Author Topic: propala prednarudzba  (Read 1331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CROzoky 10

• CROPES-ovac od 2009
  • Naj PES: 2009
  • PSN ID: crozoky
  • Bolje častan uzmak, nego nečastan poraz!
propala prednarudzba
« on: September 19, 2013, 18:44:40 »
dali je neko narucivao pes 2014 preko infomarka.. ja sam danas dobio mail kako su oni dobili krive igre i da mi ga danas ne mogu poslati... dali je jos netko to dobio?

nikola_ba 6

• CROPES-ovac od 2011
  • Naj PES: 2013
Re: propala prednarudzba
« Reply #1 on: September 19, 2013, 19:19:47 »
Čekam naručenu igricu ko ozeblo sunce i danas mi ovo stigne na mail:

"Poštovani,

nama je sinoć stigla pošiljka sa PES 2014, odnosno trebala je to biti pošiljka sa PES 2014.

Čim je pošiljka stigla mi smo odmah na našoj stranici promijenili i stavili da je igra dostupna za redovnu kupnju. Nažalost, sinoć nismo otvarali pošiljku a jutros kada smo to napravili skoro smo dobili živčani napad. Unutar pošiljke umjesto PES 2014 bio je veliki broj drugih igra koje mi nismo naručili. Nazvali smo odmah dobavljača, da bi nam oni zatim potvrdili da je to krivo poslana pošiljka: ono što je nama stiglo trebalo je ići drugoj tvrtki, a ono što je njima stiglo trebalo je stići nama.

Zbog nastale situacije, dobavljač nama ponovno danas šalje pošiljku sa PES 2014 i ona će biti kod nas sutra ujutro. To znači da sutra možemo poslati vašu narudžbu koja će vam stići u ponedjeljak. Nažalost dostave za subotu za vaše mjesto nema, jer da ima mi bi poslali da vam se dostavi u subotu.

Napomena: Molimo da na ovaj mail odgovorite samo ako odlučite otkazati narudžbu igre. Mi ćemo svakako vašu narudžbu poslati sutra čim stigne kod nas sutra, nećemo poslati samo ako nam javite da želite otkazati narudžbu. Ukoliko otkažete razumjeti ćemo i neće biti problem. Ovo nam s prvi put desilo da je krivo poslana pošiljka, zato i nismo sinoć uopće otvarali jer smo bili sigurni da je sve ok kao i inače.

Iako nismo krivi za ovakav ishod, ispričavamo se na ovom kašnjenju.

Lijep pozdrav

pa nemreš vjerovat...  :death:

meni poslali da stize u subotu..jao boze pa pludit cu....

i meni su to poslali... necemo umrijeti zbog jednoga dana ;)

Leo_RI 10

• CROPES-ovac od 2008
  • Naj PES: 2014
Re: propala prednarudzba
« Reply #2 on: September 19, 2013, 23:19:58 »
dali je neko narucivao pes 2014 preko infomarka.. ja sam danas dobio mail kako su oni dobili krive igre i da mi ga danas ne mogu poslati... dali je jos netko to dobio?

ja sam prednarucio prije 5-6 dana, medjutim jos nisam nikakav mail dobio od njih