Author Topic: eFootball PES 2021 Season Update  (Read 1668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zlac 36

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
eFootball PES 2021 Season Update
« on: September 15, 2020, 14:04:56 »
Evo launch trailer

PS. Kranči, nemoj gledati :D

Kranči 14

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: eFootball PES 2021 Season Update
« Reply #1 on: September 15, 2020, 17:25:49 »
Zašto ne.. fora mi je kako su uspjeli ubaciti ove iconic momentse.

Samo što ja to sigurno neću igrati, jer po ovom traileru - ovi neki potezi, dodavanja, udarci nemaju veze s nogometom.

Pezer 12

• CROPES-ovac od 2010
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #2 on: December 20, 2020, 13:29:09 »
Vidim nema tema, pa cu pitat odmah ovdje, kupio sam sinoc ipak PES, nakon dugo godina, al sam ispao skroz iz ovog svega...
Koji patch je trenutno najbolji i najstabilniji?
Nasao sam ovaj neki SmokePatch, AndriPatch, ali ne znam za koji posegnuti..

Ima li mozda nekim cudom i neki sa HNLom?

zlac 36

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #3 on: December 20, 2020, 16:51:10 »
Za sad ništa s HNL-om ... mogao bi biti solidan HNL kad ekipa s Balkan Pes Boxa dovrši svoj patch za 2021 :)

Smoke zna često biti overkill (kvantiteta iznad kvalitete), za Andri nikad čuo :)  Uglavnom, za sad mi se čini da baš i nema tutto-completto patcheva za koje bi se reklo da je sve riješeno i da se u 2021. samo čeka na update sa zimskim transferima. Možda Smoke? Velim, ne znam točno.

Konami je s current genom dosta toga zakomplicirao oko editinga, naročito zbog učestalih data packova koji dodaju ozbiljne stvari u igru (ponekad i nove lige) pa s patchevima često trebao počinjati ispočetka ... ove godine ni Covid-rusvaj s počecima sezona po ligama nije baš pomogao.

Ako ti je do maksimalne kvalitete, skini Evo-Web patch (aktualna verzija 2.0) - bit će još updateova tijekom nadolazećih mjeseci koji će ti vrlo vjerojatno shebati ML sejvove (znam da još planiraju licencirati classic ekipe i dodavati classic igrače, možda još i poneku UCL ekipu), PLA (latin america) i PAS (asia) lige su i dalje fejk (tako će vjerojatno i ostati). Ali velika većina ostalog je licencirana i na vrhunskoj je kvaliteti. I jako paze da ostane online kompatibilan. 

ICMP patch (koristi Evo Web patch kao osnovicu) bi mogao uključivati i J-League umjesto PAS i neku dodatnu američku ligu umjesto PLA, ali ni oni još nisu gotovi ... imaš ih isto na Evo web forumu.

Pezer 12

• CROPES-ovac od 2010
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #4 on: December 20, 2020, 20:36:09 »
Hvala na iscrpnom odgovru, al nisam mogao cekati pa sam skinio smoke patch i zasad djeluje dobro, za igrajje ML sasvim okej..
A pratit cu onda razvoj tog Balkan PESa za HNL

matej19921992 0

• CROPES-ovac od 2021
  • PSN ID: M92
« Reply #5 on: January 11, 2021, 17:38:11 »
bok, da li se u pes2021 za PS4 mogu ubaciti stadioni?