Author Topic: F1 2015  (Read 2667 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kruno™ 3

• CROPES-ovac od 2014
Re: F1 2015
« Reply #15 on: July 11, 2015, 22:14:35 »
Jel se zna koliko ce karijera trajati? na proslom je sedam sezona ako se ne varam.

Kranči 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 6
  • HŽV
« Reply #16 on: July 14, 2015, 22:02:25 »
Budala, skidam igru 2 dana, instaliram i sve napravim kako treba i dođe mi poruka kako ne mogu pokrenuti igru na svojem pc-u. I gledam rješenja i ništa ne ide, i onda skužim da na ovom kompu imam 32 bit. Na laptopu imam 64 bit, ali sumnjam da će tamo raditi.

Ali ako ništa drugo, čitam da su razočarani igrom i da ima puno nedostataka, tako da mi je bar malo lakše. I piše da nema karijere, što je totalna glupost, nego samo dvije sezone, pa eto Kruno, dobio si odgovor.

Kruno™ 3

• CROPES-ovac od 2014
« Reply #17 on: July 14, 2015, 22:36:03 »
Ma usrali su totalno evo ja instaliro i razmisljam da se vratim na 2014.

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2015
  • d'oh!!
« Reply #18 on: September 03, 2015, 15:43:36 »
probao sam jučer i danas malo i ono, pozitivno sam iznenađen. Bolide je lako osjetiti što rade, a kočenja su, barem do sada, meni dosta teška, tj. ako je ABS isključen lako se izgubi zadnjicu prilikom jačeg kočenja. Vozio sam Manora, Saubera i Ferrarija na Monzi i dok se Ferrarija može pritiskati, ova dva treba voziti kao da si na ledu i snijegu. Pogotovo Manor, moram 30-ak metara prije kočiti za prvi zavoj nego što to moram sa Ferrarijem.

Također sam malo probao i bolide iz 2014 i to Ferrari i Caterham u Brazilu...znam da Caterhama neću voziti nikad za ozbiljno jer je previše posla za moj ukus da bi se taj bolid zadržalo da ide ravno na kočenju.

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #19 on: September 07, 2015, 15:57:28 »
Evo sam počeo sezonu kao Sebastian Vettel i ovo je stanje na startu i na kraju prve utrke:

Hamilton je završio 13. nakon što se izvrtio dok je bio 2. i pokušavao preteći vodećeg Rosberga. Ja sam nakon toga preuzeo 2. poziciju i prešao Rosberga kroz bokseve, a par krugova prije kraja on je odustao zbog kvara.

Kruno™ 3

• CROPES-ovac od 2014
« Reply #20 on: November 06, 2015, 21:06:23 »
Imali kakav dobar patch novi? I kako da stavim postavke volana, da mi normalno skrece?

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #21 on: November 07, 2015, 10:41:02 »
za postavke volana nebih znao, koristim gamepad jer nemam volan i sa njime uglavnom igra dosta asistira kroz zavoje. I dalje je moguće izgubiti bolid i izletiti, ali je ipak malo lakše. Sa volanom imaš precizniju kontrolu pa tih pomoći nema.

što se modova tiče, isti su postali dostupni tek od prije koji dan jer su fajlovi kriptirani i trebalo je ponešto vremena dok su ih uspjeli otvoriti da ih se može editirati. Modove inače možeš naći ovdje
http://www.racedepartment.com/downloads/categories/f1-2015.89/

Kruno™ 3

• CROPES-ovac od 2014
« Reply #22 on: November 07, 2015, 11:51:22 »
Hvala.

Cuky 45

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • d'oh!!
« Reply #23 on: November 09, 2015, 16:23:43 »
Danas sam imao najzanimljiviju utrku od kada igram Codemastersove F1 igre...znači u prvenstvu (vozim kao Vettel) je na red došla VN Monaka i na treningu sam bio najbrži na prime gumama, 0.030 sekunde brži od Hamiltona koji je vrijeme postavio na option gumama. Onda sam kiksao tako što sam slučajno preskočio kvalifikacije i morao startati zadnji u Monaku. U prva 2-3 kruga sam se s lakoćom riješio Manora, McLarena, Rosberga koji je startaio 19., oba Lotusa i jednog Saubera, no onda sam naletio na grupicu od 2-11 mjesta (ja sam bio 12.) koja je bila predvođena Massom i gdje jednostavno nikog nisam uspjevao preteći, ne zato jer su bili brži nego zato što su odlično postavljali bolide da jednostavno nije bilo mjesta, a nisam htio ići laktariti se sa njima. Kad bih i uspio doći nekome pored u zavoju na izlazu bi me dobio jer je imao bolji grip pošto sam ja startao na prime gumama, a svi ostali na option. Nije bilo druge nego se pomiriti sa time da vodećeg Hamiltona neću nikad stić i lijepo se voziti u vlakiću iza svih njih usput čuvajući gume i gorivo. Do trenutka kad je ekipica iz te skupine krenula ulaziti u boks ja sam si uštedio goriva za 3 kruga viška, a i gume su mi još bile u super stanju pa sam krenuo voziti ko budala, praktički kao kvalifikacije. Nakon 3 kruga ulazim u boks i izlazim odmah iza Masse kojeg prolazim na kočenju za zavoj nakon tunela što i nije bilo teško s obzirom da sam ja bio taj koji je sad imao brže gume. Hamilton je bio predaleko (21 sekunda) ali sam odlučio da se odvojim od Masse i ostalih. U 2 kruga sam smanjio zaostatak za Hamiltonom na 15 sekundi, pobjegao Massi 7 sekundi i onda odlučio da neću riskirati zadnja 3 kruga nego sam lagano došao do cilja i 2. mjesta.