Author Topic: Call of Duty: WWII  (Read 1294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
Call of Duty: WWII
« on: April 27, 2017, 15:20:12 »
"Call of Duty: WWII upravo je imao službeno otkrivanje na kojemu smo dobili pristojnu količinu detalja o povratku u 2. svjetski rat. Dobar dio informacija bio je poznat već i ranije pa sada samo potvrđujemo – CoD: WWII izlazi 03. 11. ove godine i bit će fokusiran isključivo na eru Drugog svjetskog rata.

U kampanji za jednog igrača preuzet ćemo kontrolu nad najmlađim vojnikom američke 1. pješačke divizije i pratit ćemo njegov vojni put između 1944. i 1945. od obala Normandije, preko Belgije i oslobođenja Pariza pa sve do marširanja na Njemačku. Sledgehammer Games obećava realističan prikaz najvećeg ljudskog sukoba bez ikakvog uljepšavanja, no istovremeno namjerava dostaviti filmsko iskustvo puno adrenalinske akcije i herojstva.

Kao što je i tradicija CoD igara, WWII će osim singleplayer kampanje imati i kooperativnu. U njoj se vraćaju Nazi Zombiji, no konkretni detalji ostavljeni su za E3 sajam. Što se kompetitivnog multiplayera tiče, on će biti smješten na neke od najpoznatijih lokacija u zaraćenoj Europi tijekom 2. svjetskog rata.

Očekuje nas novi sustav kreiranja klasa kroz tzv. Divizije, kao i novi mod jednostavno zvan War, koji će u MP uvesti neku vrstu naracije. Novitet je i Headquaters u sklopu kojega će se igrači družiti jedni s drugima.

Call of Duty: WWII moguće je naručiti već sada – na našem području narudžbe prima Sancta Domenica, autorizirani predstavnik Activision Blizzard Internationala za Hrvatsku.

Preorder vam osigurava pristup privatnom beta testiranju na PlayStation 4 konzoli kasnije ove godine. Igra će biti dostupna u tri verzije – osnovnoj, Digital Deluxe ediciji te Pro Ediciji. Potonje dvije dolaze uz Season Pass čiji sadržaj vjerojatno neće biti otkriven ove godine."

Reveal trailer:

https://youtu.be/D4Q_XYVescc

Neslužbeni zahtjevi za pc :

Minimum System Requirements:
Operating System: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
CPU: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz or FX-6100
RAM: 6 GB
Hard Disk Drive Space: 65 GB
Graphics Processing Unit: nVidia GTX 560 or Radeon R7 260 (+2048MB) or better
DirectX: DX 11

Recommended System Requirements:
Operating System: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
CPU: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz or FX-8350
RAM: 8 GB
Hard Disk Drive Space: 65 GB
Graphics Processing Unit: NVIDIA GTX 960 or Radeon R9 380 (+2048MB)
DirectX: DX 11

« Last Edit: April 27, 2017, 15:46:36 by Dražen™ »

r2csx 18

• *
  • CROPES-ovac od 2005
  • Naj PES: 6
  • Technical support
Re: Call of Duty: WWII
« Reply #1 on: April 27, 2017, 17:41:38 »
samo 2ku, ajde još nekako i 4ku priznam.. ovo ostalo me ne zanima :D

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
« Reply #2 on: April 27, 2017, 20:27:28 »
..tocno to, peglam ovaj remastered i jedino sto fali su serveri, ali ajd sta ces igrat se mora ;) ..a ova nova nek bude upola ko duja i bit ce ok :D 

Kranči 10

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #3 on: April 27, 2017, 20:32:00 »
Već je dovoljno to što je WW2.

dinamovac 1

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2015
« Reply #4 on: April 28, 2017, 17:41:12 »
nek bude SP upola ko u COD 5 i ja zadovoljan :D

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #5 on: April 28, 2017, 20:49:02 »
Ovo u traileru je gameplay,a grafika je fenomenalna po ovome što vidim,stvarno će biti kao da je film :D jedino što moj komp nema ni minimum spec. :(

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #6 on: May 06, 2017, 02:42:24 »
Eh, i dalje se pegla CoD 4 cijele dane. Good old times.

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #7 on: September 29, 2017, 12:56:50 »
« Last Edit: September 29, 2017, 13:06:20 by Dražen™ »

Kranči 10

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #8 on: September 29, 2017, 20:36:25 »
 :&

Je ovo film ili igra?

Kranči 10

• CROPES-ovac od 2009
  • HŽV
« Reply #9 on: November 19, 2017, 23:49:57 »
Potrošena dva popodneva, odnosno par sati igre za... solidnu igru.

Osim što više nema kamikazi ulijetavanja među Nijemce niti rokanja do besvijesti iz MP-40 (treba paziti na zdravlje, a oružje nije više na svakom uglu, tj. koristi se više različitih oružja - što je plus), igra je ko i svaki drugi COD iz WW2. Već poznate povijesne priče - bilo iz prošlih serijala/filmova/serija/dokumentaraca pa do toga da si ti najbitniji i da sve moraš samo ti obaviti, a kolege ti ništa ne pomažu, dapače još se guraju ispred tebe dok pucaš po Nijemcima (pa onda dođe do friendly fire) ili pak samo mirno gledaju kako Nijemac puca na mene.

Najveći minus je to što mi niti jedna misija neće ostati dugo u sjećanju (možda jedino oslobođenje Pariza) za razliku od prijašnjih COD-ova i misija npr. Staljingrad, tenkovskih borbi u Sj. Africi i Njemačkoj, Hill 400 i branjenja položaja, ludih Japanaca i njihovih prženja, onog ludog Nijemca dok sam nosio zastavu na misiji pada Reichstag.
Nekako mi se čini da su misije prekratko trajale, odnosno da su misije iz prijašnjih serijala trajale puno duže (nevezano uz to da li sam bio ubijen ili ne).

Grafika odlična, makar sam igrao na medium postavkama.

Sve u svemu - 7/10. Ako ste fan WW2, definitivno trebate igrati.

Što se tiče zombija i MP, to nisam igrao.