Author Topic: master liga problem  (Read 692 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

car 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 2010
master liga problem
« on: October 18, 2015, 22:00:33 »
Imam problem u master ligi koji se pojavio odjedanput tijekom sezone. Trebam zapocet novu utakmicu i napravim taktiku i sve to i kad stisnem kick-off ponudi mi izbor igraca (select player) i moram izabrat jednog i onda kad krene tekma mogu samo s njim upravljat, Jel zna mozda neko o cemu se radi i kak da to popravim, nesto mi ocito promice.  :help:

josipgotovina 13

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
Re: master liga problem
« Reply #1 on: October 19, 2015, 00:42:08 »
..neznam sad jel tocno, al si u postavkama (neznam tocno kojim, mislim da to bude vecinom tamo pod select sides) naredio da igras samo s jednim igracem, mislim da r1 se koristi za mjenjanje toga i ima 3 opcije coach mode, normalno i to tvoje select player.. ako grijesim neko ce me ispravit, ili ak neko zna tocnije objasnit posto ml neigram jos :D

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #2 on: October 19, 2015, 11:25:13 »
Netko je na jednom drugom forumu za sličan problem postavio protupitanje jesi li možda u generalnim ML postavkama čačkao po Co-op opcijama i tamo postavio nešto tipa 'role control'?

djar 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 5
« Reply #3 on: October 19, 2015, 12:24:03 »
Mislim da taj role player biraš tamo kada mjenjaš strane sa gamepadom za koju momčad češ igrati (ili dodati drugi gamepad da igrate zajedno) (change side). Tamo probaj stisnut nešto.... U pes15 si mogao stisnut trokut pa te prebacilo na role player...