Author Topic: PES 2018 online(PS4) - Rasprava  (Read 1556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
PES 2018 online(PS4) - Rasprava
« on: December 16, 2017, 23:06:42 »
Pozdrav forume.
Evo i ja po prvi put u zivotu odlucio kupiti konzolu, dobro imao sam PS1, ali to tad nije bila moja odluka, kasnije je gaming bio iskljucivo bio preko PCa, sad izletila dobra ponuda za uzet PS4, a posto je laptop svejedno postao slab za gaming, činilo se kao odlična opcija.

Nova konzola i razmisljanje o povratku na PES :D pa reko da se javim na stari forum gdje je i pocelo moje prvo online igranje neke igre(uz COD2) ovdje se zaigrao PES6..

Ima li ljudi koji igraju PES na PS, da bacimo neki turnir ili nesto barem?

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
Re: PES 2018 online(PS4) - Rasprava
« Reply #1 on: December 17, 2017, 15:41:32 »
Ja sam skinuo pes lite. My club je djabe. Posto imam pes na pc necu ni kupovat za ps4 ove godine. Uglavnom, hebe me konekcija za ps. Stalno je na nat type3. Cekam da mi stigne router da mogu zice pokopcat jer sam na wifiu pa mi mozda zato veza banana.
Uglavnom, preskup je za ps4 pa cu uopce razmislit za iducu godinu. Ali ako slucajno imas afiniteta za ufc tu se mozemo pofajtat :D

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #2 on: December 17, 2017, 15:48:27 »
Ja sam "sportski" gaming tip hahaha..
Jedini plan je imat PES/FIfu, NBA i UFC :D

Iako znam da UFC 3 izlazi u drugom mjesecu, pa mi malo glupo da sad kupujem 2..
NBA cu sigurno kupiti i ostaje mi dvojba PES/FIFA, citam da je PES u samom gameplayu bolji, ali da je online s*anj, da su modovi za SP i dalje s*anj.
Pa je plan skinuti tu Lite verziju koja ima MyClub ako se ne varam i ima exibition match za offline, pa da PES imam za igranje s frendovima ovako i probat malo online. 2011. sam presao na Fifu, ali do 2015., nakon toga zbog loseg kompa ni jedno ni drugo nisam igrao, ali za samo offline igranje(Career mode isl) Fifa se cini bolja, a i online(FUT i sl.) također.
Ali moram prvo isprobat i jedno i drugo :D

Inače kupio sam PS4 nenadano, trenutno u stanu nemam tv za njega(studentski zivot) ali idem doma za 2-3 dana, a i kad se vratim ovamo moci cu nastavit igrat, pa ako kupim UFC javim ti se, a i za PES, ako rijesis to

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #3 on: December 17, 2017, 17:57:02 »
Ufc3 je takva katastrofa da je to zalosno i spominjat. Igrao sam betu kad je bila dostupna i sa zadovoljstvom cu ostat na dvojci. Ako netko moze usrat to je EA. Nije im prvi put xD
Nba 2k18 (ne nba live) imam i mogu ti rec da je to cisto savrsenstvo od igre.
Pes je standardno online los. Isplati ga se kupit jedino radi offlinea i samaranja s ekipom. Ako ti treba preporuka oko igri, pojasnjenja za ps plus slobodno so javi

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #4 on: December 17, 2017, 18:07:04 »
Da, na nba 2k sam i mislio.. to sam igrao i na pcu i to igram kod frenda jedino, ufc 2 sam isto igrao, jedino je dvojba pes/fifa, al izgleda ce se ipak FIFA kupit.

PS+ sam dobio tri mjeseca uz play pa cu isprobati..
Vidio sam da neki spominju kao da pravim psn US, a ne hrv,bih isl jer je isplativije, jel to istina?
EDIT: eh da, zanima me razlika između digitalnih igara i ovih na dvdu? Koja je prednost dvda? Neki kazu digital ne možeš prodati, ali vidim puno oglasa po njuskalu i olx(bih) da prodaju digitalne igre. U startu su jeftinije, a koliko vidim, jednako zauzimaju i na disku(nakon instaliranja obrisem ono sto ne treba)
« Last Edit: December 17, 2017, 18:10:24 by Pezer »

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #5 on: December 17, 2017, 20:46:18 »
igro sam fifu demo i mogu ti rec da mi se onaj journey stvarno dopao. iako je kratko trajao. samo sto se ja ne mogu priviknut na gameplay jer je tu PES miljama ispred. doslovno. tak da fifu cu jos manje uzimat.

PSplus ti je obavezan za online igranje. i sve igre koje skines preko ps plus popusta (imas i mjesecne besplatne. prva aktivacija ti daje 6 besplatnih, poslije su 4 mjesecno) onog trena kad istekne vise ih ne mozes igrat. Lukavo? jako :D ali godisnja se isplati. pogotovo sad. na popustu je do sutra, 328kn ako se ne varam.

Sto se tice US acca ne znam iskreno, prvi glas. Cijenovno nije, jer je US i GB ps+ skuplji od naseg. A jesu li tu u pitanju neke druge beneficije ne znam.

NNe mozes digitalnu prodat osim ako prodaje acc. Tj ima šema, ali to je vec druga sfera. U pitanju je share acca, primarni-sekundarni. Na taj nacin se i prodaju igre na njuskalu i slicno. Za sad se jos nisam upusto u to. a DVD ipak mozes riješit ili zamijenit kad predjes il ti dopizdi ili ti se ne svidi igra. I bitna stvar - onog trena kad skines original foliju u kojoj dolaze cijena ti pada za 100injak kn. Igrao ti ili ne.

Ja sam uzeo prije 2mj ps pro. i mogu ti rec da mi je to najbolja investicija u zivotu. znaci plejka je cudo.

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #6 on: December 17, 2017, 21:19:27 »
E ta fora sa primarni-sekundarni sam citao, ali gledam prodaju ljudi primarni skuplje, sekundarni jeftinije, to znaci da ce mi samo dati zapravo sifru od svog acca ako kupim, ne mogu ja doslovno igru sebi instalirat? Iako oni pisu igram sa svojim profilom(skupljam trofeje i sl.).

To za PS+ isto znam, i sigurno je plan imati, iako sad nakon kupovine playa, plan je uzet 2-3 igre i jos jedan gamepad, pa necu i ps+ sad uzimat, jer imam 3 mjeseca za iskoristit sto sam dobio, kad to iskoristim onda cu uzet za dalje :D

Znam i to za igre. Dosle su mi uz PS 4(COD WW2, Driveclub,Ratchet&Clank i Horizon Zero Dawn), ali osim CODa nijedna nije na nekoj cijeni, a meni se nijedna ne igra, pa sam ih prodao odmah zapakirane u paketu haha, za te novce si budem uzeo neku koju cu igrati.

ma necu pozaliti sigurno sto sam uzeo konzolu. Uvijek sam bio na PCu, a i ono dok sam bio dijete(do srednje skole) kupili mi PC, "sta ce mi play station", onda kad sam krenuo u srednju "sta ce ti play station nisi vise dijete" opet ostao na PCu hahahha...
Sad sam na faksu, ali napokon malo svojih novaca i morao sam uzet PS :kava:

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #7 on: December 17, 2017, 21:49:50 »
Da. Imas u settingsima plejke opciju - register as primary acc. Ako ti regas neki acc kao primarni na svojoj plejki onda od njega downloadas igre i nastavljas igrat preko svog profila. Isto tako tvoj acc moze netko drugi regat na svojoj konzoli pa povlacit igre od tebe. Genijalna stvar ako imas frenda ili nekog u familiji s kime moze sherat akaunte pa kupite digitalce po pola. Zato su ti primarni acc koje prodaju po oglasnicima skuplji jer mozes igrat sa svog profila. A sekundarni jeftiniji jer ti daju acc preko kojeg ces onda igrat tu igru, a ne preko svog.

Eh, meni je ratchet fantastican. tolko casual a opet zanimljiv. Horizon je iduca koju cu kupit jer je jedna od najboljih u svojoj kategoriji. CoD, i sve slicne igre, meni osobno nisu za konzolu. joya ne moze zamjenit mis nikako.

Samo napomena, posto si, pretpostavljam, uzeo podborku, preporuka je da, ako nemas :D, nabavis eksterni hard. jer ce ti 500gb iscurit za cca 2tjedna :D

edit: prodaj ps+ za cca 150kn i nadodaj 180 za 24mj pretplate :D
« Last Edit: December 17, 2017, 21:52:16 by articoka »

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #8 on: December 17, 2017, 21:57:29 »
Cek kako funkcionira to sa hard diskom, može se na njega install igre i to? I koliko okoprilike mogu igara na 500 giga stavit, moze li stat bar nekih 6-7?
Sumnjam da cu vise koristit, tj fifa,pes i sl ce tu bit stalno a ako se odlucim na nesto tipa cod, samo dok je ne predjem,iako nisam ni ja fan tih igara haha..

I da, kako mislis 24 mjeseca pretplate? Daj upute? Hahah

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #9 on: December 17, 2017, 23:30:42 »
pristekas eksterni hard (isto kao na pc) i na njega rokas igre.
velicina ovisi o igri. racunaj da ti svaka ima instalacijski dio + update za online i, ovisno o igri, dodatne patcheve. cod je sigurno nekih 60gb osnovni dio + online + patchevi. ove novije, zahtjevnije igre, tipa cod, nba, gt imaju oko 75-80 gb. a budi siguran da ces skinut i pokoju besplatnu igru sa ps plusa. namamit ce te i bozicni popusti, novogodisnji, vikend popust., discount igri na ps plusu.. bit ce tu i vikendi kad ti daju cijelu igru na dva dana da isprobas.. kad se zalaufas ispraznit ces novcanik :D

uz plejku si dobio karticu od ps+ za 3mj koja inace kosta 180kn. prodas ju za cca 150. a prek ps storea ti je, jos sutra, na 25% popusta godisnja pretplata za 328kn. pa ako ovu koju si dobio odlucis prodat dodas jos 180kn i kupis si godisnju i miran si :D

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #10 on: December 17, 2017, 23:33:56 »
Ahaa, odlicno to sa hard diskom...
A to, napisao si gore 24 mjeseca pa.me.to zbunilo..
E to je odlična opcija bome, mogao bi to odradit :D

articoka 9

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #11 on: December 21, 2017, 13:08:22 »
Malo sam ju preuredio. Jbni ebay xD
« Last Edit: December 21, 2017, 20:34:34 by articoka »