam koristit... treba imat *eben tajming... inaèe popušiš gol

Ali ako imas dobar timing, jaaaaaako korisno, pogotovo protiv igraca koji znaju jedino igrat' PES na nacin da stalno pritiscu trokut ili L1+trokut...

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #23 on: August 15, 2006, 01:20:50 »
Da, veæ sam lagano nauèio, sad komp puši foru skoro svaki put... al nekako to ne koristim èesto jer ne volim da mi se igra bazira na tome... samo kad je baš oèigledno da æe dodat...

ge4ce

« Reply #24 on: August 15, 2006, 08:25:59 »
Pa da, ja isto koristim samo kad je ocigledno da ce dodati loptu u for, nema smisla stalno pokusavati jer moze biti opasno.
Taj "potez" najvise koristim kad zeznem nesto u napadu, protivnik krene u kontru, a meni fali igraca u obrani.
U tom slucaju preuzmem kontrolu nad posljednjim igracem svoje obrane, i rucno ga izvucem prema naprijed negdje u isto vrijeme kad postavim offside zamku, jer mi komp cesto ostavi tog zadnjeg i zamka ne uspije. Nije lagano za pocetnike, ali nije ni tako tesko ako se naucis.

« Last Edit: August 15, 2006, 08:48:44 by ge4ce »

Gogy 11

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #25 on: August 15, 2006, 15:07:39 »
Dobro ne mogu se nazvat poèetnikom, igram još tamo od ISS-a  :D samo što ja nikad nisam koristio te strategije i te stvari...

Traxxtor™ 11

• CROPES-ovac od 2006
Odg: Master liga i treninzi
« Reply #26 on: August 15, 2006, 15:43:04 »
mene kod te offside zamke zna zeznut da mi se vezni igraè (dmf ili cmf) zna vratit u obranu i kad ja stisnem offside trap obrambeni igraèi krenu naprjed i sve dobro naprave, ali taj vezni nema osjeæaj za offside i on ostane iza i zezne stvar :ljutic:

ge4ce

« Reply #27 on: August 15, 2006, 16:34:34 »
Zna se dogodit', ali zato to mozes ublaziti ako rucno izvuces igraca za kojeg mislis da bi mogao zeznuti zaledje (najcesce to napravi onaj koji je licem okrenut prema svom vlastitom golu, a jos se k tome nalazi u blizini linije obrane).

Gogy, malo sam se pogresno izrazio, nisam mislio reci da si pocetnik u PES-u opcenito, nego samo to da svatko ko tek pocinje koristiti offside trap moze to nauciti nakon odredjenog vremena. :)

mtkalec

« Reply #28 on: January 10, 2007, 15:12:40 »
CB overlap:
centralni obrambeni prelazi u fazu napada,(to je obicno libero)prikljucuje se kad imas kontinuirani napad,
kao sto su nekad igrali matthaus i sammer u reprezentaciji elfa