Author Topic: GNK Dinamo  (Read 2766 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
GNK Dinamo
« on: November 05, 2014, 14:10:31 »
Evo odlučio sam otvoriti temu o klubu,isključivo o nogometu itd...pošto se ona tema bavi navijačima koji se samo prepucavaju,a velika većina navijača,kibicera,simpatizera ne pripada ni jednoj od tih skupina.Ovdje molim pisati samo o igrama,rezultatima,šta mislite tko bi trebao igrati a tko ne itd....

Počinjemo sa utakmicom u četvrtak,skupina EL :

Sastav po meni :  Eduardo, Pinto, Šimunović, Taravel, Ibanez, Ademi, Vukojević, Brozović, Fernandes, Soudani, Henriquez

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
Re: GNK Dinamo
« Reply #1 on: November 05, 2014, 14:38:39 »
Pitanje svih pitanja ... hoće li se Zoki odvažiti na igru s dva zadnja vezna? Dugo već nisu igrali ozbiljnu utakmicu u toj formaciji, a koliko pratim HNL (a ne pratim baš intenzivno, pa ne zamjerite) ni u domaćoj ligi baš ne uvježbavaju taj način igre, pošto su uz primjereni angažman i s ofenzivnim 4-3-3 u stanju pobijediti (pa i pregaziti po potrebi) svakog u HNL-u

Mojo Risin 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #2 on: November 05, 2014, 15:02:19 »
Sastav po meni:

-------------------------------------------------Barišić Mumija----------------------------------------------------------

Attias-----------------------Svetina--------------------Sanda Mamić------------------------------Davorin Olivari

---------------------------------------Kljuno Jurčić--------------------Zoki El Ninho Maminjo-----------------------

Igor Peternel------------------------------------------------------------------------------------------------Vrbanović

-------------------Zvonac Čičak, borac za ljudska prava---------------------Marčinko djecu dirko------------

Dakle u formaciji 4-4-2, ali s tendencijom prema napred s našim Igijem i Vrbom. Ne sumnjamo da će poremetit protivnika, već su masu puta pokazali koliku su zapravo (ne)opasni. Gdin predsjednik ipak na golu, s obzirom da je pred mumifikacijom, očekujem da nema snage za svih 90 minuta. Za stopera, logično, želim vidjeti Svetinu koji sa svojim debelim dosjeom u startu ledi krv u žilama protivničkim napadačima. Ako će curiti kroz sredinu, Olivari će kojim plaćeničkim člankom na lijevoj strani vratiti mir u redove GNK-a. Bojim se da bi moglo curiti kroz Sandu Mamić. Attias rutiner, ne sumnjam.

Dva iskusna zadnja veznjaka su Kljuno škiljim u Maminjove hemeroide Jurčić i mlađi brat, tzv. El Ninho Maminjo. S obzirom na El Ninhovu temperamentnost (aka Šamar Maksimirske Šume), ne sumnjam u sprječavanje građenja napada protivnika.

U samom napadu, Zvonac Čičak, predsjednik HHO, poznati borac za ljudsku pravdu i eminentni humanist. Ako budemo gubili, zajedno u paru s Marčinkom opalit će nekoliko opasnih članaka na problematiku oko huligana i samog kluba.

Dakle, formula za glatka 3 boda. Ajmo GNK! :super:
« Last Edit: November 05, 2014, 15:04:05 by Mojo Risin »

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #3 on: November 05, 2014, 15:06:45 »
Mojo, ostavi se ovakvih postova u ovoj temi ... imate bulshitting 1 i bulshitting 2 teme za ovakve sadržaje.

Ubuduće će ovakvi postovi biti brisani i prikladno sankcionirani. Neovisno o tome tko im je autor.

« Last Edit: November 05, 2014, 15:08:16 by zlac »

Mojo Risin 5

• CROPES-ovac od 2012
« Reply #4 on: November 05, 2014, 15:09:04 »
E, da.

Trener: Zlac. :super:
Pomoćnik: Artičoka :super:
Eva Carneiro: Dražen TM! :super:
« Last Edit: November 05, 2014, 15:10:36 by Mojo Risin »

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #5 on: November 05, 2014, 15:14:18 »
Ok prika. Ako ne ide razumom, ne ide. Ohladit ćeš se malo, pa će valjda biti bolje.

Nekog reda na forumu ipak treba biti. Svašta vam se tolerira u dvije spomenute teme, ali u temama u kojima se očekuje normalna konverzacija takvim eskapadama nema mjesta.

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #6 on: November 05, 2014, 16:47:06 »
"Osim novog stoperskog tandema, Luis Ibanez je u prednosti pred Josipom Pivarićem na lijevoj strani obrane dok se Mamić odlučio za Duju Čopa na poziciji lijevog krila. Pozicija centralnog napadača pripada Henriquezu..." znači Fernandes će možda biti na klupi.Mada meni on izgleda sasvim spreman

dalmatinac1993 -1

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2013
  • MOJ, TVOJ, NAŠ HAJDUK!
« Reply #7 on: November 06, 2014, 09:44:28 »
Ko god da bude igra, izgubit ce.. Bar cu zaradit na kladionici, Dinamo u europi najsigurniji par :D

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #8 on: November 06, 2014, 11:19:55 »
S Dujkanom na krilu, popriličan zicer ... opet se netko najeo ludih gljiva. Igrač manje i prema naprijed i prema natrag.

Ako se dobro sjećam, i prošle godine je neki Brko imao slične ideje, pa popušio ulazak u grupnu fazu LP-a :prcko:

dalmatinac1993 -1

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2013
  • MOJ, TVOJ, NAŠ HAJDUK!
« Reply #9 on: November 07, 2014, 11:51:42 »
Govno Na Kvadrat Dinamo opet donio lovu na kladionici :D
Jel dosta više sramoćenja hrvatskog nogometa?

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #10 on: November 07, 2014, 13:33:02 »
Pogodak k'o prstom u govance, DNK (Duje-Na-Krilu) Dinamo ... :fpalm: Da se ne nabraja još i sve ostalo ... čisto sramoćenje.

Dražen™ 10

• *
  • CROPES-ovac od 2010
« Reply #11 on: November 07, 2014, 13:59:53 »
"Daj poterajte te soudanije i sigalije,nek juniori igraju,bolje će proći sigurno!"

" Naročito je jučer bil dobar naš dečec Antolić. Šteta kaj nije igrel i drugi naš biser Pivarić. Ali nije ni trebal jer je sve rupe zatvaral izdanak naše nogometne škole Šimunović. A tu je i naš zagrebački fakin sa zg asfalta Brozović koji je dobro proigraval naše indisponirane strance."

Toliko o domaćim dečkima i onima koji misle da bi bilo bolje da igraju samo takvi,a koliko se sjećam igrali su donedavno skoro samo domaći pa nije bilo ništa bolje

Mijenjati cijeli stožer,dovesti već jednom pravog trenera,dovesti 3 kvalitetna stopera a tu mislim dokazana a ne opet nekakve šrot igrače

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #12 on: November 07, 2014, 15:13:54 »
Ma dinamo je taktički komedija. Ekipa bez ideje. Vidjelo se još na superkup tekmi protiv Rijeke. Iako je večina vikala da još nisu uigrani. Ali jedno je neuigrana momčad, a drugo momčad bez neke taktike. Tj. taktika Dinama je gurni loptu na Sudania pa kaj bude. Ili prešprintaj Pinto/Pivarić po boku  pa ubaci možda se neko nađe. A obrambeno 0 bodova.

Neka Mamić pogleda  Redbull i vidjeti će kako bi se trebala kretati momčad.

Ideja kako to popraviti nemam, niti ne znam. Jer se ne razumijem u takve stvari. No vidim kad nešto ne valja. Slično kao i sa dizajnom, ne znam sam napraviti. No vidim kad je nešto lijepo ili loše.

Nema ni sam Mamić, bar ne po izjavama i po prikazanom do sada. Tako da će se Dinamo, ako nešto ne promjeni morati zadovoljiti razbijanjem ovih naših ekipa koji nakon 60 min prosječnog ritma više ne mogu.Dinamo izdrži 70.

Kao što su mnogi napisali, Dinamova igra je sramotna. Umjesto da se razvijaju igrači, oni su sve lošiji (Antolić, Ademi, Sudani, Pivarić, Ibanez, pa da ostale ne nabrajam), jedini je napredovao Brozović (zahvaljujući dijelom mladoj repki i Kovaču) no i on je stao, valjda jedva čeka da ode.

zlac 30

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #13 on: November 07, 2014, 15:19:24 »
Misliš 70 sekundi? :D Pa ovaj atomski otpad nije u stanju 60 sekundi pratiti Red Bullov ritam. Taman toliko dugo su ih pošteno pritisnuli nakon smanjivanja zaostatka na 1:2. A o inteligentnom momčadskom pressingu da se i ne govori.

Takve stvari treba vježbati i vježbati, ali gdje? U HNL-u gdje se i šetnjom dolazi do naslova?
« Last Edit: November 07, 2014, 15:21:03 by zlac »

plavi08 27

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
« Reply #14 on: November 07, 2014, 16:09:32 »
Nije da nemaju snage. Nego ne znaju to raditi. Trče ko muhe bez glave. A imaju vremena za uigravanje cijelu sezonu.

A izvlačenje na HNL dijelom stoji. No pogledaj Bundesligu (da se ne bi krivo shvatilo ne mislim da je na razini HNL-a) tamo Bayern već godinama je ultra dominantan tu i tamo im se neko priduži Borusia, Verder, Wolfsburg kao i u HNL Hajduk, Rijeka, Zagreb pa opet se mogu potući sa najboljima. Pa ako se oni mogu sa najboljima bome bi se Dinamo mogao uigrati za prosječne europske momčadi. Što Celtic, Red Bull u ovome trenutku sigurno jesu.