Author Topic: CROPES Online Liga - pitanja i odgovori  (Read 770 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VaLe 7

• *
  • CROPES-ovac od 2014
CROPES Online Liga - pitanja i odgovori
« on: October 14, 2015, 00:22:57 »
Tema za sve nejasnoće oko funkcioniranja online lige.

- Pitanja tipa "kad počinje liga", "kad počinju prijave", "zašto sam dobio službeni rezultat", i slično, biće automatski obrisana. Odgovore na pitanja te vrste naći ćete ukoliko redovno pratite šta se piše u ostalim temama. Ovdje postavljati pitanja vezana isključivo za funkcioniranje same lige.. ukoliko vam nešto nije jasno, oko sistema takmičenja, organizacije, načina biranja timova i slično, unos rezultata, potvrdu rezultata.
« Last Edit: October 14, 2015, 15:48:41 by VaLe »

pwn3der 7

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2013
  • Prodajem padobran, jednom korišten, nikad otvaran.
Re: CROPES Online Liga - pitanja i odgovori
« Reply #1 on: November 01, 2015, 16:23:54 »
Zašto niste pričekali da se netko javi za zamjenu cvelenidze i medinha?

Vjerujem da bi neki novi član sa zadovoljstvom odigrao sve zaostale utakmice.

Ako jeste onda se ispričavam. Nadam se da se više neće smanjivati broj igrača u ligi.

VaLe 7

• *
  • CROPES-ovac od 2014
« Reply #2 on: November 05, 2015, 18:22:15 »
Kova dovodi svoja 2 frenda, tako da ce vjv oni zamjenit medihna i cvelenizdu, bice obrisani sluzbeni.

pwn3der 7

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2013
  • Prodajem padobran, jednom korišten, nikad otvaran.
« Reply #3 on: November 05, 2015, 18:25:39 »
Kova dovodi svoja 2 frenda, tako da ce vjv oni zamjenit medihna i cvelenizdu, bice obrisani sluzbeni.
Dobro,  samo onda stavite zvjezdicu pokraj njihova imena i dolje ispod tablice podatke da su preuzeli klub u trenutku kad je statistika kluba bila x/x/x.

Gledajući prošle sezone sam preloš,  a svaki put sam preuzeo klub sa 0/0/15 ili koliko već.  :)

VaLe 7

• *
  • CROPES-ovac od 2014
« Reply #4 on: November 05, 2015, 18:33:43 »
Dobro,  samo onda stavite zvjezdicu pokraj njihova imena i dolje ispod tablice podatke da su preuzeli klub u trenutku kad je statistika kluba bila x/x/x.

Gledajući prošle sezone sam preloš,  a svaki put sam preuzeo klub sa 0/0/15 ili koliko već.  :)

biće uskoro obavijest o svemu, krecu tamo di su stali medihno i cvele, znaci ono sto su njih 2 odigrala to se ne dira, ali sluzebni koji su bili uneseni su izbrisani.