Author Topic: Rasprava  (Read 14006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BeLLicus 5

• CROPES-ovac od 2013
  • Naj PES: 2015
  • PSN ID: BeLLicus19
  • Visca el Barca
Re: Rasprava
« Reply #315 on: March 19, 2014, 15:09:25 »
Ja sebe neopravdavam jer nemam razloga za to. Ja sam sve radio što je trebalo imao volje dok je tu bilo ljudi. Odustao sam od svega ovoga jer nema smisla. Tebe sam spomenuo jer kad god te se zove da odigras sa nama ti nemozes i oke nemoras tvoja stvar. Zato govorim i zasto je sve propalo ti ces reci ovo neko drugi ono i eto nema nas. I steta je da netko ima online a neigra sa nama a sto si ju kupio brate mili onda. Neigras pesa ni 5% i prozvao sam te jer si jedan od rjetkih koji uopce neigra sa nama. Neki se skupe bar nekad. Mi smo od lige imali 4 5 turnira ni na jednom nisi bio ni nista. I oke nema veze nemoras tvoja stvar. Jednostavno me vise neinteresira ovdje nista. Ekipa je osla na drugi forum tamo nas ima 40 i odlicno je. I tamo ce se zauzet. Evo vec sam organizirao turnir jucer poslje ponoci. Za samo 12h prijavilo se (ovdje se to nikad nebi dogodilo) :party2:
1. Splico
2. Bellicus
3. R4zor
4. el-dorado
5. shokanito
6. hammer
7. marino
8. Gravedigger
9. Lemy
10. Hadis (Usein Bolt)
11. VaLe
12. marac-css
13. eli (medinho)
14. Pwn3der
15. rile89
16. Dodo97
17. crozoky
18. pbenjo kraljina

josipgotovina 13

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2017
  • PSN ID: josipgotovina
  • "Live Free or Die Hard"
« Reply #316 on: March 19, 2014, 15:26:54 »
..ahhaha 2 ili 3 igraca koja nisu na cropesu ? ..koja je onda razlika igrat turnir vamo i tamo ? xD ahahaha ..imam original jednostavno iz one "if you like the game, buy it" ..a ne da bi ja nekom moro odgovorat i bio obvezan igrat neke turnire ili nesto ;) ..i ja bi volio da sam osnovna ili srednja skola pa da ko prije visim samo na pesu 4-5h dnevno i jos tolko na netu ;) ..al davno su prosla ta vremena, a kad sa 21, 22 na pragu sjedis kod staraca u kuci bez place, onda obveze (nekom nevazne, ali ko postuje roditelje za sve sto su mu dali itd. onda su itekako vazne) dolaze same od sebe, ili bi volio da imam poso, svoj stan i da sve sto trebam je otic na taj poso i doc ca i ladit jaja, i organizirat lagano sebi zivot i vrijeme i zabavu, al neide to tako lako svima ;)  :prcko:

BeLLicus 5

• CROPES-ovac od 2013
  • Visca el Barca
« Reply #317 on: March 19, 2014, 15:40:49 »
Ovaj turnir je zaplaniran da nas bude 32 pola ekipe iz Hr pola iz Bosne evenutalno netko iz Srbije. Tek su prijave počele. Ali dobro eto ti nemožeš imaš obveze i oke. Ništa osobno samo sam te morao spomenut :)

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #318 on: March 19, 2014, 20:40:53 »
Umjesto pomalo bespotrebnog prepucavanja na relaciji "ja jesam, ti nisi" bilo bi zanimljivije da netko odgovori na ovo ... možda vam je promaklo:

Kad budete voljni da ovaj forum bude naš forum da on blista od prije svega nas Hrvatskih igrača online pesa pa onda i šire da dolaze susjedi i slično. Sramota je da pes serbia ima 100 online igrača. Da Bosna ima svoj forum gdje ih ima već 20 (na taj smo forum i mi otišli). A da mi ovdje nemamo ništa nego da okolko moramo ići igrati. Ja sam voljan dati sve od sebe da ovo uspije.

Pa bude netko napokon napisao što to toliko nedostaje? Osim dovoljnog broja ozbiljnih igrača?

Jel' mi kao uprava imamo na piku ozbiljne i konstruktivne igrače i nečime ih aktivno tjeramo?
Marino "pozdrav seronjama"? Vaš dragi Marino će vam se uskoro dokazati i na bosanskom forumu, samo mu dajte dovoljno vremena ...

R4z0r123 14

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • PSN ID: Razor- Croatia
« Reply #319 on: March 19, 2014, 21:31:10 »
s tim se u potpunosti slazem i vec sam se izjasnio u vezi toga! sad cemo opet igrati sa takvim likovima...

BeLLicus 5

• CROPES-ovac od 2013
  • Visca el Barca
« Reply #320 on: March 19, 2014, 21:51:10 »
Umjesto pomalo bespotrebnog prepucavanja na relaciji "ja jesam, ti nisi" bilo bi zanimljivije da netko odgovori na ovo ... možda vam je promaklo:

Kad budete voljni da ovaj forum bude naš forum da on blista od prije svega nas Hrvatskih igrača online pesa pa onda i šire da dolaze susjedi i slično. Sramota je da pes serbia ima 100 online igrača. Da Bosna ima svoj forum gdje ih ima već 20 (na taj smo forum i mi otišli). A da mi ovdje nemamo ništa nego da okolko moramo ići igrati. Ja sam voljan dati sve od sebe da ovo uspije.

Pa bude netko napokon napisao što to toliko nedostaje? Osim dovoljnog broja ozbiljnih igrača?

Jel' mi kao uprava imamo na piku ozbiljne i konstruktivne igrače i nečime ih aktivno tjeramo?
Marino "pozdrav seronjama"? Vaš dragi Marino će vam se uskoro dokazati i na bosanskom forumu, samo mu dajte dovoljno vremena ...

Forum je odličan pregledan. Svakakvih sadržaja. No mi online igrači  prvenstveno gledamo ligu. Npr vi admini koji aktivirate acc ljudima bi svakog novog clana trebali pitat ima li orginal igricu i zeli li se prdruzit zajednici sa orginal igricom. Imate face stranicu. Ondje bi mogli pod vazno napisati da ekipa na forumu trazi clanove za igranje online lige i da ih ocekuje zabava i gušt sa provjerenom ekipom. Mi ih provjerimo kad dođu i ako nemožemo skupit 20 30 ljudi nemamo o čemu pričati. Ali vi nam morate pomoći. Tko sam ja na ovom forumu nitko i ništa. Običan član koji se trudio podići ovo na veću razinu.
« Last Edit: March 19, 2014, 23:57:35 by BeLLicus »

zlac 32

• *
  • CROPES-ovac od 2008
  • v.d. čuvara CROPES ključeva
« Reply #321 on: March 20, 2014, 00:31:45 »
I s takvim prijedlozima se nije moglo ranije izaći? Možda sam zaboravan, ali dok pred neki dan pawn nije nešto načeo preko PM-a, ne sjećam niti jednog PM-a s molbom za pomoć, bilo kakvom sugestijom za promociju natjecanja koja organizirate ... gotovo sve od ovoga što si rekao je lako izvedivo, samo treba predložiti. A tko može dati bolje prijedloge za online i tko bolje vidi što ne valja od onih koji su aktivno u online dijelu?

Čitanje misli očito ne funkcionira, pa ne bi škodilo malo više korisne komunikacije.

Npr. objave na FB-u idu preko Cukyja - sročite neku sočnu najavu, planove, pošaljite mu i objavi se bez problema.