Author Topic: MyClub: vaše ekipe, igrači, golovi, problemi, razbijeni gamepadovi...  (Read 3432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 5
Da vidimo s čim raspolažete u MyClubu!
Mene nikako ne ide - rating mi je da niži ne može biti, stalno gubim, ali trudim se  :magare:

Sad sam kupio novog menadžera da probam zaustaviti protivnička krila (containment->wide), danas ću ga isprobati. Ovo je stari menadžer. Inače mi je Gignac igrao centarfora, ali s Baleom i Hulkom, svi skupa su 'preteški' za ovu igru :D Sad ću probati s Hulkom naprijed, a nekim brzancem na desnom krilu. I koristiti zamjensku, defenzivnu formaciju. Loše funkcioniram u utakmicama s puno golova.

Jučer sam odigrao jednu nimalo zabavnu utakmicu. Onaj jedan udarac u okvir koji fali je - iznenađenjeeeee - autogol nakon centaršuta.
« Last Edit: September 21, 2016, 13:36:33 by Rebel »

allien 9

• CROPES-ovac od 2009
Re: MyClub: vaše ekipe, igrači, golovi, problemi, razbijeni gamepadovi...
« Reply #1 on: September 21, 2016, 14:25:55 »

ja nisam baš imao sreće sa dobivanjem nekih zvijezda. najbolje što imam je pogba ali on mi se u igri nimalo ne ističe kvalitetom u odnosu na druge pojedince mnogo slabije kvalitete

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #2 on: September 21, 2016, 14:53:49 »
Zakaj vrijedjas arsenalov grb s ovim ruznim imenom kluba? Bolje da si dinamov onda prekopiro :P

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #3 on: September 21, 2016, 15:06:25 »
Rebel, probaj Balea sacuvati za negdje do 60. minute, a onda sa smijeskom gledaj kako ga pokusavaju uloviti kad krene. Komotno ga mozes na CF ubaciti :D

Inace, ne igram ovo, cak sam i resetirao ekipu u nadi da ce mi se obrisati iz profila (jer sam je generirao kod prvog pokretanja igre), ali nije. :( A koliko se sjecam, bio je Casillas samo unutra kad je iskocio iz lopte, ne znam jel jos tko od poznatijih, iako je i on krs u igri, koliko sam zapamtio, 76 ima na GK.

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #4 on: September 21, 2016, 15:10:28 »
Skupljajte pare, ne bacajte ih na ove sugave top agente. Od iduceg tjedna, ili iduceg mjeseca ce svaki tjedan krenut po jedan specijalni agent. Na njima se vec da prikupit ok ekipa. Do tad master liga, i samo se dnevno spojim da uzmem 10k bonusa.

Edit, ide od sutra.
« Last Edit: September 21, 2016, 18:10:26 by articoka »

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
« Reply #5 on: September 21, 2016, 21:22:14 »

Imao sam DiMariu ali nije vjerovao u moj megaplan i otisao je :(

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #6 on: September 22, 2016, 07:32:56 »
@articoka
Evo, od danas više ne trošim  :vojnik: Vidi kolko fenix love ima, stvarno ste Podravci...  :&

Skužio sam zašto me tako loše išlo otkad igram MyClub. Jučer su me opet trpali svi redom (mislim da sam imao osam poraza zaredom) pa mi je već dosadilo. Žena vidi da lagano pizdim i velim joj da mi nije jasno zašto sam među najgorima u igri, nije da sam početnik. Velim da sigurno nekaj ne štima kod mene me svi tak gaze.

I sjetim se... U 'personal details' vratim mijenjanje igrača sa semi-assisted na assisted. I odustanem od advanced pucanja, vratim na basic (dobro, to sam znao da sam sebi otežavam). Voila! Pet utakmica bez poraza, tri zaredom bez primljenog gola, pa jednu izgubim tijesno pa onda opet tri bez poraza...

Već sam mislio da sam toliko ostario da ne mogu biti dobar u pesu  :magare:

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #7 on: September 22, 2016, 10:12:00 »

... U 'personal details' vratim mijenjanje igrača sa semi-assisted na assisted.

OMG noob :P

Dada lova kapa svaki dan, benefiti pre ordera :D

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #8 on: September 22, 2016, 10:21:12 »
ja imam 150k :D

Rebel 12

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #9 on: September 22, 2016, 12:01:18 »

... U 'personal details' vratim mijenjanje igrača sa semi-assisted na assisted.

OMG noob :P

Dada lova kapa svaki dan, benefiti pre ordera :D
I meni isto, inače uz ovakve rezultate ne bi imao za produživanje ugovora  :lol:
articoka, daj posudi brate, vratim odma...  :vojnik:

BTW zavrtio sam Falcaa s novi specijalnim Champions League agentom  :party2:
« Last Edit: September 22, 2016, 12:16:07 by Rebel »

fenix 11

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #10 on: September 22, 2016, 13:43:53 »
Koliko košta novi specijalni agent? I koliko ih mozes uzet? Samo jedan ili?

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #11 on: September 22, 2016, 14:03:42 »
Ponekad daju jedan spin gratis (pisat će ti), ali uobičajena cijena je bila 10000GP po spinu. A spinova bi trebao moći imati koliko ti financije dopuštaju

djar 6

• CROPES-ovac od 2011
« Reply #12 on: September 22, 2016, 14:05:26 »
10 000 GP jedan, a uzimaš ih kolko hoćeš, tj imaš para...

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #13 on: September 22, 2016, 14:20:01 »
I sjetim se... U 'personal details' vratim mijenjanje igrača sa semi-assisted na assisted.

Zasto je to lakse? Mislim, s obzirom na mijenjanje desnim analogom i mogucnost odabira kojeg god igraca hoces...

A za advanced shooting, to bi u teoriji trebalo biti "bolje" (npr. mozes napucati jako cak i po podu, sto ovako nije moguce - to mi je oduvijek bilo bizarno, kako u igrama jak udarac nuzno znaci i udarac na tribine :D ), ali tesko je izbjeci svu silnu gomilu raznih refleksa koji dolaze nakon 15-ak (meni) godina igranja.

Kroz 50-ak utakmica bi se vjerojatno moglo izbiti sve reflekse iz glave, ali nije mi se dalo, i ovo funkcionira ok :D

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
« Reply #14 on: September 22, 2016, 14:21:16 »
znaci odigrat (i pobjedit) my club challenge (CL, jedna tekma) i challenge protiv kompa (4 tekme) i dobijete 2 komada kao nagradu.
iako mislim da ove godine necu ni priblizno samarat my club kao prosle i pretprosle. nema smisla.

hazard ima jos jednu tekmu na posudbi i onda i on ode. a od novog speciala uspio dobit samo cuadrada kao nekog ko je vrijedniji. ostalo srednja zalost. ali cu uredno naletavat na ovakve. il ekipa ima srece ili je stigo online crack. a ja kolke sam srece, da se rodim u dubaiu nebi bio seik nego deva.