Author Topic: MyClub: vaše ekipe, igrači, golovi, problemi, razbijeni gamepadovi...  (Read 3164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
Re: MyClub: vaše ekipe, igrači, golovi, problemi, razbijeni gamepadovi...
« Reply #15 on: September 22, 2016, 14:24:37 »
hazard ima jos jednu tekmu na posudbi i onda i on ode. a od novog speciala uspio dobit samo cuadrada kao nekog ko je vrijedniji. ostalo srednja zalost. ali cu uredno naletavat na ovakve. il ekipa ima srece ili je stigo online crack. a ja kolke sam srece, da se rodim u dubaiu nebi bio seik nego deva.

Vidio sam igrace koji na profilima imaju odigrano vec 300-400 simulation utakmica u myClubu. Isto tako i po par stotina ovih normalnih, tako da... Pretpostavljam da je moguce :D

Jel vam mogu kako donirati te bodove? Imam oko 50 tisuca tih G ili cega vec, a ne planiram koristiti :(

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
« Reply #16 on: September 22, 2016, 14:55:48 »
I sjetim se... U 'personal details' vratim mijenjanje igrača sa semi-assisted na assisted.

Zasto je to lakse? Mislim, s obzirom na mijenjanje desnim analogom i mogucnost odabira kojeg god igraca hoces...

A za advanced shooting, to bi u teoriji trebalo biti "bolje" (npr. mozes napucati jako cak i po podu, sto ovako nije moguce - to mi je oduvijek bilo bizarno, kako u igrama jak udarac nuzno znaci i udarac na tribine :D ), ali tesko je izbjeci svu silnu gomilu raznih refleksa koji dolaze nakon 15-ak (meni) godina igranja.

Kroz 50-ak utakmica bi se vjerojatno moglo izbiti sve reflekse iz glave, ali nije mi se dalo, i ovo funkcionira ok :D
Nemam pojma zašto je lakše, znam samo da sam se preporodio. :D Čini mi se kao da nešto ne štima s tim semi-assistedom (tipa, da igrač zastane na pol sekunde ili tak nekaj). Neću više prebacivati i iskušavati. :D

A meni je advanced shooting ušao u reflekse jer sam igrao 2016 dugo s njim, ja se borim sa izbacivanjem iz refleksa :D Nažalost, igra bi trebala biti sporija da bi mogao koristiti advanced pucanje kak se spada, posebno te niske udarce. Ovak ti se dogodi da pokušavaš puknuti nisko a igrač ti se okrene (zbog analoga okrenutog unazad) ili promašiš s 5 metara prazan gol jer si refleksno pucao s analogom naprijed... I tak, nije jednostavno optimalno za igranje dok drugi igrači koriste basic i zabijaju bez problema... Možeš ga koristiti kak se spada offline, ako smanjiš brzinu na -1.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #17 on: September 22, 2016, 16:42:30 »
  :magare:

nikad ga necu maknut iz ekipe, nikad! xD
da se pohvalim, dobio sam vardya i girouda  :fpalm:

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #18 on: September 22, 2016, 17:34:24 »
Ja sam retard za ovaj myClub, sta trebam točno napraviti da dobijem ova dva besplatna?

Odo spiskat 80 tisuca na agente :D

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Last Edit: September 22, 2016, 19:11:14 by Rebel »

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #20 on: September 22, 2016, 19:37:53 »
Kaj ti je arti, pa Giroud rastura u ovom pes-u ... leteća tvrđava

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #21 on: September 22, 2016, 22:05:45 »
Je, al rastura i benzema i morata i lewa itd itd xD

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #22 on: September 23, 2016, 01:09:00 »
Evo ti fenikše:
https://pesexpert.com/2016/09/22/myclub-easy-way-to-win-a-champions-league-special-agent/

Pa kad ga dobiješ? Dobio prvu utakmicu u tom CL challenge kupu, prema tvojim screenovima, i ništa. Pod specijalnim agentima su i dalje oni koji su bili i prije ulaska u CL kup - jedan koji daje 80+ i jedan običan, ali nisu besplatni - 10000 svaki.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #23 on: September 23, 2016, 01:33:20 »
Kad udjes ponovno na CL kup, jel ti ispod pise 'cleared'?
Da se nisi usrecio s nekim bugom? Salji ticket konamiu :P

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #24 on: September 23, 2016, 07:36:32 »
Evo ti fenikše:
https://pesexpert.com/2016/09/22/myclub-easy-way-to-win-a-champions-league-special-agent/

Pa kad ga dobiješ? Dobio prvu utakmicu u tom CL challenge kupu, prema tvojim screenovima, i ništa. Pod specijalnim agentima su i dalje oni koji su bili i prije ulaska u CL kup - jedan koji daje 80+ i jedan običan, ali nisu besplatni - 10000 svaki.
Hm, ne znam. Ja ga dobio odmah  :stupid:

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #25 on: September 23, 2016, 10:05:24 »
Kad udjes ponovno na CL kup, jel ti ispod pise 'cleared'?
Da se nisi usrecio s nekim bugom? Salji ticket konamiu :P

Znači pod "VS COM Challenge Cup", odmah prvi na popisu "UEFA Champions League" - ušao jučer, odigrao i dobio prvu utakmicu i odmah nakon toga sam izašao iz tog kupa. Piše i dalje "Participating", sa spremnim četvrtfinalom na Professional.

Jel' treba možda završiti kup do kraja, pa makar i ispao po putu, da ti prizna tog agenta za jednu pobjedu? Ili se radi o izazovu na nekom drugom mjestu, a ne pod "VS COM Challenge Cup"?

Ako sam dobro shvatio, 'Cleared' obično piše kad se osvoji cijeli challenge (kao npr. pod onim farmerskim Novice challenge). Pretpostavljam da taj status ni ovdje neću vidjeti sve dok ne osvojim cijeli CL challenge. Samo ne bi li to trebao biti onaj navodni drugi besplatni agent, koji se dobije za 4 pobjede u nizu? :)
« Last Edit: September 23, 2016, 10:10:00 by zlac »

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #26 on: September 23, 2016, 10:18:35 »
Hm, znaš što je moguće?
Da je ono što smo mi igrali bila neka kratka ponuda, tipa od par sati. Jer meni je jasno u uvjetima kupa pisalo da moram pobijediti samo jednu utakmicu. Sad je valjda otežano. Ne znam koje bi bilo drugo objašnjenje.

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #27 on: September 23, 2016, 10:23:42 »
I to je bila utakmica protiv CPU-a ili živog protivnika? Jer ima nešto slično na temu s CL-a pod Online challenge (ili kako se već točno zove ... zadnji red opcija na prvom ekranu, skroz lijevo) - tamo se nudi neko CL "natjecanje" u kojem postoji samo finale.

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #28 on: September 23, 2016, 11:00:03 »
Protiv CPU-a.

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #29 on: September 23, 2016, 12:24:46 »
Evo ti fenikše:

Rjesio sam ovo protiv zivuceg protivnika, ovo igrat sa compom na regular mi je bzvze, ali sta je tu je