Author Topic: Europska liga 2018./2019.  (Read 1136 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Europska liga 2018./2019.
« on: September 14, 2018, 21:48:42 »
1. kolo


Europska liga - sezona 2018/2019


Koristite ovaj topic samo za stavljanje parova!
Editiranje postova zabranjeno!


20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF
20.09. 18:55   Lazio - Apollon
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht

mone 8 7

  • CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
  • Super,super Frank
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #1 on: September 15, 2018, 11:09:28 »
20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar x
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08 1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana 1
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF 1
20.09. 18:55   Lazio - Apollon 1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt 1
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE x
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea 2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow x
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec 1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege 1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers 1

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich 1
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla 1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg 1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce 1
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan 2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg x
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen x
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis 1
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg 1
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux 2
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag 1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht 2

allien 10

  • CROPES-ovac od 2009
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #2 on: September 15, 2018, 16:42:24 »
20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar 2
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08 1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana 1
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF x
20.09. 18:55   Lazio - Apollon 1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt x
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE 2
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea 2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow 2
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec 1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege 1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers 1

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich 2
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla 1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg 1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce 2
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan 2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg 2
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen 2
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis x
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg 1
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux 2
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag 1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht x

dinamovac 2

  • CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2015
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #3 on: September 15, 2018, 21:17:38 »
20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar 2
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08 1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana 1
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF 1
20.09. 18:55   Lazio - Apollon 1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt 1
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE 2
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea 2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow x
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec 1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege 1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers 1

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich x
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla 1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg 1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce 1
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan 2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg 2
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen x
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis x
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg x
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux x
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag 1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht 2

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #4 on: September 18, 2018, 13:06:25 »
20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar X
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08 1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana 1
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF 1
20.09. 18:55   Lazio - Apollon 1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt 1
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE X
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea 2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow 2
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec 1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege 1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers 1

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich X
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla 1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg 1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce X
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan 2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg 2
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen 2
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis X
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg 1
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux X
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag 1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht 2

plavi08 28

  • *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #5 on: September 20, 2018, 12:18:40 »
20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar 2
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08 1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana 1
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF 1
20.09. 18:55   Lazio - Apollon 1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt 1
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE 2
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea 2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow 2
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec 1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege 1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers x

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich 1
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla 1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg 1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce 1
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan 2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg x
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen 2
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis 2
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg 1
20.09. 21:00   Slavia Prag -Bordeaux 2
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag 1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht 2

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #6 on: September 20, 2018, 22:54:59 »
Rezultati 1. kola


Europska liga - sezona 2018/2019




20.09. 18:55   Akhisar Belediye - Krasnodar   0:1   2
20.09. 18:55   Besiktas - Sarpsborg 08   3:1    1
20.09. 18:55   Dynamo Kiev - FC Astana    2:2    X
20.09. 18:55   Genk - Malmo FF    2:0    1
20.09. 18:55   Lazio - Apollon    2:1    1
20.09. 18:55   Marseille - Eintracht Frankfurt    1:2    2
20.09. 18:55   MOL Vidi - BATE    0:2    2
20.09. 18:55   PAOK - Chelsea    0:1    2
20.09. 18:55   Rapid Vienna - Spartak Moscow    2:0    1
20.09. 18:55   Rennes - Jablonec    2:1   1
20.09. 18:55   Sevilla - Standard Liege    5:1    1
20.09. 18:55   Villarreal - Rangers    2:2    X

20.09. 21:00   AEK Larnaca - Zurich    0:1    2
20.09. 21:00   Arsenal - Vorskla    4:2    1
20.09. 21:00   Celtic - Rosenborg    1:0    1
20.09. 21:00   Dinamo Zagreb - Fenerbahce    4:1    1
20.09. 21:00   Dudelange - AC Milan    0:1    2
20.09. 21:00   FC Kopenhagen - Zenit Petersburg    1:1    X
20.09. 21:00   Ludogorets - B. Leverkusen    2:3    2
20.09. 21:00   Olympiakos - Betis    0:0    X
20.09. 21:00   RB Leipzig - Salzburg    2:3    2
20.09. 21:00   Slavia Prag - Bordeaux    1:0    1
20.09. 21:00   Sporting - Qarabag    2:0    1
20.09. 21:00   Trnava - Anderlecht    1:0    1

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #7 on: September 29, 2018, 12:01:10 »
2. kolo


Europska liga - sezona 2018/2019


Koristite ovaj topic samo za stavljanje parova!
Editiranje postova zabranjeno!


04.10. 16:50   FC Astana - Rennes

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca
04.10. 18:55   Betis - Dudelange
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets

04.10. 21:00   Apollon - Marseille
04.10. 21:00   BATE - PAOK
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye

mone 8 7

  • CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
  • Super,super Frank
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #8 on: October 03, 2018, 19:17:39 »
04.10. 16:50   FC Astana - Rennes 1

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos 1
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb x
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 1
04.10. 18:55   Betis - Dudelange 1
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen x
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava x
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal 2
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig 2
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic x
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting 2
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag 1
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets x

04.10. 21:00   Apollon - Marseille 2
04.10. 21:00   BATE - PAOK x
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi 1
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio x
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev 2
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla 2
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas 2
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna 1
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk 2
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal x
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye 1

allien 10

  • CROPES-ovac od 2009
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #9 on: October 03, 2018, 19:27:55 »
04.10. 16:50   FC Astana - Rennes 2

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos  1
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb  x
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 1
04.10. 18:55   Betis - Dudelange 1
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen 1
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava 1
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal 2
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig x
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic 2
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting 2
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag 1
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets x

04.10. 21:00   Apollon - Marseille 2
04.10. 21:00   BATE - PAOK 2
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi 1
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio x
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev 2
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla 2
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas 2
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna x
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk 2
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal 2
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye 1

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #10 on: October 03, 2018, 21:44:21 »
04.10. 16:50   FC Astana - Rennes 2

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos  1
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb  1
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 1
04.10. 18:55   Betis - Dudelange 1
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen X
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava 1
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal 2
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig 2
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic 1
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting 2
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag 1
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets X

04.10. 21:00   Apollon - Marseille 2
04.10. 21:00   BATE - PAOK 2
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi 1
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio 2
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev 2
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla 2
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas 2
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna 1
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk 2
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal X
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye 1

plavi08 28

  • *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #11 on: October 04, 2018, 10:25:07 »
04.10. 16:50   FC Astana - Rennes 2

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos  1
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb  2
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 1
04.10. 18:55   Betis - Dudelange 1
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen 1
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava 1
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal 2
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig 2
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic x
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting 2
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag 1
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets 2

04.10. 21:00   Apollon - Marseille 2
04.10. 21:00   BATE - PAOK x
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi 1
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio 1
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev 2
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla 2
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas x
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna 1
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk x
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal 2
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye 1

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #12 on: October 09, 2018, 21:20:53 »
Rezultati 2. kola


Europska liga - sezona 2018/2019





04.10. 16:50   FC Astana - Rennes   2:0    1

04.10. 18:55   AC Milan - Olympiakos   3:1    1
04.10. 18:55   Anderlecht - Dinamo Zagreb   0:2    2
04.10. 18:55   Bayer Leverkusen - AEK Larnaca    4:2   1
04.10. 18:55   Betis - Dudelange    3:0    1
04.10. 18:55   Bordeaux - FC Kopenhagen    1:2   2
04.10. 18:55   Fenerbahce - Trnava   2:0    1
04.10. 18:55   Qarabag - Arsenal   0:3    2
04.10. 18:55   Rosenborg - RB Leipzig    1:3    2
04.10. 18:55   Salzburg - Celtic    3:1    1
04.10. 18:55   Vorskla - Sporting    1:2    2
04.10. 18:55   Zenit Petersburg - Slavia Prag    1:0    1
04.10. 18:55   Zurich - Ludogorets    1:0    1

04.10. 21:00   Apollon - Marseille   2:2   X
04.10. 21:00   BATE - PAOK    1:4    2
04.10. 21:00   Chelsea - MOL Vidi    1:0    1
04.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Lazio    4:1   1
04.10. 21:00   Jablonec - Dynamo Kiev   2:2   X
04.10. 21:00   Krasnodar - Sevilla    2:1   1
04.10. 21:00   Malmo FF - Besiktas    2:0    1
04.10. 21:00   Rangers - Rapid Vienna    3:1    1
04.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Genk   3:1   1
04.10. 21:00   Spartak Moscow - Villarreal    3:3   X
04.10. 21:00   Standard Liege - Akhisar Belediye    2:1   1

Kranči 11

  • *
  • CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #13 on: October 09, 2018, 21:23:22 »
3. kolo


Europska liga - sezona 2018/2019


Koristite ovaj topic samo za stavljanje parova!
Editiranje postova zabranjeno!


25.10. 18:55   AC Milan - Betis
25.10. 18:55   AEK Larnaca - Ludogorets
25.10. 18:55   Anderlecht - Fenerbahce
25.10. 18:55   Dudelange - Olympiakos
25.10. 18:55   FC Kopenhagen - Slavia Prag
25.10. 18:55   Qarabag - Vorskla
25.10. 18:55   RB Leipzig - Celtic
25.10. 18:55   Salzburg - Rosenborg
25.10. 18:55   Sporting - Arsenal
25.10. 18:55   Trnava - Dinamo Zagreb
25.10. 18:55   Zenit Petersburg - Bordeaux
25.10. 18:55   Zurich - Bayer Leverkusen

25.10. 21:00   Besiktas - Genk
25.10. 21:00   Chelsea - BATE
25.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Apollon
25.10. 21:00   Jablonec - FC Astana
25.10. 21:00   Marseille - Lazio
25.10. 21:00   PAOK - MOL Vidi
25.10. 21:00   Rangers - Spartak Moscow
25.10. 21:00   Rennes - Dynamo Kiev
25.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Malmo FF
25.10. 21:00   Sevilla - Akhisar Belediye
25.10. 21:00   Standard Liege - Krasnodar
25.10. 21:00   Villarreal - Rapid Vienna

plavi08 28

  • *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
Re: Europska liga 2018./2019.
« Reply #14 on: October 24, 2018, 23:20:14 »
25.10. 18:55   AC Milan - Betis  1
25.10. 18:55   AEK Larnaca - Ludogorets  1
25.10. 18:55   Anderlecht - Fenerbahce  x
25.10. 18:55   Dudelange - Olympiakos  2
25.10. 18:55   FC Kopenhagen - Slavia Prag  1
25.10. 18:55   Qarabag - Vorskla  1
25.10. 18:55   RB Leipzig - Celtic  1
25.10. 18:55   Salzburg - Rosenborg  1
25.10. 18:55   Sporting - Arsenal  2
25.10. 18:55   Trnava - Dinamo Zagreb 2
25.10. 18:55   Zenit Petersburg - Bordeaux  x
25.10. 18:55   Zurich - Bayer Leverkusen  2

25.10. 21:00   Besiktas - Genk   1
25.10. 21:00   Chelsea - BATE  1
25.10. 21:00   Eintracht Frankfurt - Apollon   1
25.10. 21:00   Jablonec - FC Astana  2
25.10. 21:00   Marseille - Lazio   2
25.10. 21:00   PAOK - MOL Vidi  x
25.10. 21:00   Rangers - Spartak Moscow  1
25.10. 21:00   Rennes - Dynamo Kiev   2
25.10. 21:00   Sarpsborg 08 - Malmo FF x
25.10. 21:00   Sevilla - Akhisar Belediye  1
25.10. 21:00   Standard Liege - Krasnodar  2
25.10. 21:00   Villarreal - Rapid Vienna  1