Author Topic: hnl patch  (Read 1260 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dinamo1986 3

• CROPES-ovac od 2017
  • Naj PES: 6
  • Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
hnl patch
« on: April 06, 2017, 17:09:06 »
gdje da skinem hnl patch za pes 6? Pomagajteee :cropesmile:

zlac 35

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
Re: hnl patch
« Reply #1 on: April 07, 2017, 16:11:14 »
Službeni linkovi su odavno mrtvi ... to je sadržaj star preko 10 godina. Jedino da netko to uploada, ako još ima kod sebe sve instalacijske datoteke. Ne bih se previše nadao :(

Plokite_Wolf 9

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
  • Malo san maka'
« Reply #2 on: April 14, 2017, 21:55:57 »
Službeni linkovi su odavno mrtvi ... to je sadržaj star preko 10 godina. Jedino da netko to uploada, ako još ima kod sebe sve instalacijske datoteke. Ne bih se previše nadao :(
Još imam CROPES v1.5, tražim dopuštenje za reupload na ModDB  :cropesmile:

hendrix

« Reply #3 on: April 18, 2017, 13:24:44 »

Čije točno? :lol:

Kao jedan od odgovornih za taj projekt (imao sam 13 godina tad, jebote, kamo je to vrijeme otišlo :D ), a vjerojatno i zadnji od dotičnih koji se sjeća da ovaj forum postoji, dozvoljavam ti da ga uploadaš. :lol:

Plokite_Wolf 9

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2011
  • Malo san maka'
« Reply #4 on: April 18, 2017, 13:33:29 »

Čije točno? :lol:

Kao jedan od odgovornih za taj projekt (imao sam 13 godina tad, jebote, kamo je to vrijeme otišlo :D ), a vjerojatno i zadnji od dotičnih koji se sjeća da ovaj forum postoji, dozvoljavam ti da ga uploadaš. :lol:
Popričao sam već sa zlacom, upravo arhiviramo sve CROPES patcheve, vjerojatno je najava "kaming sun".

Hvala ipak, i na dopuštenju i na samom patchu :)