Author Topic: Problem s grafickom u laptopu  (Read 1100 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
Problem s grafickom u laptopu
« on: October 04, 2015, 13:16:25 »
Znam da je ovo normalno za PES da zajebava i da se to koja ce graficka pokrecat igru, lako rijesi, ali je problem settings, jer tamo ne mogu namjestit high detalje, rezoluciju veliku ni nista, iako sam namjestio da nvidina graficka pokrece igricu, zna li netko rjesenje??

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
Re: Problem s grafickom u laptopu
« Reply #1 on: October 04, 2015, 13:36:57 »
naletio sam negdje tu kod nas na forumu da je netko napisao da bi trebalo i settings.exe namjestit da se pokreće sa grafičkom i da onda možeš podesiti kako ti odgovara.

Sorry što ne mogu biti određeniji jer se ne sjećam niti tko je postao niti u kojoj temi, a sam nemam laptop sa normalnom grafičkom

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #2 on: October 04, 2015, 13:51:33 »
E to je to, hvala na pomoci, ne znam kako mi ovo samom nije palo napamet, al dobro :D
Cujem da dosta ljudi govore da im napokon PES pase(koji su dijelili sa mnom misljenje da je FIFA dosad bila bolja) pa reko necu li se razveselit i vratit staroj ljubavi :D

vedroboy 6

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #3 on: November 02, 2015, 19:55:44 »
ja sam pokusao sa dxcpl kao sto je na mnogim youtube video tutorijalima objasnjeno, no nikako da ide.

Mogu igru igrati ali u Low samo i to me ne zadovoljava

Imam na laptopu jako dobru graficku a na computeru "OK" graficku no settings meni uvijek pokazuje da imam samo 32 VRAM ili kada ukljucim u dxcpl onda cak 0 VRAM pokazuje

Inace je Intel graficka na computeru

mozda netko naleti od vas na neko rijesenje, pa podjeli svoje znanje onda sa nama ovdje

Cuky 47

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #4 on: November 02, 2015, 20:23:42 »
pa doslovno dva posta iznad tvog sam Pezeru napisao da treba Settings.exe pokrenuti sa tom grafičkom, a ne sa integriranom

vedroboy 6

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #5 on: November 02, 2015, 22:20:58 »
ne kontam kako to mislis?

robrt555 3

• CROPES-ovac od 2015
  • Naj PES: 2016
« Reply #6 on: November 02, 2015, 23:12:44 »
Evo ovo je za pes 15 isti postupak bi trebal biti za pes 16

vedroboy 6

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #7 on: November 03, 2015, 11:03:27 »
Evo ovo je za pes 15 isti postupak bi trebal biti za pes 16

hvala na linku,
not kao sto napisa, to sam probao vec sa dxcpl i ne sljaka, cak mi vram skoci sa 32mb na 0 i memory shared sa 1,7gb na 256mb

Pezer 9

• CROPES-ovac od 2010
« Reply #8 on: November 06, 2015, 16:02:00 »
Na PCu ne znam tocno, ali ako na laptopu imas "odvojenu" grafičku trebas samo uc u postavke i namjestit koji program ti s cim pokrece, ako ti je nvidia graficka, otvoris nvidia control panel, tamo manage 3d settings i onda namjestis da ti i settings.exe i pes.exe pokrece ta graficka i onda mozes u settings namjestiti sve kako treba ;)
Isto trebas napraviti i ako je ATI i sl. graficka, ali za njih ne znam napamet postupak ;)