Author Topic: Internet i kabelska TV  (Read 909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
Internet i kabelska TV
« on: September 26, 2013, 15:36:39 »
ej,ljudi ovako u ovom stanu u koji cemo se useliti(Split) nema interneta ni kabelske :( ,al nebitno uvest cemo to nas trojica,ali posto smo iz BiH nismo upuceni :D ...
Naravno zanima nas ono najjeftinije,tko ima najbolju ponudu,pretpostavljam da za normalno gledanje Engleske premier lige,NBA i ostalog sporta je potrebno svagdje uzeti i sportski paket sto nam je i najbitnije, ali gdje je on najpovoljniji,a da je i internet pristojne brzine uz to,sad mi je kuci 4mb/s i zadovoljan sam tako da,sve brze od toga je odlicno haha...
B-net,T-com ili nesto trece?

hvala...

articoka 8

• CROPES-ovac od 2006
Re: Internet i kabelska TV
« Reply #1 on: September 26, 2013, 16:10:37 »
Ne znam kak je sa ostalima, ja sam na iskonu. Tv+net+tel mi je oko 300kn, brzina do 10mb. Najcesce i je 10. S time da sama TV kad je upaljena koristi 3mb. Programi su, realno, zadnje smece pa je tv rijetko kad upaljena. Ak ti je najbitniji sportski paket onda mislim da je jedino t-scum i njegov max tv mjerodavan obzirom na sve moguce arene, sk+/sk prime itd itd. Najbolje ce ti bit nazvat svakod od providera pa vidjet sta ti nude i u kojoj mjeri. Moguce da naletis na neku finu promo akciju ;)

Pezer 8

• CROPES-ovac od 2010
  • Naj PES: 6
  • Win,Lose or Tie GUNNER Till I Die!!!
« Reply #2 on: September 26, 2013, 17:23:58 »
ma telefon ne bi,to nam ne treba,dakle samo TV i internet bi tu spadali,gledao sam vec okoprilike sta nude,al ono mislio sam da netko napise tko koristi tako kabelsu i internet zajedno,a da i nije ono sad neka prevelika cijena,da se razumijemo nekih 200-250 kuna je mislim ok,bez telefona jel tako?

Edi_Ri 7

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
« Reply #3 on: September 26, 2013, 18:43:29 »
Nisam u cijenu upucen ali sto se tice najbogatijeg sadržaja max tv je prvi izbor : Arenasport  - nudi sto se nogometa tice - Ligu prvaka, Europsku ligu,  1. HNL , Seria A, Francuska liga, kup: njemacki, engleski, spanjolski, ....
Eurosport : Bundesligu,
Sportklub- Španjolska liga , Engleska liga, Talijanski kup....

Uglavnom sve platforme skoro iste programe imaju osim Arenesport koja je samo na maxtvu valjda ekskluziva il sta vec neznam