Author Topic: eFootball PES 2020 novosti  (Read 17766 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: eFootball PES 2020 novosti
« Reply #45 on: September 13, 2019, 10:06:08 »
Meni na mom smeću od kompa full verzija radi glađe od demo :D

Dojmovi

Demo sam igrao protiv CPU i ljudi (uglavnom uživo) i bio je dobar. Neki blagi napredak u fizci lopte i igrača u odnosu na 19 i bolji AI. Malo više odbijanja lopte pa onda i random stvari. Dodane neke fora animacije i presjecanja lopte. Čudan sustav faula i ekipu je jako nerverila što je 2 puta x namjerni faul ili oduzimanje lopte. Dakle iste kontrole za 2 različite komande  :zbunjen:

Najprije sam mislio da FIFA frend griješio onda mi je pokazau u onoj listi naredbi u igri i fakat je tako. Samo što ja imam takav način postavljanja da u pravilu uzmem loptu dok on meni često radi faul.
Mene samo nerviraju šutevi glavom. Nikako da ih savladam.
Također učimo se na novu kameru. Samo što isključimo angle jer u protivnom ista nekad jako kasni.

Punu verziju zasad samo protiv CPU i online 2 tekme.
Da, imam dojam da je malo "ispeglanije" i malo brže u odnosu na demo. No sviđa mi se. Vidjeti ću protiv ekipe. Čak mi je fora igrati protiv CPU jer se sada vidi velka razlika dali igraš protiv Liverpoola ili Gjire.

U subotu je plan sa ekipom pa javim dojmove.

Večina mojeg igranja PES-a je sa ekipom. Možda nastavim igrati ML koji sam pokrenuo samo da vidim cut scene. Fora je samo mi fali da osim muzike neko izgovara one preodređene rečenice. Pa to se moglo na GTA u ranim 2000. a ovdje ne mogu  :spank:

EDIT: Online je zasad još uvijek na PC nepostojeći. Svi igraju na plejki valjda :D
« Last Edit: September 13, 2019, 10:40:22 by plavi08 »

Cuky 48

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #46 on: September 15, 2019, 13:23:10 »
EDIT: Online je zasad još uvijek na PC nepostojeći. Svi igraju na plejki valjda :D

Meni je ovo osobno dovoljan razlog da ne kupim igru. Offline mi brzo dosadi jer imam dojam da je nakon 20-30 utakmica poslije sve više-manje samo randomizirano ponavljanje već viđenog. PES 16 sam igrao uglavnom online, 17 i 18 preskočio, 19 probao i nije me se dojmio dok online nije bilo nikog. Demo za 20 sam probao, čini se ok, ali realno ako ću igrati offline mogu čekati i pirate... a s obzirom da je online tako loše, ne isplati mi se kupovati kad neću igrati. Čuvati novce za nakon dugo FM probati

allien 11

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #47 on: September 15, 2019, 14:59:03 »
da, ni ja ne želim kupiti s obzirom da na onlineu nema igrača. zbog toga sam prošle godine uzeo fifu i to se pokazalo kao najgora kupovina ikad (ukratko: ima game breaking bugova više nego ijedna igra koju sam ikad igrao, ne kužim zašto ljudi to smeće uopće igraju - nije valjda da su se samo meni ti bugovi na redovnoj bazi manifestirali?!) tako da ove godine neću uzet ni fifu ni pes. možda se jednom odlučim kupit playstation pa ću onda igrat pes na njemu, ali zasada ništa od toga...

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #48 on: September 16, 2019, 12:48:28 »
Da. Online na kompu je takav kakav je. Meni osobno ni ne treba jer igram na tjednoj bazi sa ekipom uživo. A od kad je PES na Steamu kupujemo redovno da se ne zezamo sa bakinim kolačićima .

Iz nekog razloga u subotu kod frenda nije prolazio live update (transferi). Skine na 5% i baci neki random error. Probao izbrisati file iz Program Data pa ponovo da skine no ne pomaže. Možda se složi samo od sebe do sljedeći put. No ako netko ima ideju neka viče.

zlac 34

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #49 on: September 16, 2019, 14:11:55 »
Čini se kao bug koji se ne javlja svima ... vjerojatno ne gine čekanje nekog službenog patcha

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #50 on: September 17, 2019, 13:06:42 »
Pa kakvi programeri rade u tom KONAMI-ju  :magare:
« Last Edit: September 17, 2019, 13:10:51 by plavi08 »

allien 11

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #51 on: September 17, 2019, 13:47:48 »
omg, ne znam zašto uopće javno objašnjavaju da su bili nesposobni to implementirati kako spada već se hvale time kako su umjesto kvalitetnog rješenja odabrali, kako bi jedan moj profesor rekao, "rusko rješenje" xD

zlac 34

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #52 on: September 18, 2019, 09:31:14 »
O Bože :( Ne znam da li ih na konzolama nešto limitira po tom pitanju, ali da ne PC-u ne mogu ukloniti 3. dres ... bullshit :)

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #53 on: September 18, 2019, 10:11:27 »
Baza im ne podržava kaskadno brisanje i jbg   :magare:

Ili im framework automatski generira kod a brisanje tog koda je sizifov posao.

Otpustili developera koji je znao brisati stvari. Sada mogu samo dodavati.

Možda sve od navedenoga  :lol2:

plavi08 29

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #54 on: September 18, 2019, 14:14:02 »
Hello, PES fans.

You have spoken loud and clear about the PES 2020 gameplay, and we have listened.
There were a lot of interesting points that were raised by you, so we wanted to take in everything we could before giving you feedback.
We apologise that it took us some time, but we’re finally ready to give you some feedback on this topic.
This is probably the longest post since we started this page, so get ready for some reading.

Let’s start with what actually changed between the Demo version and the final product.
Basically, we were focused on fixing the things that were deemed as bugs by the gameplay team.
One example of a bug that got fixed is how the fouls were being judged.
We noticed some fouls that were being judged in the Demo would not be considered as fouls in real life.
Since we always strive to make PES as close to real life football as possible, we did our best to make the judge better at defining which plays should be considered as fouls and which one were not.

As with the example above, many bugs were fixed in between the Demo version and the final product.
Thus, it would not be viable to revert the gameplay back to the Demo version, because that would mean that all the bugs that were originally fixed would arise again.
We’re sorry if this sounds disheartening to some of you, but we wanted to make this clear to everyone.

As the PES dev team, our main focus is to constantly search for the optimum play experience and game balance.
Through this page we were able to hear the fans’ voices, and your input was invaluable for us to understand what each one thinks is “real football”.
Aside from this page, we take into account many other sources, including factual data from everyone playing PES (ex. number of matches, goals scored, fouls judged, types of dribbles executed, etc.).
All this information is being compiled and analysed by our team to ensure that we can find the best gameplay possible.

Having said all that, we will be bringing some gameplay changes by the end of October:

1. Better player reaction to loose balls
We will be improving how players react to loose balls, ensuring that they will do their best to try and gain possession.
This will ensure an exciting gameplay for 1 vs 1 duels in the sidelines or the battle for the ball in the penalty box.

2. Better positioning of the defense line and midfield line
Some people pointed out that there was a gap between the defense line and the midfield line, which allowed killer passes to reach the foward attackers with ease.
We noticed that this resulted in a fast-paced game, since it was possible for the ball to reach the front lines with only a few passes.
With the fix, it will become harder for the ball to reach the attackers, so constructing the play will be more important during matches.
As a result, the pace of the game will come closer to reality.

This is just the beginning of our long journey to make PES the best football game ever.
We would like to take this opportunity to thank every single one of you who took your time to give us feedback on the gameplay.
Sometimes we may not be able to please everyone, but be assured that we always try our best to provide all of you with an awesome experience.
Please continue giving us your feedback on the gameplay (and other aspects too).

As you see, we may take some time to check them all, but we will eventually get around to it. 💡

Izvor:PES Development Team - En (Facebook)
« Last Edit: September 18, 2019, 14:18:33 by plavi08 »

allien 11

• CROPES-ovac od 2009
« Reply #55 on: September 18, 2019, 15:28:09 »
O Bože :( Ne znam da li ih na konzolama nešto limitira po tom pitanju, ali da ne PC-u ne mogu ukloniti 3. dres ... bullshit :)

pretpostavljam da ih ništa ne limitira već su samo pri planiranju implementacije zaboravili na to da postoje timovi koji nemaju treći dres pa bi sad naknadno uvođenje mogućnosti da neki tim ima samo dva dresa iziskivalo dosta promjena u implementaciji, a ne isplati im se s time tolko zajebavat kad ionako velika većina klubova ima 3 dresa pa su onda izveli ovo glupo rješenje sa postavljanjem prvog dresa na mjesto trećeg

zhabar 12

• CROPES-ovac od 2007
« Reply #56 on: September 18, 2019, 21:03:25 »
Od svih sportskih simulacija nogomet postaje najveci trash. Obje simulacije su predvidive nakon 5-6 utakmica. Igrao sam 3-4 online pes-a 2020. Jako lose, kao da se tenkovi vuku po terenu. Vazno je tko ce pokupiti koju licencu. Preskacem mislim ovu godinu, trebali su samo napraviti update momcadi i to je to.

Cuky 48

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #57 on: September 18, 2019, 21:33:27 »

pretpostavljam da ih ništa ne limitira već su samo pri planiranju implementacije zaboravili na to da postoje timovi koji nemaju treći dres pa bi sad naknadno uvođenje mogućnosti da neki tim ima samo dva dresa iziskivalo dosta promjena u implementaciji, a ne isplati im se s time tolko zajebavat kad ionako velika većina klubova ima 3 dresa pa su onda izveli ovo glupo rješenje sa postavljanjem prvog dresa na mjesto trećeg

Ne znam kakva je razlika između PES 16 i PES 20, ali na PES 16 se moglo bez  problema dodavat i uklanjat dresove.

zlac 34

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #58 on: September 18, 2019, 23:07:25 »
Ma isti je sustav, offline na PC-u bi sigurno radilo. Jedino da nije neko ogranicenje vezano uz online ili konzole.