Author Topic: Igre općenito  (Read 402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
Igre općenito
« on: August 24, 2018, 18:47:22 »
Da baš ne otvaramo za svaku igru posebnu temu, pogotovo što ne igramo svi sve igre, a malo nas je tu aktivnih ili poluaktivnih...

Uglavnom, ne znam je li to samo zbog nostalgije ali našao sam si novu "go-to" igru kad želim nešto odigrati nabrzaka prije izlaska/spavanja/odlaska na posao. A to je Crash Bandicoot: N'Sane Trilogy
https://store.steampowered.com/app/731490/Crash_Bandicoot_N_Sane_Trilogy/

Ukratko, tri originalne Crash Bandicoot igre sa Play Stationa sa kraja 90-ih odrađene iznova u lijepoj grafici i sa novim zvukovima i animacijama. Nivoi su također odrađeni iznova ali su jako jako jako pazili da se pridržavaju originalnih, ako sam dobro shvatio čak su koristili i originalne assete kako bi geometrija nivoa bila što sličnija originalima.

Koju od 3 igre želite igrati birate u glavnom meniju unutar igre, a zadržane su i razlike između 3 igre koje su postojale u originalu. Npr. u 1. igri Crash ne može uklizavati ili skočiti pa udariti trbuhom, dok u kasnijima to može i sl. Najveća razlika u odnosu na originale je u tome što se sve 3 igre mogu prelaziti kao Crash Bandicoot ili kao Coco Bandicoot (Crashova sestra) koja je u originalima bila igriva samo na nekoliko nivoa u 3. igri.

Uglavnom, od mene igra ima veeeeeeliku preporuku

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
Re: Igre općenito
« Reply #1 on: August 24, 2018, 21:41:49 »
imao sam ju na plejki i, sta ja znam, nije mi ju se dalo cak ni prec do kraja. kolko god svi mi iz tog doba voljeli te igre, i visili na njima dan i noc, nije to vise to. Sve remastere rade uz minimalne dodatke a to u danasnje vrijeme brzo dosadi. uglavnom, ovih 40 ojrica je puuuno previse. na plejki je u mjesec dana pala vrijednost za vise od 50%. Mozda ako odrade CTR i to multiplayer, mozda tad nesto i zarade. Ista stvar ce bit sa Spyrom ciji je izlazak odgodjen.

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #2 on: August 24, 2018, 22:05:18 »
a dobro, ja ju nisam platio 40€ nego 18... cdkeys rula po tom pitanju :)

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #3 on: October 18, 2018, 12:09:41 »
evo jedna igra koja je trenutno u Early Access i još oko mjesec dana dostupna je po 25€ nakon čega će sa novim updateom 14.11. i cijena skoknuti na 35€ dok će puna igra biti 45€. Radi se o novom nastavku talijanskog studija Kunos Simulazioni, a igra je Assetto Corsa Competizione. Igra trenutno u verziji 0.2 sadrži dva igriva automobila: Lamborghini Huracàn GT3 i Bentley Continental GT3, te dvije staze: Nurburgring i Missano.

Slijedećeg mjeseca stiže nova verzija koja će osim promjena na igri donijeti i novi igrivi sadržaj: BMW M6 GT3 i stazu Paul Richard.

Igra bi trebala službeno izaći u Q1 iduće godine, a sadržati će kompletnu 2018. sezonu Blancpain GT Serije. To znači svi OVI auti te 10 staza. Tokom ljeta iduće sezone objaviti će i besplatni DLC sa 2019. sezonom