Author Topic: NHL  (Read 7569 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
  • Naj PES: 6
Re: Nhl
« Reply #15 on: June 07, 2007, 15:39:03 »
ANAHEIMU PRVI STANLEY CUP U POVIJESTI

Anaheim Ducksi pobijedili su u petoj utakmici finalne serije Ottawa Senatorse sa 6:2, osvojivši tako s omjerom 4-1 u finalu svoj prvi Stanley Cup u povijesti. Produljili su time ujedno sušu trofeja za kanadske klubove.

Nakon gorkog razočaranja u finalu 2003. godine, kada ih je u sedam utakmica pobijedio New Jersey, Ducksi nisu propustili drugu priliku i relativno brzo su se obračunali s Ottawom, postavši prva kalifornijska momčad s titulom pobjednika NHL lige.

Gol Andyja McDonalda u trećoj minuti prve trećine donio je domaćinima vodstvo koje više nisu ispuštali. Vratar Jean-Sebastien Giguere skupio je 11 obrana, uključujući onu kaznenog udarca u trećoj dionici igre.

Pobjeda Ducksa ujedno je donijela gorak kraj sezone za hokejom zaluđene Kanađane. Naime, nijedan kanadski klub nije osvojio Stanely Cup još od 1993. godine, kada su ga uzeli Montreal Canadiensi.

Pokal je u Honda Centeru od povjerenika lige Garyja Bettmana primio 33-godišnji kapetan Ducksa i All-Star branič Scott Niedermayer, koji je u 15-godišnjoj karijeri bio trostruki osvajač naslova prvaka s Devilsima i osvajač zlatne olimpijske medalje. Niedermayer je ujedno osvojio Trofej Conna Smythea kao MVP doigravanja.

Reuters

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
« Reply #16 on: September 28, 2007, 12:55:02 »
TRAGIČAN događaj se zbio na utakmici talijanskog prvenstva u hokeju na ledu. Kanađanin Darcy Robinson se srušio i kasnije preminuo u bolnici.

U jednom momentu utakmice Asiago - Renon 26-godišnji kanadski hokejaš, inače igrač Asiaga od 2005. godine, se srušio na led. Iako je odmah prevezen u bolnicu tamošnji liječnici nisu ga uspjeli vratiti u život, te su objavili kako je uzrok smrti - srčani problemi.

Robinson je 1999. godine bio na NHL draftu i uzeo ga je Pittsburgh, no nikada u karijeri Robinson nije igrao niti za njih, niti za bilo koji drugi klub u najjačoj svjetskoj ligi.

senna 10

• *
  • CROPES-ovac od 2007
« Reply #17 on: September 28, 2007, 13:02:23 »
r.i.p :(

hendrix 13

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2012
« Reply #18 on: September 28, 2007, 15:24:35 »
R.I.P.

a kakve ovo veze ima s nhlom?

mariuchi 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
  • Naj PES: 2011
Re: NHL
« Reply #19 on: September 28, 2007, 15:58:34 »
Evo zna san da ce to neko pitat i ko to nego hendrix...ima veze sa hokejom i to je to.

sta nesmin vise ni kopirat vijest sta da te ne bi mozda nebi stiga po broju postova :hm:

Ionako u zadnje vrime i ne pisen ka prije *ebe me se

melo 11

• *
  • CROPES-ovac od 2006
« Reply #20 on: September 28, 2007, 16:02:13 »
Dečki, smirite strasti i vratite se na temu!

smile

« Reply #21 on: October 16, 2007, 02:26:25 »
jel neko vidio onaj brutalan start lika iz detroita brijem. dobio je hrpu utakmica zabrane zbog brutalnosti starta. winger išao oko gola i taman kad je obišao gol ga je braniš tak razvalio da je lik završio u komi. da ga je neko baseball palicom napenalio nebi onak poletio. ne znam di sam to gledao, valjda na net.hr. nije čak ni bilo klasičan sendvič od pleksiglas neg baš probijanac:-)

delpiero94

« Reply #22 on: November 19, 2007, 11:25:17 »
Meni je najjace kad bude masovna tucnjava,to je zakon.U ovoj prigodi evo video koji prikazuje naj popularnije tucnjave NHL-a.

THRASHER

« Reply #23 on: November 19, 2007, 14:39:25 »
jel neko vidio onaj brutalan start lika iz detroita brijem. dobio je hrpu utakmica zabrane zbog brutalnosti starta. winger išao oko gola i taman kad je obišao gol ga je braniš tak razvalio da je lik završio u komi. da ga je neko baseball palicom napenalio nebi onak poletio. ne znam di sam to gledao, valjda na net.hr. nije čak ni bilo klasičan sendvič od pleksiglas neg baš probijanac:-)

ma znam to,odi na youtube i pogledaj sta je bilo Clintu Malarchuku, samo upisi Clint Malarchuk, ne da mi se sad link stavljat

luka2356

« Reply #24 on: April 17, 2008, 03:42:22 »
sad sam gledao rangers-devils i na ledu u square gardenu reklama od jane :o
canon, aig i jana  :zbunjen:

THRASHER

« Reply #25 on: April 18, 2008, 13:44:06 »
pa da, canon i Jana su ti glavni sponzori square gardena jer je to kao najcisca voda

luka2356

« Reply #26 on: May 26, 2008, 18:21:43 »
odigrana je 1. utakmica stanley cup finala. detroit red wings je razbio pittsburgh penguinse 4-0, veceras je 2. tekma.
mislim da ce red wingsi to risiti, imali su tezi put ka finalu ali su sve pomeli. imaju dosta stariju i iskusniju ekipu od pittsburgha i mislim da ce to presudit.

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom
« Reply #27 on: April 28, 2009, 10:23:27 »
Konferencijsko cetvrtfinale NHL-a

Istocna konferencija

Boston Bruins-Montreal Canadiens 4-0(Boston prolazi dalje u polufinale)
Washington Capitals-New York Rangers 3-3
New Jersey Devils-Carolina Hurricanes 3-3
Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers 4-2(Pittsburgh prolazi dalje u polufinale)

Zapadna konferencija

San Jose Sharks-Anaheim Ducks 2-4(Anaheim prolazi dalje u polufinale)
Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4-0(Detroit prolazi dalje u polufinale)
Vancouver Canucks-St. Louis Blues 4-0(Vancouver prolazi dalje u polufinale)
Chicago Blackhawks-Calgary Flames 4-2(Chicago prolazi dalje u polufinale)

deo_from_zg 12

• *
  • CROPES-ovac od 2008
« Reply #28 on: April 30, 2009, 23:38:51 »
boston i detroit po meni najveći favoriti za stanley cup

gothic45 10

• CROPES-ovac od 2007
  • Freedom