Author Topic: PES 2017 Online - općenito  (Read 1931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
Re: PES 2017 Online - općenito
« Reply #15 on: November 09, 2016, 00:48:03 »
Mislim da sam prokljuvio promjenu s patchem. Pokušao sam jedino što još nisam, jer mi nikad nije funkcioniralo - staviti center umjesto wide u attacking options. I neš ti vraga, odmah me krenulo. Izgleda da su otežali napadanje preko bokova zbog žaljenja na centaršuteve. E, al kaj...Da bi ovo funkcioniralo, morali su malo spojebati obrambene igrače jer je bilo teško proći kroz sredinu. Sad mi je još teže uzeti loptu nego prije, prolaženje zvijezda kroz normalne igrače je još gore, igranje protiv barcelone sa slabijom ekipom mi je... :death: Doduše, uspio sam nekog početnika naučiti koječemu s Wolvesima (trebalo mi je 650 bodova za promociju, nisam ni znao tko su dok nisam zguglao sad :D). Ali od 5 mrtvih prilika zabijem jednu, a igra njemu pokloni jedan cirkusantski odbijanac iz bezopasne situacije, da ne bi bilo da barca ne zabije gol...I ništa od promocije...
« Last Edit: November 09, 2016, 00:52:18 by Rebel »

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #16 on: November 10, 2016, 08:22:48 »
Meni se to desilo u MyClubu, sa 690 rejtinga jedno 10-tak poraza u nizu. Morao sam dati Zidaneu otkaz :D

U online divisionsima super. Peglao sam Romu prosli vikend, skor 10-1-0. Sad sam se vratio Liverpoolu. Jedino sto sam primjetio je da igra glavom vise nije op kao prije, što je jako dobro.

A inače ja uvijek govorim da postoji fenomen zasićenja igranja sa istom formacijom. Ne znam sta se dogodi ali nakon nekog vremena prestane funkcionirati ono sto je radilo bez problema :D

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #17 on: November 10, 2016, 11:40:19 »
Jel mi se čini ili sad pada više golova?
Jučer sam s Liverpoolom okretao 0-2, 1-3... nije bilo utakmice gdje nisam dobio bar 2 gola :D
Što se formacije tiče, potpuno si u pravu, meni se isto događa oduvijek u PES-u.

josipgotovina 12

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
« Reply #18 on: December 06, 2016, 20:09:45 »
http://forum.cropes.org/index.php/topic,53.msg271194/topicseen.html#msg271194

..uz to stick sa 25gb samo za online gaming ;) ..caca se vraca :P   :cropesmile:

..malo duza neaktivnost, radi ucestalih terena i ispiranja mozga od strane poslodavca  :vojnik: Za povratak je zasluzna zima, godisnji i kredit za obnovu tehnologije i sad opet deremo :D ..ako i vi derete  :party2: