Author Topic: Kamera  (Read 735 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anderson 4

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2012
  • PSN ID: kl
Kamera
« on: October 06, 2013, 15:36:05 »
Imam laptop: HP Pavilion g series  koji u sebi naravno ima kameru.

Problem je što mi ta kamera ne radi već duže vrijeme i očito je da nemam driver za nju, ono što mene muči je da se nikako ne mogu naći na hp-ovoj stranici i da sa ovim podacima koje traže na hp-ovoj stranici ne mogu nikako naći željeni driver.. jer paviliona g7 ima još minimalno 30 što kakvih..

Može pomoć?

HP Pavilion g7 Notebook PC
Product number: LD006EA#BED

Anderson 4

• CROPES-ovac od 2013
Re: Kamera
« Reply #2 on: October 06, 2013, 18:24:13 »
Javlja mi ovo Driveridentifer nakon scana kompa: Sorry , we could not find a driver matching with your operating system. Please contact us for further support   haha :)

Svejedno hvala Plavi08 :)

DjDarko 9

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 6
  • SnakE
« Reply #3 on: October 06, 2013, 18:33:36 »
Odi controlpanel pa u device manager. pogledaj da li imas drivera koji pored imaju zuti usklicnik ili upitnik. ako nema onda je najvjerojatnije da ti je kamera crkla. drugi slucaj je da je driver instaliran ali nema programa za kameru. tada mozes googlati i naci neki ili jednostavno mozes pogledati na skype npr...

ili si skini neki program kao npr driver genius i skeniraj sa njim i pogledaj hoce li istra naci...

Anderson 4

• CROPES-ovac od 2013
« Reply #4 on: October 06, 2013, 21:16:13 »
Kada npr uđem u webcam dok se učitava čuje se odmah zvuk kao kad usb uštekam/ištekam i slika bude crna, čim se  treba kamera upaliti nešto je blokira...
Na skajpu mi i ne radi nikako, uvijek piše da ne radi zato što je  neki drugi možda program blokira...  :zbunjen: