Author Topic: AJ Auxerre  (Read 1128 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • ...phenomenon
AJ Auxerre
« on: April 01, 2015, 03:46:41 »
Pozz nakon neke stanke evo mene opet.

Sa Realom mi se neda više igrati prejaki su i nije mi fora (tu i tamo uđem pa odgiram neku tekmu iz gušta) tako da počinjem novi ML ali ovaj put sa uključenim Classic igračima, tako da bude zanimljivije.

Uzeo sam francuskog drugoligaša AJ Auxerre koji ima samo 2 zvijezdice, pa da rješimo i tu enigmu, znam li igrati sa slabim igračima :P

Igram na težinu superstar, 5 minuta.

Let the game begin!!!

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
Re: AJ Auxerre
« Reply #1 on: April 02, 2015, 15:54:20 »
Evo, priveli smo kraju prvu sezonu.

U međuvremenu izabran je najbolji igrač na svijetu za 2014. godinu i ovako to izgleda kad igra stara škola:

Šta je Cristina, gdje si? :D

Meni je napredovao desni bek, talijan Paccini, puno mi je to značilo.

U kupu smo dogurali do četvrtfinala i zadovoljan sam tim rezultatom, jer ipak smo drugoligaši. Više sam ponosan činjenicom da imamo čak 3 igrača u top 11 kupa.

A sada, liga:

Eto, nova avantura nas čeka, sada smo u ligi sa velikima i moramo se dobro potruditi da tamo i ostanemo.

Nažalost nisam se sjetio napraviti screenshot ekipe, budem idući put, uglavnom, svi igrači stariji od 25g su prodani, i kupujem samo mladiće.

Do idućeg puta, pozdrav!

zlac 34

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #2 on: April 02, 2015, 16:18:58 »
Ajd' da vidimo kako će ići protiv ekipa nabrijanih s klasičarima :D

Kad se malo financijski potkožiš, nekako mi se čini da će ti sad biti još lakše nakupovati perspektivne igrače - svi top klubovi (pa i ne samo oni) će ionako poludjeti za nabrijanim classic igračima, a mnoge mladiće (i 'srednjiće') za koje bi se inače otimali neće htjeti ni pogledati.

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
« Reply #3 on: April 02, 2015, 20:59:50 »
A gle svi classic igraci su vec stariji jedino Ronaldo ima 20 godina drugi su svi 26+...

Bit ce zanimljivo kad se ponovno rode haha.

A ja sad muku mucim sa parama docekao sam prvu ligu ko ozebao sunce jer tu se ipak vise zaradjuje jos da je upast u kup UEFA ili nedaj boze LP bit cu na konju

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
« Reply #4 on: April 03, 2015, 23:28:31 »
Evo update, svega pomalo, nova struktura momčadi, novi igrači, uzbudljiva situacija u francuskoj ligi, svašta se događa.

Pa krenimo.

Ove bisere sam našao na free agents i naravno pobrao ih sve + Rafael iz Man.Utd. je isto bio na free agents i njega sam uzeo, plaća mu je jako velika ali sam ga odmah stavio na transfer list i planiram s njime zaraditi nekih 7-10 milijuna, a plaća mu je oko 2.5mil eura.

Flanagan, Lucas Silva i Antei su moji stari provjereni igrači iz doba AC Milana i sve riječi hvale o njima, skromni a vrhunski na svojim pozicijama.
Iturbe i Martial su mi ono što je bilo potrebno da usavršim svoj napad, Iturbe dosta brz, ubojita ljevica i dobar dribling te stoga odlično služi kao SS tj neka veza između sredine terena i same špice, a nerijetko i sam završava akcije.
Martial je sve što čovjek od špice može poželjeti, dovoljno brz, dovoljno visok, dovoljno jak i tehnički potkovan, odličan instinkt za zabijanje i tu priča staje, netreba mi više, a još uz to sve samo mu je 19 godina i bez sumnje ga čeka brutalna karijera.

Evo i slika prve postave:

Primarni lijevi bek mi je Escriva, također novitet sa zimskog prijelaznog roka, brzi mladi Brazilac, ali na poluvremenu ga redovito mjenja Flanagan koji je više defanzivno nastrojen pa je tu za smirivanje igre u drugom dijelu utakmice.
Na golu je 16-godišnji De Sanctis kojeg sam doveo u zamjenu za starog golmana Leona koji je bio bolji ali stariji, tako da sada sve nade polažem u De Sanctisa.
Uz Anteia drugi stoper mi je Muslera, koji je nedavno i napredovao i odličan je stoper, vrlo jak fizički i dobar u zračnim duelima.
Na desnom beku je u zamjeni Paccini kada Rafael postane umoran i on mi je također moj pionir iz početka karijere sa Auxerreom kojeg sam doveo još u drugoj ligi i koji je također napredovao, i jednako kao i Flanagan služi za smirivanje igre jer je bolji u defanzivi od Rafaela.
CMF pozicija ima 3 vrhunska vladara sredine terena koji se mjenjaju ovisno o raspoloženju, tu je Lucas Silva, Tielemans i Hojbjerg, svi mladi i odlični, bit će zvijezde ubrzo.
Na poziciji AMF je Beckhold koji izvrsno igra na toj poziciji i 18 mu je godina tek, nema sumnje da će postati jak igrač, doveden je u ljetnom prijelaznom roku kada smo ulazili u prvu ligu.
Špice na klupi su Samaritano i Haller, Samaritano je nevjerojatno brz i držim ga kao plan B te ga uvodim u 70-oj minuti kada je protivnička obrana umorna on onda radi probleme sa svojom brzinom, dok je Haller iako slabog overalla, odlična špica, vrlo je fizički jak, i služi za skok igru, također plan B igrač.

Jedina moja želja, koja će se ostvariti jedino ako uspijem Rafaela prodati:

Vrlo skup (cca 12mil€ potrebno) ali i vrlo perspektivan i taj igrač mi treba i točka. :D

A sada jedan detalj iz nedavne utakmice:

Pao je veliki PSG koji je ujedno i prvi na ljestvici u ligi 9 bodova ispred Monaca, ali kod mene su pali na testu, nadmudrili smo ih i nadigrali, markirali im špice i uništili kontrama, da je utakmica trajala još 20min taj rezultat bi bio dupli vjerojatno.

A sada da vidite o kakvom PSG-u se radi:

Mogu reći da je puno bolje igrati sa classic igračima i svima to preporučujem, barem meni je, jer sam veliki nostalgičar što se tiče starih igrača.

Evo još dvije brutalne ekipe:

Chelsea:

I po meni najjača ekipa trenutno u mojoj ML, Real Madrid:

Pogledajte tu obranu, Lizarazu, Ramos, Maldini, Thuram i onda hrvatska veza u sredini Modrić, Boban.
Ne želim ih sresti nigdje, bar ne još neko vrijeme haha.
« Last Edit: April 03, 2015, 23:33:25 by R9 »

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
« Reply #5 on: April 08, 2015, 16:00:11 »
Završena i druga sezona u AJ Auxerreu, izrazito sam zadovoljan sa sezonom, jer ne da smo se uspjeli plasirati u kup UEFA nego smo za dlaku izgubili šansu za Ligu Prvaka, ali to nam je samo dalo poticaj za novu sezonu i naravno lov na ligu prvaka.

Prvo da kažem da je pred kraj sezone napredovao Crotinal i oduzeo Martialu mjesto u prvoj postavi i sada mi je on glavna špica.

Overall brzine mu je 90 :)

U kupu smo završili kao polufinalisti gdje nas je veliki PSG izbacio zasluženo.

Evo i statistika Lige:

Nevjerojatno je to da je PSG u cijeloj sezoni primio samo 6 golova i završio sezonu sa nemogućih 101 bodova. (Konami, poradite malo na realnosti). Neznam zašto, ali nemam sliku tablice na kraju sezone, vjerojatno sam fulao tipku za creenshot i bio uvjeren da sam slikao...

I ukupni učinak Auxerrea prošle sezone:

A sada, nova sezona:

Novi igrači:

I na zimskom prijelaznom dolazi:

Mastour je došao u zamjenu za Rafaela i nadoplatio sam još cca 4mil, sada sam napokon sretan, a i čim je došao je u kupu UEFA zabio u prvoj utakmici :)

Prvih 11:

A sada, moja osveta PSG-u za izbacivanje iz kupa prošle sezone:

Iturbe je u prvom poluvremenu zabio hattrick PSG-u ja sam skakao od sreće nisam mogao vjerovati, 3 udarca na gol, 3 u okvir i 3 pogotka, a u drugom je poluvremenu čak i asistirao za četvrti gol.

I sada stanje na tablici:

Eto, to bi bilo to, a sada u nove pobjede!!!
« Last Edit: April 08, 2015, 16:03:11 by R9 »

ertuzio 14

• CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2017
« Reply #6 on: April 17, 2015, 19:39:59 »
svaka cast...ovo je bas zanimljivo...predobre su ekipe ove iz vrha....juve, real, chelsea, PSG

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
« Reply #7 on: April 18, 2015, 20:58:08 »
Ma zakon je igrati sa clasic igracima. Vodim brazil sada imamo svj prvenstvo rasut cu ih sve.

Imam najbolji mix classic igraca i aadasnjih zvijezda dovoljno je da mi je u napadu Ronaldo overall 100 i Neymar overall 93 haha

Messi10 5

• CROPES-ovac od 2014
  • Naj PES: 2013
  • PSN ID: 1277
« Reply #8 on: April 19, 2015, 14:27:55 »
Ako vam treba Golman kupite Navasa Odličan Golman

R9 12

• CROPES-ovac od 2010
  • ...phenomenon
« Reply #9 on: April 19, 2015, 18:46:55 »
Navas da... i Leno iz PSVa. Bude za par sezona na 90

Ili Oblak.

I jos jedan ali sam zaboravio... iato nas balkanac neznam tocbo koje ime.. mislim da brani negdje u Italiji ima oko 19 20 godina